Jump to content

Η Συμβουλή Της Ημέρας


Recommended Posts

Όταν σχεδιάζετε το aquascape του ενυδρείου σας αποτυπώστε τις διαστάσεις του πυθμένα σε ένα χαρτί ή χαρτόνι και δοκιμάστε εκεί τις διάφορες επιλογές της αρεσκείας σας χωρίς να έχετε τον φόβο να γρατζουνίσετε το τζάμι ή αυτό που σκέφτεστε αν τελικά χωρέσει ή όχι.

Απο την ιδεα αυτη μου ηρθε να γραψω το παρακατω.:P

Πειραματηστειτε με το aquascape,χρησιμοποιηστε ανησοπεδα τμηματα στο βυθο η ανασηκωστε τον απο την μια πλευρα για να δωσετε περισσοτερο βαθος στο ενυδρειο σου.Γενικα παιξτε με το aquascape μεχρι να βρειτε αυτο που σας αρεσει.

Link to comment
Share on other sites

Απο την ιδεα αυτη μου ηρθε να γραψω το παρακατω.:P

Πειραματηστειτε με το aquascape,χρησιμοποιηστε ανησοπεδα τμηματα στο βυθο η ανασηκωστε τον απο την μια πλευρα για να δωσετε περισσοτερο βαθος στο ενυδρειο σου.Γενικα παιξτε με το aquascape μεχρι να βρειτε αυτο που σας αρεσει.

Να συμπληρώσω εδώ......"χωρίς ψάρια μέσα" γιατι όσο να 'ναι, ψυχούλα εχουν κι αυτά, μη τα κάνουμε σχιζοφρενείς απο το στρές!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ωραιο θεμα.

Μια και απο εμενα.

Βαζω τα χερια μου οσο το δυνατον λιγοτερες φορες μεσα στο ενυδρειο.

Δεν κανω συνεχως αλλαγες στη διακοσμηση, μεταφορες διακοσμητικων κτλ.

Αφηνω το ενυδρειο μου να εξελισσεται ανενοχλητο.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ειδα οτι ο φιλος παραπανω ειχε γραψει κατι παρομοιο. Δεν το ειχα δει.... sorry για την επαναληψη.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κάντε μια καλή αναζήτηση στο forum πριν θέσετε ένα ερώτημα.

Με τόσο υλικό που υπάρχει εδώ το πιο πιθανό είναι να υπάρχει η απάντηση που ψάχνετε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...