Jump to content

Paris Reef 450 Λιτρα.


paris soroni

Recommended Posts

Σήμερα προστέθηκαν δυο κάτοικοι το ένα είναι ένα ακανθουρους νιγρικανς που πήρε τη θέση του ηνίοχος και ένα ακόμα το οποίο σας το φιλάω για έκπληξη το οποίο πήρε τη θέση του κλαρκι διότι παραμεγάλωσε και έγινε πολύ άγριο και κακό παιδί και άμα είσαι κακό παιδί δε σε θέλω για φίλο μου.

Πολύ σύντομα θα ανεβάσω φωτό με τα ψάρια και fts.λιγο υπομονή .

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα προστέθηκαν δυο κάτοικοι το ένα είναι ένα ακανθουρους νιγρικανς που πήρε τη θέση του ηνίοχος και ένα ακόμα το οποίο σας το φιλάω για έκπληξη το οποίο πήρε τη θέση του κλαρκι διότι παραμεγάλωσε και έγινε πολύ άγριο και κακό παιδί και άμα είσαι κακό παιδί δε σε θέλω για φίλο μου.

Πολύ σύντομα θα ανεβάσω φωτό με τα ψάρια και fts.λιγο υπομονή .

Να σου ζήσουνε φίλε ειδικά ο nigricans ειναι απο τα αγαπημένα μου Ψαρια...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα προστέθηκαν δυο κάτοικοι το ένα είναι ένα ακανθουρους νιγρικανς που πήρε τη θέση του ηνίοχος και ένα ακόμα το οποίο σας το φιλάω για έκπληξη το οποίο πήρε τη θέση του κλαρκι διότι παραμεγάλωσε και έγινε πολύ άγριο και κακό παιδί και άμα είσαι κακό παιδί δε σε θέλω για φίλο μου.

Πολύ σύντομα θα ανεβάσω φωτό με τα ψάρια και fts.λιγο υπομονή .

καλως τα δεχτηκες Παρη περιμενουμε φωτο.
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησουν Παρη περιμενουμε φοτο

Link to comment
Share on other sites

Ο τριγκερ τα σπαει reef safe δινετε το νους σου στα ασπονδυλα.Να τα χαρεις και παρτου και μια θηλυκια.

Link to comment
Share on other sites

Ο τριγκερ τα σπαει reef safe δινετε το νους σου στα ασπονδυλα.Να τα χαρεις και παρτου και μια θηλυκια.

νικο καλημέρα αυτό που έχω είναι αρσενικό;
Link to comment
Share on other sites

Sos Μέτα την αλλαγή μια μεγάλη μιλεπορα που έχω άρχισε να χαλάει θα σωθεί με dip η να αφαιρέσω τα χαλασμένα κομμάτια;

Link to comment
Share on other sites

δεν το βλέπω το κοραλι σε καλη κατάσταση κόψε δυο φραγκ και βαλτα σε ξεχωριστά σημεία. Τι μετρήσεις εχεις; Επισης εβαλες χέρι στο ενυδρειο;

Link to comment
Share on other sites

δεν το βλέπω το κοραλι σε καλη κατάσταση κόψε δυο φραγκ και βαλτα σε ξεχωριστά σημεία. Τι μετρήσεις εχεις; Επισης εβαλες χέρι στο ενυδρειο;

ναι το άλλαξα όλο το ενυδρείο αλλά κράτησα όλο το νερό και χρησιμοποίησα το ίδιο. Το κοράλι είναι στην τελευταία φωτό που ανέβασα και φαίνεται άσπρο στα αριστερά
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...