Jump to content

Ρε Παιδια Πειτε Κανα Ανέκδοτο!


Recommended Posts

-μωρό μου θες να παίξουμε τον γιατρό;

-και βέβαια! Γουστάρω!

-γειά σας γιατρέ! Έχω ένα πόνο εδώ στο στήθος... Μπορείτε να το δείτε;

-τι ταμείο έχετε;

-είσαι μαλ@κ@ς αγόρι μου?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

-Κοπελια,σε βλεπω ωρες που καθεσαι θλιμμενη στο μπαρ

και δεν μιλας...Με ολο το θαρρος,να σε ρωτησω κατι?

-Ναι πες μου...

-Τα πατατακια θα τα φας?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

-Κοπελια,σε βλεπω ωρες που καθεσαι θλιμμενη στο μπαρ

και δεν μιλας...Με ολο το θαρρος,να σε ρωτησω κατι?

-Ναι πες μου...

-Τα πατατακια θα τα φας?

Εχω κάνει κάτι παρόμοιο σε μια κοπέλα σε μπαρ, με κοιτούσε ψιλοεπίμονα και την πλησίασα. Της ζητάω το κινητό της και μόλις πάει να πει το νούμερο, της λέω "Οχι, το κινητό σου θέλω να στείλω ένα μήνυμα στον κολλητό, δεν έχω κάρτα". Με έπιασε νευρικό γέλιο, έπιασε και τον μπάρμαν που ήταν δίπλα και αυτή με είπε "κάφρο". Ο μπάρμαν με κέρασε σφηνάκι και τελικά πήρα και το κινητό της κοπέλας. Ουουουου γιάααααα!!!

 

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει κάτι παρόμοιο σε μια κοπέλα σε μπαρ, με κοιτούσε ψιλοεπίμονα και την πλησίασα. Της ζητάω το κινητό της και μόλις πάει να πει το νούμερο, της λέω "Οχι, το κινητό σου θέλω να στείλω ένα μήνυμα στον κολλητό, δεν έχω κάρτα". Με έπιασε νευρικό γέλιο, έπιασε και τον μπάρμαν που ήταν δίπλα και αυτή με είπε "κάφρο". Ο μπάρμαν με κέρασε σφηνάκι και τελικά πήρα και το κινητό της κοπέλας. Ουουουου γιάααααα!!!

 

:lolu:  :lolu:  :lolu:  :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Ήτανε δύο αδέρφια.Μόλις ο πατέρας τους πέθανε, ο μεγάλος, πήρε 500 στρέμματα, ένα γιγάντιο σπίτι , πολλούς υπηρέτες και πολλά ζώα.Ο μικρός, που ήταν πιο έξυπνος, πήρε 50 στρέμματα, 2 αγελάδες,5 κότες, ένα μικρό σπίτι και 3 γουρούνια.Όμως, πούλησε τα ζώα και έλαψε το σπίτι.Πήρε λίγη στάχτη, την έβαλε σε ένα πουγκί και πήγε στην πόλη.Άρχισε να φωνάζει πως είγε μαγικό αασήμι για πούλημα.Ήρθε ένας πλούσιος και πήγε νατο πάρει. Δεν κοίταξε μέσα.Ήρθε ένας φίλος του και πηρε κι αυτός,αλλά πριν φύγει, κοίταξε μέσα,αγόρασε ένα μπαστούνι και έφτασε στον άλλο τρέχονας και απειλώντας τον.

Του λέει οτι είναι μαγικό ασήμι και ότι όταν πάρι στο σπίτι του, η στάχτη θα γιόταν ασήμι.το παίρνει μετά, και φεύγει ο απατεώνας.Μόλις γυρίσει σπίτι του, τον βλέπει ο αδερφός του και την επόμενη μέρα, βγαίνει να κάνει το ίδιο.Πριν φύγει, λέει σον αδερφό του οτι του χαρίζει τα ζώα του και τους υπηρέτες του.Μετά, έπειτα από λιγη ώρα, φτάνει στην πόλη. μετά από μία ώρα, οι δύο πλούσιοι έρχονται.ο ένας πάει να αγοράσει ένα μπαστούνι, ενώ ο άλλος τον πλησιάζει και κάνει τον έπληκτο για το «μαγικό ασήμι».Μόλις έρχεται ο άλλος.αποκτάει μια θυμωμένη έκφραση στο πρόσωπο και αρχίζον να τον χτυπάνε στην πλάτη. Έτσι καταλήγει τραυματισμένος,χωρίς μα έχει μία,έμαν θυμωμένο αδερφό που πήρε την εκδίκησή του και με μια πλάτη γεμάτη μελανιές και γρατσονιές.

