Jump to content

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΤΑΣ


Recommended Posts

Έυχομαι καλή διασκέδαση σε όλα τα μέλη και μή που θα παρευρεθούν απόψε στο γεγονός αυτό.

Ίσως κάποια χρόνια αργότερα γίνει κάτι και με την Κύπρο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έυχομαι καλή διασκέδαση σε όλα τα μέλη και μή που θα παρευρεθούν απόψε στο γεγονός αυτό.

Ίσως κάποια χρόνια αργότερα γίνει κάτι και με την Κύπρο!!!!

μηπως δεν παει καλα το ρολοι σας?

η πιτα ηταν στι 2 το μεσημερι :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μην έχεις καμιά αμφιβολία ότι κάποιοι θα μείνουν μέχρι πολύ αργά εκεί...

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων δεν καταφερα να παω :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ήταν μεν η ώρα 2:00 αλλά κάποιοι ανάφεραν ότι θα πήγαιναν το απόγευμα. Είναι δυνατόν μια τόσο ενδιαφέρον συνάντηση να διαρκέσει μόνο 3-4 ώρες? Δεν το νομίζω!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι αυτοί που έφυγαν πρώτοι, θα έπρεπε να είχαν ΗΔΗ ποστάρει τις πρώτες φωτογραφίες και τα πρώτα σχόλια από τη συνάντηση... 10+ πήγε η ώρα...! :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - filoxenos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι αυτοί που έφυγαν πρώτοι, θα έπρεπε να είχαν ΗΔΗ ποστάρει τις πρώτες φωτογραφίες και τα πρώτα σχόλια από τη συνάντηση... 10+ πήγε η ώρα...! :thumbup:

Συμφωνώ, ζηλεύουμε ...και περιμένουμε! (τις φψτο φυσικά)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, η συνάντηση ήταν Τ Ε Λ Ε Ι Α :hysterical::thumbup::D

Δεν έχω φωτό καθώς άλλος ήταν ο φωτογράφος...

Αρκετός Κόσμος, ζεστή ατμόσφαιρα, καλή συζήτηση και ΠΟΛΛΑ ΔΩΡΑ :thumbup::):band:

'Αντε ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, η συνάντηση ήταν Τ Ε Λ Ε Ι Α :excl::excl::excl:

Δεν έχω φωτό καθώς άλλος ήταν ο φωτογράφος...

Αρκετός Κόσμος, ζεστή ατμόσφαιρα, καλή συζήτηση και ΠΟΛΛΑ ΔΩΡΑ :thumbup::):band:

'Αντε ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

Να σε προσλάβουμε να μας κάνεις περιλήψεις... :(

Πιο... "λιτά" δεν γινόταν να μας τα πεις..?

:hysterical::D:thumbup::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι η συνάντηση ηταν εξαιρετική, περάσαμε πολύ ωραία και με πραγματικά ενδιαφέρουσες συζητήσεις. :)

Εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω τους Administrators αλλά και όλη την ομάδα του φόρουμ για την σημερινή -και όχι μόνο- προσπάθεια τους ώστε όλοι να περάσουν καλά.Επίσης πρέπει να ευχαριστήσω τους προμηθευτές και τα καταστήματα που έδωσαν αρκετά δώρα για την κλήρωση.

Συγχαρητήρια σε όλους και του χρόνου νάμαστε καλά.

Φιλικά Σωκράτης :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι η συνάντηση ηταν εξαιρετική, περάσαμε πολύ ωραία και με πραγματικά ενδιαφέρουσες συζητήσεις. :band:

Εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω τους Administrators αλλά και όλη την ομάδα του φόρουμ για την σημερινή -και όχι μόνο- προσπάθεια τους ώστε όλοι να περάσουν καλά.Επίσης πρέπει να ευχαριστήσω τους προμηθευτές και τα καταστήματα που έδωσαν αρκετά δώρα για την κλήρωση.

Συγχαρητήρια σε όλους και του χρόνου νάμαστε καλά.

