Jump to content

Ρε Παιδια Πειτε Κανα Ανέκδοτο!


Recommended Posts

Ο διπλανός μου έχει βάλει το διάδρομο στο 14 με κλίση 8% και σε λίγο θα του δώσουμε σημαία να βάλει στην κορυφή του Ολύμπου
 

Έγινε επεξεργασία - ScarFace
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να γραφτω κολυμβητηριο αλλα μολις ακουσα για τα 50 μετρα πεταλουδα χεστηκ@ πανω μου ... Ακου 50 μετρα πεταλουδα .. Απτο Τζουρασικ Παρκ τοσκασε?
 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να γραφτω κολυμβητηριο αλλα μολις ακουσα για τα 50 μετρα πεταλουδα χεστηκ@ πανω μου ... Ακου 50 μετρα πεταλουδα .. Απτο Τζουρασικ Παρκ τοσκασε?

Εκλαψα!!!!!!!!!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να γραφτω κολυμβητηριο αλλα μολις ακουσα για τα 50 μετρα πεταλουδα χεστηκ@ πανω μου ... Ακου 50 μετρα πεταλουδα .. Απτο Τζουρασικ Παρκ τοσκασε?

 

:bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκα στην ζυγαριά χωρίς ρουχα και με έδειχνε +3 κιλα.Μετά θυμηθηκα οτι φορουσα βαρύ άρωμα...
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πώς λένε οι ανθρωποφάγοι έναν άνθρωπο που τρέχει;
- Fast-food!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τα χαρτιά σου..!
- Ελληνας είμαι...
- Πες σπανακότυρόπιτα..!
- Τεροπιτα με κορταρι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μην κανω μια φορα σεξ!!!

Λυσαξατε ''σεισμος'' και ''σεισμος''

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

-Ανοιγω το ματι της κουζινας και πεφτει το ρευμα...

-Ρελες?

-Τι να πω?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μου λενε ξεκινα να τρεχεις για να χασεις κιλα...εχω ηδη φαει τρεις κλησεις για υπερβολικη ταχυτητα και δεν εχω χασει γραμμαριο!

Link to comment
Share on other sites

-Γεια σας,μια παραγγελία,θα ηθελα ενα αποκριατικο μενου

-Τι εννοειται?

-Αυτο που πηρα χθες...που το τρως και σε παει σερπατινα...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Παει ένας τύπος στον ΩΡΛ και του λέει πως η γυναίκα του δεν ακούει καλά αλλα αρνείται πεισματικά να παει στο γιατρό κι έτσι ζητάει τη συμβουλη του. Ο γιατρός λοιπόν του λέει:

- Θα πας στο σπίτι και απο τα 10 μέτρα θα κάνεις μια ερώτηση στη γυναίκα σου. Αν δεν ακούσει, θα πλησιάσεις ακόμα ενα μέτρο και θα ξαναρωτήσεις. Αν και πάλι δεν απαντήσει θα πλησιάσεις ακόμα ενα μέτρο κτλ μέχρι να ακούσει. Οταν ακούσει, δες την απόσταση που θα απέχει απο εσένα η σύζυγός σου και πες τη μου. Απο εκει και πέρα θα κινηθούμε ανάλογα.

Ο τύπος λοιπόν παει στο σπίτι του και βλέπει τη γυναίκα του να πλένει τα πιάτα. Υπολογίζει 10 μέτρα απόσταση και στέκεται πίσω της.

- Μαρία, τι θα φάμε σημερα;

........δε παίρνει καμία απάντηση. Πλησιάζει στα 9 μέτρα και Ξαναρωτά αλλα απάντηση δε παίρνει. Παει στα 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 μέτρα αλλα τίποτα! Μόλις φτάνει στο μισο μέτρο ρωτάει ξανά:

- Μαρία, τι θα φάμε σημερα;;;

- Γιουβαρλάκια ρε ηλίθιε, 10 φορες στο είπα!!!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Πάει ένας τύπος στο ζαχαροπλαστείο, παραγγέλνει την πιο ακριβή πάστα του την φέρνουν, τρώει, πίνει το νερό και σηκώνεται να φύγει.
Τον σταματάει ο σερβιτόρος:
- Κύριε, δεν θα πληρώσετε;
- Όχι, δεν πληρώνω, γιατί ξέρω καράτε.
Ο σερβιτόρος πηγαίνει στο αφεντικό του, του διηγείται την ιστορία και το αφεντικό τον συμβουλεύει να τον αφήσει να φύγει.
Το ίδιο περιστατικό επαναλαμβάνεται καμία δεκαριά φορές και το αφεντικό προσλαμβάνει έναν επαγγελματία μποξέρ, και τον ντύνει σερβιτόρο.
Παρουσιάζεται ξανά ο ίδιος τύπος, παίρνει πάλι την ακριβότερη πάστα, δεν πληρώνει.
Ο σεβιτόρος-μποξέρ τον σταματά.
- Δεν θα πληρώσετε, κύριε;
- Α, θα είσαι καινούργιος εδώ. Εγώ δεν πληρώνω γιατί ξέρω καράτε!
- Ε, και εγώ ξέρω μπόξ.
- Ε, φάε και εσύ μια πάστα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γονείς αφήνουν τον μικρό τους με την μπέιμπι σίττερ και φεύγουν για βραδυνή έξοδο.

Γυρνώντας βλέπουν στο σπίτι ένα χαμό από ανθρώπους, αστυνομία - ασθενοφόρα και την μπέιμπι σίτερ τρομοκρατημένη.

Μπάινουν στο σπίτι και αντικρύζουν το παιδί τους εκτός ελέγχου να ουρλιάζει "θέλωωω...θεεεέλω...θέλωωωώ....".