Link to comment
Share on other sites

Ήτανε δύο αδέρφια.Μόλις ο πατέρας τους πέθανε, ο μεγάλος, πήρε 500 στρέμματα, ένα γιγάντιο σπίτι , πολλούς υπηρέτες και πολλά ζώα.Ο μικρός, που ήταν πιο έξυπνος, πήρε 50 στρέμματα, 2 αγελάδες,5 κότες, ένα μικρό σπίτι και 3 γουρούνια.Όμως, πούλησε τα ζώα και έλαψε το σπίτι.Πήρε λίγη στάχτη, την έβαλε σε ένα πουγκί και πήγε στην πόλη.Άρχισε να φωνάζει πως είγε μαγικό αασήμι για πούλημα.Ήρθε ένας πλούσιος και πήγε νατο πάρει. Δεν κοίταξε μέσα.Ήρθε ένας φίλος του και πηρε κι αυτός,αλλά πριν φύγει, κοίταξε μέσα,αγόρασε ένα μπαστούνι και έφτασε στον άλλο τρέχονας και απειλώντας τον.

Του λέει οτι είναι μαγικό ασήμι και ότι όταν πάρι στο σπίτι του, η στάχτη θα γιόταν ασήμι.το παίρνει μετά, και φεύγει ο απατεώνας.Μόλις γυρίσει σπίτι του, τον βλέπει ο αδερφός του και την επόμενη μέρα, βγαίνει να κάνει το ίδιο.Πριν φύγει, λέει σον αδερφό του οτι του χαρίζει τα ζώα του και τους υπηρέτες του.Μετά, έπειτα από λιγη ώρα, φτάνει στην πόλη. μετά από μία ώρα, οι δύο πλούσιοι έρχονται.ο ένας πάει να αγοράσει ένα μπαστούνι, ενώ ο άλλος τον πλησιάζει και κάνει τον έπληκτο για το «μαγικό ασήμι».Μόλις έρχεται ο άλλος.αποκτάει μια θυμωμένη έκφραση στο πρόσωπο και αρχίζον να τον χτυπάνε στην πλάτη. Έτσι καταλήγει τραυματισμένος,χωρίς μα έχει μία,έμαν θυμωμένο αδερφό που πήρε την εκδίκησή του και με μια πλάτη γεμάτη μελανιές και γρατσονιές.

Φιλαράκι, δε κατάλαβα τίποτα.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ήτανε δύο αδέρφια.Μόλις ο πατέρας τους πέθανε, ο μεγάλος, πήρε 500 στρέμματα, ένα γιγάντιο σπίτι , πολλούς υπηρέτες και πολλά ζώα.Ο μικρός, που ήταν πιο έξυπνος, πήρε 50 στρέμματα, 2 αγελάδες,5 κότες, ένα μικρό σπίτι και 3 γουρούνια.Όμως, πούλησε τα ζώα και έλαψε το σπίτι.Πήρε λίγη στάχτη, την έβαλε σε ένα πουγκί και πήγε στην πόλη.Άρχισε να φωνάζει πως είγε μαγικό αασήμι για πούλημα.Ήρθε ένας πλούσιος και πήγε νατο πάρει. Δεν κοίταξε μέσα.Ήρθε ένας φίλος του και πηρε κι αυτός,αλλά πριν φύγει, κοίταξε μέσα,αγόρασε ένα μπαστούνι και έφτασε στον άλλο τρέχονας και απειλώντας τον.

