Jump to content

Malawi Και Ότι Κάτσει


giannisss

Recommended Posts

Αντεμισαρη πήγα και έχει μόνο κάτι τεράστιες πέτρες αλλά τι να τις κάνω αυτές... Πρακτικερ θα πάω αύριο αν και δεν βλέπω να έχει κάτι... Λερου είναι μακριά

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να τις σπάσω άλλα όχι σκορπιζαν. ... Βέβαια ήταν λάβας για έναν φίλο που φτιάχνει παράλληλα με εμένα...... Από ότι είδα όμως γίνονται σκόνη εάν τις βαρεσεις για να τις σπάσεις

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα brichardi... Είναι πολλά σε ποσότητα οπότε δεν πιστεύω να τα πάρουν μέχρι να έχω έτοιμο το ενυδρείο... Σήμερα πήγα με ένα φίλο που στρώνει και αυτός ενυδρείο για multi ο pet shopas του πρότεινε βακτήρια για άμεση ενεργοποίηση μέσα σε ένα 24ωρο κάτι microlift νομίζω... Και είπε ότι τα δικά μου βακτήρια της sera παρόλο που γράφουν στο κουτί τους ότι μετά από 24 ώρες βάζεις ψάρια μου λέει για να στρώσει θέλει δύο βδομάδες η μια με διπλή δόση βακτηρίων.... Τι παίζει είμαι εγώ λάθος ??

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έριξα την προβλεπόμενη φορολογία τη μια μέρα και λίγο πριν συμπληρωθούν 24 ώρες, έβαλα τα τρία πρώτα ψάρια μέσα (300 λίτρα ενυδρειο έτσι;). Για δυο μέρες είχα ελαχιστότατα νιτρώδη και την τρίτη μέρα ηταν κανονικές οι μετρήσεις μου. Αν ρίξεις τα βακτήρια και βάλεις ψάρι μετά απο 24 ώρες, δε ξέρω κατα ποσο θα πετύχει το εγχείρημα. Ακολούθα τις οδηγίες κατά γράμμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έριξα την προβλεπόμενη φορολογία τη μια μέρα και λίγο πριν συμπληρωθούν 24 ώρες, έβαλα τα τρία πρώτα ψάρια μέσα (300 λίτρα ενυδρειο έτσι;). Για δυο μέρες είχα ελαχιστότατα νιτρώδη και την τρίτη μέρα ηταν κανονικές οι μετρήσεις μου. Αν ρίξεις τα βακτήρια και βάλεις ψάρι μετά απο 24 ώρες, δε ξέρω κατα ποσο θα πετύχει το εγχείρημα. Ακολούθα τις οδηγίες κατά γράμμα.

Τα φορολογισες και ολας?

Μήπως σου πλήρωσαν και χαράτσι?

Άντε ρε στουρναρα

Χαχαχαχαχαχα

Υγ αστειεύομαι

Link to comment
Share on other sites

Τα φορολογισες και ολας?

Μήπως σου πλήρωσαν και χαράτσι?

Άντε ρε στουρναρα

Χαχαχαχαχαχα

Υγ αστειεύομαι

ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΡΕ ΦΙΛΕ.....δοσολογία το Τ9 μου μέσα.....για τον κορέκτορα είμαι κατευθείαν!!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κατι τετοιο κανει για aquascape στα brichardi ?? ξερω δεν μοιαζει τοσο με βιοτοπο αλλα μου αρεσει ! :)

Link to comment
Share on other sites

κατι τετοιο κανει για aquascape στα brichardi ?? ξερω δεν μοιαζει τοσο με βιοτοπο αλλα μου αρεσει ! :)

Έβαλες κάποια φωτογραφία ;

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη δεν την εκανα αντιγραφη ,,,, ποοο το μυαλο μου !! :P

http://showcase.aquatic-gardeners.org/2001/Medium/161.jpg

Δεν βγαζει κατι αυτο το λινκ..

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έκανες το banner save ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...