Φιλικά Σωκράτης :)

...Και καμία φώτο βρε παιδιά, ...να βλέπουμε φατσούλες! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Για φωτογραφίες μπορείτε να απευθυνθείτε στον φωτογράφο της "κοπιτιπίτα"

που δεν είναι άλλος από τον Δημήτρη aka Husky_Jim!

Link to comment
Share on other sites

Στο λίγο δυστηχώς που έκατσα στην συνάντηση, πήρα εναν λαχνό.

Θα βγεί καμιά κατάσταση με το ποιοι κέρδισαν και τι ?

Λετε να είμαι στους τυχερούς??? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα βγεί μια λίστα.

Πάντως τα δώρα απ'ό,τι είδα υπήρχαν εκεί όλα εκτός από το ενυδρείο...

Επομένως μένουν τα άτομα που κληρώθηκαν και δεν ήταν εκεί.

Γιατί να μην είναι εκεί όμως;

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα βγεί μια λίστα.

Πάντως τα δώρα απ'ό,τι είδα υπήρχαν εκεί όλα εκτός από το ενυδρείο...

Επομένως μένουν τα άτομα που κληρώθηκαν και δεν ήταν εκεί.

Γιατί να μην είναι εκεί όμως;

Εγραψα και στο αλλο thread.

Περασα μια "μαχη" το Σαββατο το βραδυ για το αν θα παμε εκδρομη στο Λουτρακι ή θα ερθω στην συνάντηση.

Κερδισα!!! :thumbup: Η δικιά μου θα πήγαινε σε μία φιλή της.

Δυστηχως ομως επαθε ενα ψιλοατυχημα στην Θησεως (υλικες ζημιες) η κοπελιά μου, και αναγκάστικα να φύγω λίγο μετά που είχα έρθει.

Βλέπεις,... εκτελώ και χρέη "Φροντιδα Ατυχήματος" !

Έγινε επεξεργασία - andreasp
Link to comment
Share on other sites

Να σε προσλάβουμε να μας κάνεις περιλήψεις... :hysterical:

Πιο... "λιτά" δεν γινόταν να μας τα πεις..?

:thumbup::band::):thumbup:

Αφού έχετε καταλάβει ότι φημίζομαι για την ευχέρεια του λόγου και ειδικά στην γραπτή περιγραφή.

Δεν είναι τυχαίο ότι στις Πανελλαδικές (τότε) είχα 19 Μαθηματικά - Φυσική - Χημεία και 12 στην Έκθεση.

Ευτυχώς που ήταν κόσμος εκεί και θα κάνουν περιγραφές.

Link to comment
Share on other sites

Να πώ και εγώ ένα μπράβο στους διοργανωτές για την ωραία διοργάνωση.

Βρεθήκαμε με πολλούς καλούς φίλους και κάναμε ενδιαφέρουσες συζητήσεις.

Μοιράστηκαν πολλά δώρα και ήμουν και εγώ ένας απο τους τυχερούς (όπως και όλοι στο τραπέζι μας). :thumbup:

Το πιο σημαντικό όμως ήταν ότι οι ''θαλασσινές'' έκαναν καλή παρέα και μοιράστηκαν για λίγο τον πόνο τους.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Μιας και εγώ ήρθα από πολύ μακρυα κάνεις αθηναίος δεν εχει δικαιολογία που δεν ήρθε :band:

Δυστυχώς έπρεπε να γυρίσω νωρίς χτες γιάννενα οπότε έφυγα και όσο αργότερα μπορούσα (κατα τισ 5:30)

Χαρηκα πολύ για τις διάφορες κατ ιδίαν συνομιλίες!

Με όποιους δεν πρόλαβα νέξτ τάιμ!

Ευχαριστώ και τον ΤΑΝ για την φιλοξενία του 3ου μου ψαριού το οποίο λίγο πριν μπεί στο ενυδρείο

κολύμπαγε ανάσκελα :thumbup:

γρήγορη προσαρμογη καιελπίζω να επιζήσει ... μολις άνοιξαν τα φώτα δεν το έχω δει αλλά μακάρι

να την έχει βγάλει την νύχτα :)

Ευχαριστούμε και τα δωράκια μιας και έτσι ρέφαρα την κλήση που τσίμπησα :hysterical: ερχόμενος!

