Jump to content

Κατά Αιόλου Γένεσις


Aiolos

Recommended Posts

εκτος τις πρωτες 3 στηλες........

1 πραγμα θα σου πω.

μακαρι να ημουν εταιρεια να μου τα εχωνες χοντρα.περιττα ολα.

Link to comment
Share on other sites

φαρμακόγλωσσα !!!

Link to comment
Share on other sites

εγω φταιω που μπαινω 5 λεπτα μεσα και πεφτω πανω σου?χεχε

τι τα θελεις βρε ολα αυτα τα μαντζουνια και τα ζουμια που υποσχονται μητροπολιτες ?

καλο αλατι δουλευεις,αλλαγες στην ωρα τους,αντε καμμια βιταμινη που και που και κανα αμινοξεο....

τι ειναι ολα τα μπουκαλακια ωρε aquarium victim?

Link to comment
Share on other sites

εγω φταιω που μπαινω 5 λεπτα μεσα και πεφτω πανω σου?χεχε

τι τα θελεις βρε ολα αυτα τα μαντζουνια και τα ζουμια που υποσχονται μητροπολιτες ?

καλο αλατι δουλευεις,αλλαγες στην ωρα τους,αντε καμμια βιταμινη που και που και κανα αμινοξεο....

τι ειναι ολα τα μπουκαλακια ωρε aquarium victim?

:bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Στις κάτω σειρές επαναλαμβάνονται τα ίδια !!! όχι ότι είναι λίγα συνολικά, αλλά δεν είναι τόσα πολλά όσα φαίνονται.

Αλώστε πείραμα είναι !!!

Link to comment
Share on other sites

καλά αυτό το aquarium victim έγραψε όντως !!!!

...και δεν έπεσε καθόλου έξω !!!!

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη ρωτησα στο φαρμακειο μου για το erythrocin και μου ειπαν πως ειχε σταματησει οντως για καποιο διαστημα,ομως τωρα κυκλοφορει ξανα.Αν δεν το βρισκεις μου ειπαν,το παραγγελνεις και σου φερνουν.Οποτε αν δε βρισκεις και χρειαστεις καποια στιγμη,μου λες και σου στελνω :)

Link to comment
Share on other sites

1 κοντεινερ εχει παρει ρε στρατο.και αλλα θελει...?

φαρμακευτικη αποθηκη ανοιξες ξεκουτιασμενε?

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα Βαγγελη παντως πρεπει να εχεις ειδικη τιμη αγορας με τοση ποσοτητα :bigemo_harabe_net-56:

aquarium victim :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

1 κοντεινερ εχει παρει ρε στρατο.και αλλα θελει...?

φαρμακευτικη αποθηκη ανοιξες ξεκουτιασμενε?

bjrdtrpmll513dc8350d7f7.jpg

Καλά καλά.... άμα το χρειαστείς μη μου ζητήσεις, 10πλάσια τιμή θα στο δώσω.

18 φαρμακεία έψαξα για να το βρω

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη ρωτησα στο φαρμακειο μου για το erythrocin και μου ειπαν πως ειχε σταματησει οντως για καποιο διαστημα,ομως τωρα κυκλοφορει ξανα.Αν δεν το βρισκεις μου ειπαν,το παραγγελνεις και σου φερνουν.Οποτε αν δε βρισκεις και χρειαστεις καποια στιγμη,μου λες και σου στελνω :)

Ναι Στράτο, το φάρμακο έχει καταργηθεί εδώ και πολύ καιρό, γιατί ως αντιβιοτικό που ήταν ο ανθρώπινος οργανισμός το αφομοίωνε γρήγορα χωρίς τα αναμενόμενα αποτελέσματα και αντικαταστάθηκε με άλλα πιο ισχυρά σκευάσματα.

Παρόλα αυτά κάποιες εταιρίες το παράγουν ακόμη, αλλά δεν έχει ζήτηση και γιαυτό το λόγο δεν υπάρχει.

Αν το παραγγείλεις όμως υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να στο φέρουν, αρκεί ο φαρμακοποιός να έχει τη διάθεση να μάθει ποια εταιρία το αντιπροσωπεύει.

Link to comment
Share on other sites

Το κυάνο υποχωρεί σιγά σιγά με όλες αυτές τις αλχημείες που έκανα, αλλά η υποχώρηση είναι πολύ αργή..... με κούρασε από αισθητικής πλευράς, δεν χωνεύεται με τίποτα !!!

Έτσι πριν δώσω την τελική μάχη με ChemiClean (το σίγουρο και δοκιμασμένο), είπα να δοκιμάσω το Erythrocin (ω ναι το βρήκα τελικά).

Ακολούθησα την ίδια διαδικασία όπως θα έκανα και με το ChemiClean.

