Jump to content

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΤΑΣ


Recommended Posts

Ξεθαρρέψαμε βλέπω και σιγά σιγά μιλάμε περισσότερο. Πολλή μπλα-μπλά βρε παιδιά και φωτογραφίες γιοκ!!!

Ερχονται, ερχονται!! Βλεπεις ο φωτογραφος εχει γενεθλια σημερα και δεν ξερω αν θα μπορεσει... :)

Παντως πρεπει να ηταν η μεγαλυτερη συναντηση ενυδρειοφιλων που εχει γινει ποτε στην Ελλαδα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ερχονται, ερχονται!! Βλεπεις ο φωτογραφος εχει γενεθλια σημερα και δεν ξερω αν θα μπορεσει... :band:

Παντως πρεπει να ηταν η μεγαλυτερη συναντηση ενυδρειοφιλων που εχει γινει ποτε στην Ελλαδα :)

Οταν δειτε τις φωτογραφιες οσοι δεν ηλθατε, θα καταλαβαιτε για το ποσο ωραια ατμοσφαιρα υπηρχε και ποσος κοσμος ειχε ελθει!!

Πραγματικα ηταν απιστευτη η προσελευση του κοσμου. Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους εσας, για την δυναμη και την χαρα που μας δωσατε για το μελλον με την παρουσια σας στην "κοπητιπιτα". :hysterical::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη συμμετοχή, πολύς κόσμος, μέλη ,φίλοι, αντιπρόσωποι, καταστηματάρχες, τέλεια παρέα, τα γνωστά πηγαδάκια, συζητήσεις, σχόλια, προτάσεις (ευτυχώς που έλειπε ο Filoxenos, γιατί εκεί θα ήμασταν ακόμα), συμβουλές, το λογύδριο του Γιάννη Πατούνα, που μάλλον δεν άκουσε κανείς, το κόψιμο της πίτας και φυσικά η κλήρωση των δώρων.

Εγώ, στάθηκα και πάλι τυχερός και κέρδισα από την εταιρεία Λογοθέτης, που ευχαριστώ πολύ, το θαυμάσιο βιβλίο Aquarium Fishes.

Και του χρόνου να είμαστε καλά, για τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη συμμετοχή, πολύς κόσμος, μέλη ,φίλοι, αντιπρόσωποι, καταστηματάρχες, τέλεια παρέα, τα γνωστά πηγαδάκια, συζητήσεις, σχόλια, προτάσεις........, συμβουλές, το λογύδριο του Γιάννη Πατούνα, που μάλλον δεν άκουσε κανείς, το κόψιμο της πίτας και φυσικά η κλήρωση των δώρων.

Εγώ, στάθηκα και πάλι τυχερός και κέρδισα από την εταιρεία Λογοθέτης, που ευχαριστώ πολύ, το θαυμάσιο βιβλίο Aquarium Fishes.

Και του χρόνου να είμαστε καλά, για τα καλύτερα.

Τα διαβάζω και είμαι να σκάσω..! :band:

Μάλλον έπρεπε να τα παρατήσω ΟΛΑ και να είμαι κι εγώ εκεί...

...(ευτυχώς που έλειπε ο Filoxenos, γιατί εκεί θα ήμασταν ακόμα)...

:thumbup::hysterical::)

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει φαγωθήκατε!!! Είπαμε ο άνθρωπος έχει γενέθλια σήμερα από αύριο photos....

Αντε πάρτε μια γεύση από την "κρίσιμη στιγμή" ΤΗΚΟΠΗΤΗΠΙΤΑ από το Νίκο Ψάλτη υπό άγρυπνο βλέμμα των υπολοίπων συντελεστών του AQUAZONE. O Λαός είναι τρυγύρω και δεν φαίνεται γιατί κάνω focus στο κέντρο των εξελίξεων :thumbup::)

Kopi-800-600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει φαγωθήκατε!!! Είπαμε ο άνθρωπος έχει γενέθλια σήμερα από αύριο photos....

Αντε πάρτε μια γεύση από την "κρίσιμη στιγμή" ΤΗΚΟΠΗΤΗΠΙΤΑ από το Νίκο Ψάλτη υπό άγρυπνο βλέμμα των υπολοίπων συντελεστών του AQUAZONE. O Λαός είναι τρυγύρω και δεν φαίνεται γιατί κάνω focus στο κέντρο των εξελίξεων :thumbup::)

Kopi-800-600.jpg

Για πέστε μας λίγα ονόματα

Εδω στην Κύπρο δεν ξέρουμε κανέναν

Γιάννος Σάββα

Link to comment
Share on other sites

Δεξιά του Νίκου Ψάλτη ο JDP και από άκρη αριστερά στη φωτογραφία ο Manogr, Discos και Tan. Με λίγα λόγια Θάλαττα - Θάλαττα :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - andreas2000gr
Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαστε από την Κύπρο, εγώ και ο φίλος yiannossavva ετοιμάζουμε αποσκευές για την κοπή της πίττας για την νέα χρονιά. Τέτοιο γεγονός δεν θα το ξαναχάσουμε!!! Ζηλεύουμε.....

Είναι λίγο να βρεθείς με κόσμο με τα ίδια ενδιαφέροντα για τόσες ώρες? Φανταστικό!

Link to comment
Share on other sites

post-358-1172586567_thumb.jpg

Έλα βρε Νίκο, τρεις φώτο με το ίδιο ακρηβώς θέμα? Μήπως συνεννοηθήκατε?

Θέλουμε δράση!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε Νίκο, τρεις φώτο με το ίδιο ακρηβώς θέμα? Μήπως συνεννοηθήκατε?

Θέλουμε δράση!!! :)

Που τις είδες τις 3 φωτογραφίες, η ίδια είναι απλά ο Νίκος έβαλε βελάκι για το ποιός είναι ο Zorba The Freak ή καλύτερα η πλάτη του :thumbup:

Είπαμε οι photos είναι στο εργαστήριο για εκτύπωση, υπομονή

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...