Του λέει οτι είναι μαγικό ασήμι και ότι όταν πάρι στο σπίτι του, η στάχτη θα γιόταν ασήμι.το παίρνει μετά, και φεύγει ο απατεώνας.Μόλις γυρίσει σπίτι του, τον βλέπει ο αδερφός του και την επόμενη μέρα, βγαίνει να κάνει το ίδιο.Πριν φύγει, λέει σον αδερφό του οτι του χαρίζει τα ζώα του και τους υπηρέτες του.Μετά, έπειτα από λιγη ώρα, φτάνει στην πόλη. μετά από μία ώρα, οι δύο πλούσιοι έρχονται.ο ένας πάει να αγοράσει ένα μπαστούνι, ενώ ο άλλος τον πλησιάζει και κάνει τον έπληκτο για το «μαγικό ασήμι».Μόλις έρχεται ο άλλος.αποκτάει μια θυμωμένη έκφραση στο πρόσωπο και αρχίζον να τον χτυπάνε στην πλάτη. Έτσι καταλήγει τραυματισμένος,χωρίς μα έχει μία,έμαν θυμωμένο αδερφό που πήρε την εκδίκησή του και με μια πλάτη γεμάτη μελανιές και γρατσονιές.

ΦΙλε μου πραγματικα σκαλωσα παρα πολυ και δεν το καταλαβα  :usd:  :usd:

Link to comment
Share on other sites

Ήτανε δύο αδέρφια.Μόλις ο πατέρας τους πέθανε, ο μεγάλος, πήρε 500 στρέμματα, ένα γιγάντιο σπίτι , πολλούς υπηρέτες και πολλά ζώα.Ο μικρός, που ήταν πιο έξυπνος, πήρε 50 στρέμματα, 2 αγελάδες,5 κότες, ένα μικρό σπίτι και 3 γουρούνια.Όμως, πούλησε τα ζώα και έλαψε το σπίτι.Πήρε λίγη στάχτη, την έβαλε σε ένα πουγκί και πήγε στην πόλη.Άρχισε να φωνάζει πως είγε μαγικό αασήμι για πούλημα.Ήρθε ένας πλούσιος και πήγε νατο πάρει. Δεν κοίταξε μέσα.Ήρθε ένας φίλος του και πηρε κι αυτός,αλλά πριν φύγει, κοίταξε μέσα,αγόρασε ένα μπαστούνι και έφτασε στον άλλο τρέχονας και απειλώντας τον.

Του λέει οτι είναι μαγικό ασήμι και ότι όταν πάρι στο σπίτι του, η στάχτη θα γιόταν ασήμι.το παίρνει μετά, και φεύγει ο απατεώνας.Μόλις γυρίσει σπίτι του, τον βλέπει ο αδερφός του και την επόμενη μέρα, βγαίνει να κάνει το ίδιο.Πριν φύγει, λέει σον αδερφό του οτι του χαρίζει τα ζώα του και τους υπηρέτες του.Μετά, έπειτα από λιγη ώρα, φτάνει στην πόλη. μετά από μία ώρα, οι δύο πλούσιοι έρχονται.ο ένας πάει να αγοράσει ένα μπαστούνι, ενώ ο άλλος τον πλησιάζει και κάνει τον έπληκτο για το «μαγικό ασήμι».Μόλις έρχεται ο άλλος.αποκτάει μια θυμωμένη έκφραση στο πρόσωπο και αρχίζον να τον χτυπάνε στην πλάτη. Έτσι καταλήγει τραυματισμένος,χωρίς μα έχει μία,έμαν θυμωμένο αδερφό που πήρε την εκδίκησή του και με μια πλάτη γεμάτη μελανιές και γρατσονιές.

 

Φιλος ανεκδοτο είναι ή γριφος?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ένας τύπος πηγαίνει στο δρόμο με το αυτοκίνητό του και βλέπει στην άκρη του δρόμου ένα σκύλο με έναν άνθρωπο να παίζουν τάβλι. Έκπληκτος σταματά και κατεβαίνει από το αμάξι και ρωτάει τον τύπο.

- Καλά ρέ φίλε ξέρει ο σκύλος τάβλι?

- Σκ@τά ξέρει. Χάνει 5-2!!!

Έγινε επεξεργασία - ScarFace
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

-Μωρο μου ειμαι στο νοσοκομείο.Ειχα ενα ατύχημα στο πόδι,με έφερε η Μαρία.Οι γιατροί λενε οτι μπορει να χάσω το πόδι...

-ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΙΑ;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Άντρας:

1. Παρκάρει και πάει στο ATM

2. Τοποθετεί την κάρτα

3. Πληκτρολογεί το PIN

4. Παίρνει τα μετρητά, την κάρτα και την απόδειξη

5. Φεύγει

Γυναίκα:

1. Φτάνει κοντά στο ATM

2. Θέλει να πάει πιο κοντά, βάζει όπισθεν, πάει πολύ πίσω, έτσι πάει πάλι μπροστά

3. Σβήνει τη μηχανή

4. Βάζει τα κλειδιά στην τσάντα της

5. Κάθεται λίγο στο αμάξι, κοιτάει τον εαυτό της στο καθρέφτη και βγαίνει

6. Ψάχνει την κάρτα στο πορτοφόλι της

7. Τοποθετεί την κάρτα

8. Ψαχουλεύει την τσάντα της για βρεί το σκονάκι που έχει γραμμένο το PIN

9. Εισάγει το PIN

10. Διαβάζει τις οδηγίες χρήσης

11. Πατάει ακύρωση

12. Εισάγει ξανά το PIN

13. Ελέγχει το υπόλοιπο

14. Σκέφτεται .. "που πήγαν τα λεφτά ;; Νόμιζα είχα παραπάνω"

15. Κάνει ανάληψη

16. Παίρνει τα χρήματα

17. Παίρνει την απόδειξη και φεύγει

18. Μπαίνει στο αμάξι

19. Ελέγχει το μακιγιάζ

20. Ψάχνει τα κλειδιά

21. Ανάβει το αμάξι

22. Ελέγχει πάλι το μακιγιάζ

23. Φεύγει μακριά

24. Σταματάει

25. Επιστρέφει στο ΑΤΜ

26. Βγαίνει από το αμάξι και πάει παίρνει τη κάρτα

27. Μπαίνει στο αμάξι και βάζει τη κάρτα στο πορτοφόλι

28. Ελέγχει το make up

29. Ξεκινάει το αμάξι και φεύγει

30. Οδηγεί για 3 χιλιόμετρα

31. Βγάζει χειρόφρενο....

  • Like 8
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

-ο,τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του ειναι δικος του λογαριασμος, μητερα. 
-ρε ακους που σου μιλαω;τα πιτογυρα να τα φας στην κουζινα, σημερα αλλαξα σεντονια.
 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

-Να βάλω καφέ; 
-Έχω πίεση 
-Γλυκό; 
-Έχω ζάχαρο 
-Χυμό; 
-Δεν κάνει 
-Να σκάψω ένα λάκκο στην αυλή;
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γιατί μια ξανθιά δεν μπορει να γράψει το νούμερο 33 ?

Γιατί δεν ξέρει ποιο 3 να βάλει πρώτο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μια ξανθιά δεν μπορει να γράψει το νούμερο 33 ?

Γιατί δεν ξέρει ποιο 3 να βάλει πρώτο !!!!

 

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :lol2: :lol2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έκλαψα με την ψυχή μου!!!!!

Που το βρήκε ρε;

Link to comment
Share on other sites

Έκλαψα με την ψυχή μου!!!!!

Που το βρήκε ρε;

 

Στο facebook.....Μεγαλη αληθεια ε??? :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κλεμμένο:

Μετά την ερωτική πράξη, ο άντρας τελειώνει στο πρόσωπο της κοπέλας οπότε αυτή:

"Φέρε μου χαρτί να σκουπιστώ"

Κι αυτός:

Γιατί αγάπη μου παιδιά είναι, άστα να τρέξουν!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Οι γυναίκες νομίζουν ότι οι άντρες θα τρέχουν συνέχεια από πίσω τους.

Μέγα λάθος, γιατί και πίσω από τη μπάλα τρέχουν, αλλά στο τέλος τη σουτάρουν. :hysterical:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

- Μαζί μου Μαρία θα ξεχάσεις και τ'όνομά σου!

- Ελένη με λένε...

- Είδες; Στα λόγια μου έρχεσαι !!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι χειρότερο απο ενα σκουλίκια μέσα στο μήλο ?

Μισό σκουλίκια μέσα στο μήλο !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...