H δοσολογία είναι 2 χαπάκια των 500mg, διαλυμένα σε νερό του ενυδρείου αφού πρώτα "αλέστικαν" και έγιναν σκόνη. Η δοσολογία αυτή είναι για 400 λίτρα νερού.

Στο ενυδρείο τοποθετήθηκε ισχυρός αερισμός με μια αντλία Hydor Aero.

Σήμερα είναι η πρώτη μέρα, και λογικά από αύριο θα πρέπει να φανούν τα αποτελέσματα..... αν όχι, ε τότε την δοκιμασμένη λύση, το ChemiClean.

20140408_082649_zps35ef48e7.jpg

20140408_070714_zps6a588551.jpg

....και μια ανανέωση για ενημέρωση ως προς την χρήση του.

Link to comment
Share on other sites

Silver alert Αναζητηται μεσηληξ.την ημερα εξαφανισης φορουσε λαμε κοκκινο κοκκινο κολαν,αθλητικα παπουτσια και κατι που εμοιαζε με ξεδοντιασμενη σμερνα στον ωμο.τελευταια φορα εθεαθει σε φαρμακοτσαρκα στο κεντρο της θεσσαλονικης.πασχει απο βαρια ανοια ακουαριςτικης φιλοσοφιας και κινδυνευει η ζωη του αλλα και η ψυχικη ηρεμια των φιλων του.οποιος δωσει την οποιαδηποτε πληροφορια,δωρο οικογενειακη φωτογραφια με αφιερωση απο τον κυριο χαμπιμπ(salifert),κΑθως και ενα ats ολυμπιακων διαστασεων για χρηση στην πισινα σας.

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Silver alert Αναζητηται μεσηληξ.την ημερα εξαφανισης φορουσε λαμε κοκκινο κοκκινο κολαν,αθλητικα παπουτσια και κατι που εμοιαζε με ξεδοντιασμενη σμερνα στον ωμο.τελευταια φορα εθεαθει σε φαρμακοτσαρκα στο κεντρο της θεσσαλονικης.πασχει απο βαρια ανοια ακουαριςτικης φιλοσοφιας και κινδυνευει η ζωη του αλλα και η ψυχικη ηρεμια των φιλων του.οποιος δωσει την οποιαδηποτε πληροφορια,δωρο οικογενειακη φωτογραφια με αφιερωση απο τον κυριο χαμπιμπ(salifert),κΑθως και ενα ats ολυμπιακων διαστασεων για χρηση στην πισινα σας.

Mobile klaz speaking...

Εισαι φοβερος χαχαχαχαχα καλημερα Κωστα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα γκαρνταση.δυστυχως δεν το εχω με το photoshop,να το κανω ολοκληρωμενα γιαυτο και δυστυχως μενω μονο σε κειμενο.ε μααα τον παλιο ξεκουτη...χεχε

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ερυθροκυμινι βγαζει καη η API για το κυανο.....

Και εγω το την εψαχνα δεν την βρηκα πουθενα...

Link to comment
Share on other sites

Silver alert Αναζητηται μεσηληξ.την ημερα εξαφανισης φορουσε λαμε κοκκινο κοκκινο κολαν,αθλητικα παπουτσια και κατι που εμοιαζε με ξεδοντιασμενη σμερνα στον ωμο.τελευταια φορα εθεαθει σε φαρμακοτσαρκα στο κεντρο της θεσσαλονικης.πασχει απο βαρια ανοια ακουαριςτικης φιλοσοφιας και κινδυνευει η ζωη του αλλα και η ψυχικη ηρεμια των φιλων του.οποιος δωσει την οποιαδηποτε πληροφορια,δωρο οικογενειακη φωτογραφια με αφιερωση απο τον κυριο χαμπιμπ(salifert),κΑθως και ενα ats ολυμπιακων διαστασεων για χρηση στην πισινα σας.

Mobile klaz speaking...

Θα σου κάνω βουντού χαχαχαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

Κοπίποδα... παντού !!!

Γνώριζα ότι πολλαπλασιαζονται και τρυπώνουν παντού, αλλά το ότι θα τρύπωναν και στην αντλία του ριάκτορα του ενεργό άνθρακα και θα ζούσαν μέσα εκεί, ούτε που το περίμενα !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να και δυο νυχτερινές με φεγγαρόφωτο

20140505_230230_zpsa10dbada.jpg

20140505_230242_zpsf30e1ce2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η βλαστομουσα και η σκολυμια τα σπανε μπραβο Βαγγελη.

Link to comment
Share on other sites

φιλοξενούμενα είναι του bababriliou λόγω απουσίας του τα έχω εγώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι scolymia νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...