Link to comment
Share on other sites

Πολυς (πραγματικα πολυς) κοσμος! Πολλα δωρα! Πολλες συζητησεις!

Μια απο τις καλυτερες συναντησεις (η καλυτερη?) που εχει γινει ποτε!

Συντομα φωτογραφιες.... Δημητρηηηηηηηηηηη ! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εμείς που δεν είμαστε Αθήνα ζηλεύουμε!!! Και του χρόνου εύχομαι με περισσότερο κόσμο. Άντε και καμιά συνάντηση στο Ηράκλειο Κρήτης! Κάντε και καμιά online κλήρωση για τους υπόλοιπους!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα και χάρηκα πολύ που γνώρισα από κοντά τόσους φίλους που μιλάμε από το Forum όπως το Στέφανο που ήρθε από τόσο μακρυά για τη συνάντηση. (εύχομαι να πάνε όλα καλά με το ψαράκι :D )

Η εκδήλωση ήταν πολύ όμορφη και πραγματικά αισθανθήκαμε ότι ήρθαμε πιο κοντά αφενός και πιο αισιόδοξοι για το μέλλον του forum και του χόμπι γενικότερα στην Ελλάδα. Οσον αφορά την κλήρωση πάνω που ήμουν έτοιμος να καταγγείλω νοθεία και να ζητήσω επανάληψη της διαδικασίας μου έτυχε ο τελευταίος κλήρος οπότε σαν συμμετέχων στη συνωμοσία δεν μπορούσα πλέον να πω τίποτα :hysterical::thumbup: Επειδή αυτά που κέρδισα τα περισσότερα ήταν προιόντα για γλυκό νερό και φυτά και το αντίστροφο έγινε με παιδιά του γλυκού νομίζω πως πρέπει να ανοίξουμε ένα topic ανταλλαγών προιόντων κλήρωσης :thumbup:

Κατά τα λοιπά ενώ στην αρχή ήταν ανακατεμένος ο κόσμος σιγά σιγά σχηματιστήκανε οι παρέες του γλυκού και του Θαλασσινού και όπως είπε και ο Στάθης το ευτυχέστερο (για εμάς) σχηματίστηκε και ένα τρίτο πηγαδάκι με τις κυρίες των Θαλασσινών (κατά το Θαλασσόλυκων) όπου ευτυχώς από τις πληροφορίες που πήραμε περάσανε και αυτές πολύ καλά, τώρα τι λέγανε θα σας γελάσω πάντως για ph και αλατότητες και ασβέστια σίγουρα δε μιλάγανε :):band:

Λοιπόν πάντα τέτοιες εκδηλώσεις και του Χρόνου διπλοί σε αριθμό, κέφι και δώρα. Ο Δημήτρης έχει γενέθλια σήμερα οπότε μάλλον θα περιμένετε 1-2 μέρες για τις φωτο ώστε να ανέβει και η ανυπομονησία των μη συμμετεχόντων.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε φωτογραφίες από την συνάντηση

Γιάννος Σάββα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα,

Η χθεσινή συνάντηση ήταν πολύ ΄ζεστή΄, περάσαμε πολύ όμορφα συζητώντας για την μεγάλη μας αγάπη ...τον υδάτινο κόσμο.

θα ήθελα να ευχαριστήσω :) τους Administrators και όλη την ομάδα του Forum για την προσπάθειά τους ώστε όλοι να περάσουμε καλά,

τους προμηθευτές και τα καταστήματα που έδωσαν αρκετά δώρα για την κλήρωση.

( ήμουν και εγώ από τους κερδισμένους :thumbup: )

Link to comment
Share on other sites

Ξεθαρρέψαμε βλέπω και σιγά σιγά μιλάμε περισσότερο. Πολλή μπλα-μπλά βρε παιδιά και φωτογραφίες γιοκ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...