Προσπαθούν να το ηρεμήσουν αλλά τίποτε αυτό ούρλιαζε συνέχεια "θέλωωω...θεεεέλω...θέλωωωώ....".

Ρωτούν τη μπέιμπι σίττερ και αυτή του λέει: "Εγώ δεν έκανα τίποτε. Έβλαλα μόνο στο παιδί να ακούσει ένα δίσκο με παραμύθια στο πικ απ πριν κοιμηθεί..."

Το παιδί μεταφέρεται στο νοσοκομείο όπου το εξετάζει ο ειδικός γιατρός νευρολόγος παιδίατρος ενώ αυτό συνεχίζει να να ουρλιάζει "θέλωωω...θεεεέλω...θέλωωωώ...." :

"Δεν φαίνεται να έχει τίποτε. Το παιδί είναι φυσιολογικό, η εγκεφαλική του λειτουργία το ίδιο, τα πάντα καλά. Δεν μπορώ να καταλάβω. Τι έγινε αμέσω πριν να περιέλθει σε αυτή την κατάσταση;".

"Του βάλανε να ακούσει ένα δίσκο με παραμύθια."

"Μπορώ να ακούσω αυτό το δίσκο; Μου τον φέρνετε;"

Φαίρνουν στο γιατρό το δίσκο, τον βάζει στο πικ απ και ακούει:

"Θελεις να ακούσεις ένα παραμύθι;..τσίκ...Θελεις να ακούσεις ένα παραμύθι;..τσίκ...Θελεις να ακούσεις ένα παραμύθι;..τσίκ...Θελεις να ακούσεις ένα παραμύθι;..τσίκ...Θελεις να ακούσεις ένα παραμύθι;..τσίκ..."

 

Link to comment
Share on other sites

Εύπορη, μοναχική κυρία δημοσιεύει αγγελία ζητώντας σύντροφο:

"Κυρία σεβαστής ηλικίας με αμύθητα πλούτη (κινητά, ακίνητα, καταθέσεις κλπ) ζητά κύριο να τη συντροφέψει στο υπόλοιπο της ζωής της ο οποίος θα τηρεί τις εξής 3 προϋποθέσεις:

1. Δεν θα την εγκαταλείψει ποτέ,

2. Δεν θα την χτυπήσει ποτέ,

3. Στο κρεβάτι θα είναι...ταύρος."

Η αγγελία δημοσιεύεται, η κυρία περιμένει 1 εβδομάδα, 1 μήνα, 1εξάμηνο, 1 χρόνο..

Έχει πια απελπιστεί: "Τι να τα κάνω τα πλούτη όταν δεν έχω έναν άνθρωπο δίπλα μου! Θα με φάει η μαύρη μοναξιά!"..

Κι ενώ η κυρία μοιρολογεί χτυπάει το κουδούνι της πόρτας. Η κυρία ακούει το κουδούνι και τρέχει να ανοίξει.

Έκπληκτη αντικρίζει έναν κύριο σε αναπηρικό καρότσι χωρίς χέρια και πόδια.

- "Γεια σας", λέει ο κύριος. "Ήρθα για την αγγελία!!".

Η κυρία μένει έκπληκτη αλλά προσπαθεί να φανεί ψύχραιμη.

- "Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά υπήρχαν και κάποιες προϋποθέσεις". 
- "Το γνωρίζω"
- "Ναι, αλλά χωρίς να θέλω να σας προσβάλω, εσείς δεν έχετε πόδια" 
- "Άρα δεν πρόκειται να φύγω ποτέ μακριά σας"
- "Ε, ναι....Ίσως έχετε δίκιο αλλά και πάλι χωρίς να θέλω να σας στενοχωρήσω εσείς δεν έχετε και χέρια..." 
- "Άρα δεν πρόκειται ποτέ να σας χτυπήσω!"
-"Ίσως έχετε και πάλι δίκιο αλλά δεν ξέρω αν προσέξατε ότι υπήρχε και τρίτη προϋπόθεση!"
- "Και πως νομίζεις ότι χτύπησα το κουδούνι;...!!!!!!!!"

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σάλος έχει δημιουργηθεί με τον Έλληνα ο οποίος στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο και δεν έχει ανεβάσει ακόμη φωτογραφία σε facebook και instagram...... Συγκλονισμένοι οι συγγενείς, ''δεν έχει δώσει ξανά δικαίωμα'' λένε οι γείτονες..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Στο Τσέρνομπιλ δεν μπορείς να σουφρώσεις ούτε τσίχλα από ψιλικατζίδικο,οι ιδιοκτήτες έχουν μάτια και στην πλάτη.
 

Ντροπη μου :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παω να φτιαξω τη φατνη και ερχεται η αλλη και με σκουνταει. Κατσε μωρη,της λεω, μη ριξω καμια Παναγια....
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- Αγαπη μου πρεπει να σε ρωτησω κατι !!! 
- Φυσικα οτι θελει το μωρο μου 
- Με ποσους εχεις παει αληθεια?? 
- Με 5 !!!!! 
-ΣΟΒΑΡΑ??? 
-Ασε που να στα λεω , δυσκολη νυχτα !!!!!
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

- Αγαπη μου πρεπει να σε ρωτησω κατι !!!

- Φυσικα οτι θελει το μωρο μου

- Με ποσους εχεις παει αληθεια??

- Με 5 !!!!!

-ΣΟΒΑΡΑ???

-Ασε που να στα λεω , δυσκολη νυχτα !!!!!

Χαχαχαχαχα μπήκες δυναμικά!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα μπήκες δυναμικά!!!!!!!

 

 

Δυνατο come back!!

επρεπε αφου ειχα καιρο  :jig:  :jig:  :jig:  :jig:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...