Jump to content

Paris Reef 450 Λιτρα.


paris soroni

Recommended Posts

Η επισκεψη του Αγιου Βασιλη εχει διαρκεια,παντα τετοια ,να το χαρεις Παρη.

Link to comment
Share on other sites

Με 'γειες..

Το εχεις βαλει χαμηλα?

δεν είναι χαμηλά είναι στην μέση περίπου ,δεν το έβαλα στον ανταγωνιστή γιατί είχα ένα γκομπακι και μου έθαβε όλα τα κοραλια τόσα που επιτέλους κατάφερα και το έβγαλα δεν έχω θέμα, να το βάλω χαμηλά λες;
Link to comment
Share on other sites

δεν είναι χαμηλά είναι στην μέση περίπου ,δεν το έβαλα στον ανταγωνιστή γιατί είχα ένα γκομπακι και μου έθαβε όλα τα κοραλια τόσα που επιτέλους κατάφερα και το έβγαλα δεν έχω θέμα, να το βάλω χαμηλά λες;

χαμηλα βαλτο Παρη και βλεπεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αυτός είναι ένας λαθρεπιβάτης ο οποίος μάλλον ήρθε με κάποιο κοράλι πολύ μικρός και τώρα που μεγάλωσε άρχισε να εμφανίζεται 9CBF5BCA-23F4-4771-A21F-CB5453371E02_zps

E2676002-D5D0-4627-A1A0-214463D5ED6F_zps

9BBC70CE-02E6-4FAF-961C-1E9C4C3A8C7F_zps

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά!dolabella είναι.Τρώει την τριχοειδή αλγη

Έγινε επεξεργασία - sailor247
Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι ένας λαθρεπιβάτης ο οποίος μάλλον ήρθε με κάποιο κοράλι πολύ μικρός και τώρα που μεγάλωσε άρχισε να εμφανίζεται 9CBF5BCA-23F4-4771-A21F-CB5453371E02_zps

E2676002-D5D0-4627-A1A0-214463D5ED6F_zps

9BBC70CE-02E6-4FAF-961C-1E9C4C3A8C7F_zps

Πολυ χρήσιμο ζωντανό σκέψου οτι οι περισσότεροι πληρώνουμε 15-20 ευρώ για να πάρουμε ενα λαγουδάκι και εσενα σου βγήκε Free....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από 8 μήνες περίπου στο ενυδρείο ο παρακάτω κύριος και ενώ δεν έχει πειράξει ποτέ τίποτα σήμερα τον είδα δυο φορές να χτυπάει μια εμφύλια και να τις κόβει δυο μάτια αμέσως τον έβγαλα και τον έχω τιμωρία στο Σαμπ , νομίζω ότι αφού έκανε την αρχή δεν θα σταματήσει και θα το ξανακάνει , έχει δει κανείς άλλη φορά τέτοια συμπεριφορά ; Να τον ξαπόστειλα η να ξανακάνω μια προσπάθεια ; 80EF6D3E-ED06-4FBC-BCC8-7593D5595C66_zps

Link to comment
Share on other sites

Λογικο Παρη στην φυση αυτο κανει και το ξερει καλα,σωστα βγηκε και μην ξαναδοκιμασεις γιατι εκανε την αρχη και δεν προκειτε να σταματησει,τουλαχιστων τον χαρηκες τοσους μηνες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λογικο Παρη στην φυση αυτο κανει και το ξερει καλα,σωστα βγηκε και μην ξαναδοκιμασεις γιατι εκανε την αρχη και δεν προκειτε να σταματησει,τουλαχιστων τον χαρηκες τοσους μηνες.

να σε καλά Νίκο την Δευτέρα θα τον δώσω και την θέση του θα πάρει ένα ακανθουρους νιγρικανς
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εδώ και μια εβδομάδα περίπου το σκιμερ μου ενώ είναι τέρμα χαμηλωμένο βγάζει υπερβολικό αφρό τι φταίει;CD01CC85-6B77-41BC-9CA4-E3B823537570_zps

Link to comment
Share on other sites

Αμα εχει να βγαλει πραμα θα το βγαλει, γιατι το εχεις τερμα χαμηλα;

γιατι αν το δυναμώσω μου βγάζει αφρούς απαξω
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...