Jump to content

Ανηλικοι Στο Αζ


Recommended Posts

αχα !!! πες την τότε να σε φέρει σήμερα στο παζάρι χα χα χα

;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ χαιρομαι που βλεπω νεα παιδια(σε ηλικια) να ειναι τοσο ωριμα και υπευθυνα για αυτο το χομπυ!!!!

Δεν ειναι μονο οτι εχω ενα ενυδρειο και το διατηρω...σημαινει κι αλλα πραγματα!Μπραβο και παλι μπραβο!!!!! :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

giorgosmarios ευχαριστω για την επισυναψη του θεματος αλλα το θεμα αναφερεται στα προβληματα που δημιουργουν οι εγγραφες μικρων παιδιων. το θεμα εδω αναφερεται στο ποιοι ειναι ανηλικοι και να μαθαινουμε πως ξεκινησαν κλπ.

Φιλικα Νικολας

γιαννη απλα ο giorgosmarios μου επισηναψε ενα θεμα το οποιο δν ηταν για 18 και κατω αλλα για τα προβληματα που προκαλουν τα μικρα παιδια στο φορουμ

Αγαπητέ Νικόλα!

Το θέμα που είχα ανάρτησή, δεν ήταν με γνώμονα τα προβλήματα που μπορούν να προκαλέσουν τα ( μικρά ) παιδιά.

Ήταν το πως μπορείς να το διαχειριστής,γνωρίζοντας την ηλικία του. Και γι αυτό ειχα ζητήση από την ομάδα του aquazone

να γίνει ( υποχρεωτική ) η ηλικία

.

Ένα παράδειγμα η από κάτω παράθεση.

Βασιλη,δεν ηξερα ρε συ οτι εισαι 14!

Επειδη σε ξερω καιρο θα πω οτι εισαι πολυ ωριμος για την ηλικια σου και μπραβο σου γι αυτο!

Νικολα,υπαρχουν και αλλα παιδια εδω στο φορουμ,απλα η αυτη τη στιγμη δεν ειναι μεσα η εχουν ψιλοσταματησει να γραφουν.

Δεν λέω βέβαια ότι κι εμείς τα ( μεγάλα ) παιδιά είμαστε καλύτεροι.

Δεν θα θελα να επεκταθώ περισσότερο σε αυτό το θέμα και να σου χαλάσω το ποστ με αυτό το σπαμ.

Εύχομαι να αναγράψουν πολλά παιδειά την ηλικία τους.( και πολλοί περισσότεροι στο προφίλ τους).

Καλή συνέχεια!

Φιλικά Δημήτρης

Έγινε επεξεργασία - giorgosmarios
Link to comment
Share on other sites

giorgosmarios να σου πω την αληθεια δν διαβασα ολο το θεμα και απο οτι διαβασα αυτο καταλαβα.αν διαβαζα ολο το θεμα ισως ειχα καταλαβει σωστα! ευχαριστω για την διευκρινηση

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια που παροτρεινεις το παιδι σου να εχει ενα ενυδρειο

όχι ένα δύο!!!!

αχα !!! πες την τότε να σε φέρει σήμερα στο παζάρι χα χα χα

σε λίγα λεπτά με φέρνει εκεί!!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

όχι ένα δύο!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να χαιρετήσω και εγώ την νεολαία του aquazone. Πραγματικά χαίρομαι που είμαι σε ένα forum που έχει τόσο αξιόλογα νέα παιδιά!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και από εμένα σε όλα τα παιδιά που επέλεξαν ένα τόσο ωραίο χόμπι....

Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο ωραία!!!!

Και το πιο καλύτερο....αντί να χαλάμε τα λεφτά μας για playstation,παιχνίδια ηλεκτρονικά κτ.λ τα χαλάμε σε τροφές,αντιχλώρια, φάρμακα και ότι αναγκαίο για τα ψάρια.

Προσωπικά εγώ ειδικά τον τελευταίο χρόνο όλα τα χαρτζιλίκια έχουν πάει για το νέο ενυδρείο, τα ψάρια και τα αναγκαία πράγματα τους.

:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο ωραία!!!!

Και το πιο καλύτερο....αντί να χαλάμε τα λεφτά μας για playstation,παιχνίδια ηλεκτρονικά κτ.λ τα χαλάμε σε τροφές,αντιχλώρια, φάρμακα και ότι αναγκαίο για τα ψάρια.

Προσωπικά εγώ ειδικά τον τελευταίο χρόνο όλα τα χαρτζιλίκια έχουν πάει για το νέο ενυδρείο, τα ψάρια και τα αναγκαία πράγματα τους.

:)

Μπραβο συνονοματε!!!

Καλα.........και το playstation δεν ειναι και ασχημο!!!!!!!! :D :D :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο συνονοματε!!!

Καλα.........και το playstation δεν ειναι και ασχημο!!!!!!!! :D :D :D

χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Nikola δεν βλέπω όμως ανταπόκριση στο κάλεσμά σου.

Τι γίνατε ρε παιδειά?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...