Jump to content

Δίσκοι Και Λιτρα.


ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Recommended Posts

Μην ακούς κανέναν. Απλά αποφάσισε αν θα βάλεις δίσκους ή ψάρια. :)

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Α ρε γραφω απο κινητο και δεν μπορω να σας περιποιηθω καταλληλως.

Παρασκευα αν παρεις τελικα σκαλαρια, που το ξαναλεω καλυτερα να μην βαλεις, να βαλεις ολα ιδια, φυσικα χρωματα.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε γραφω απο κινητο και δεν μπορω να σας περιποιηθω καταλληλως.

Λείπει ο γάτος χορεύουν τα ποντίκια. Χι Χί Χί Χί :)

Link to comment
Share on other sites

Μην ακούς κανέναν. Απλά αποφάσισε αν θα βάλεις δίσκους ή ψάρια. :)

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Ναι θα σου κάνουν δώρο τα σκορδόζουμα και ότι άλλο αναβολικό τους δίνουν για να μπορέσουν να πάνε από την μια άκρη της γυάλας στην άλλη μέσα στο 24ωρο :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76:

Πάντως για να σοβαρευτούμε αν θες δίσκους του δίνει ένα φιλαράκι μου. Δεινοπάθησε και βάζει σκαλάρια. Τα ψάρια είναι μια χαρά και έχουν περάσει και τις 452000 ασθένειες που περνάνε, το καθένα από τρεις φορές. Τύφλα να έχουν οι παπαγάλοι !! :bigemo_harabe_net-85::hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Μην ακούς κανέναν. Απλά αποφάσισε αν θα βάλεις δίσκους ή ψάρια. :)

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα σου κάνουν δώρο τα σκορδόζουμα και ότι άλλο αναβολικό τους δίνουν για να μπορέσουν να πάνε από την μια άκρη της γυάλας στην άλλη μέσα στο 24ωρο :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76:

Πάντως για να σοβαρευτούμε αν θες δίσκους του δίνει ένα φιλαράκι μου. Δεινοπάθησε και βάζει σκαλάρια. Τα ψάρια είναι μια χαρά και έχουν περάσει και τις 452000 ασθένειες που περνάνε, το καθένα από τρεις φορές. Τύφλα να έχουν οι παπαγάλοι !! :bigemo_harabe_net-85::hysterical: :hysterical: :hysterical:

Ρε συ Σταματη τους εχεις δει τους δικους μου, ενταξει δεν ειναι και δρομεις 100αριδες, αλλα δεν ειναι και νωχελικη οπως λετε.

Παντως Παρασκευα επιδει ξερω το φιλο σου το δισκα ( οπως λες ) εμπιστευσου τον οπως ξερεις απολυτα!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Σταματη τους εχεις δει τους δικους μου, ενταξει δεν ειναι και δρομεις 100αριδες, αλλα δεν ειναι και νωχελικη οπως λετε.

Παντως Παρασκευα επιδει ξερω το φιλο σου το δισκα ( οπως λες ) εμπιστευσου τον οπως ξερεις απολυτα!

Μου αρεσει που καταλαβαινομαστε. Κοιτα φιλε, μαλλον θα παω σε σκαλαρια τωρα (δεν υποσχομαι οτι δεν θα κατρακυλησω στα στρογγυλα ψαρια καποια στιγμη) και ναι τον εμπιστευομαι ΑΠΟΛΥΤΑ . Μαλλον και τα σκαλαρια με την δικη του καθοδηγηση θα ερθουν.
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Σταματη τους εχεις δει τους δικους μου, ενταξει δεν ειναι και δρομεις 100αριδες, αλλα δεν ειναι και νωχελικη οπως λετε.

Παντως Παρασκευα επιδει ξερω το φιλο σου το δισκα ( οπως λες ) εμπιστευσου τον οπως ξερεις απολυτα!

Δημήτρη, εντάξει ρε συ υπέρβαλα λιγάκι :jig: :jig:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γούστα είναι αυτά είπαμε.....δεν με χαλάει το αργοκίνητο των δίσκων, ίσα ίσα, μου βγάζει μεγαλοπρέπεια. Τα σκαλάρια έχουν άλλη μεγαλοπρέπεια και χάρη.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε έβαλα το Νοέμβριο 7 μικρό αγγελόψαρα σε ενυδρείο μήκους 132cm μου φαινόταν άδειο και έβαλα άλλα 3 όλα πήγανε καλά έως τον Ιούνιο που μεγάλωσαν και άρχισαν να σχηματίζονται ζευγάρια και άρχισε το ξύλο πολύ ξύλο μέσα σε 20 ημέρες έχασα 3 το ξύλο όταν γεννούσαν ήταν πολύ εξαναγκάστηκα για να μην έχω άλλες απώλειες να βγάλω το ένα ζευγάρι σε άλλο ενυδρείο με 5 είμαι πολύ καλύτερα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλε 10 σκαλαρια; Ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο.....;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε 10 σκαλαρια; Ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο.....;

220lt

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ηταν λιγο μικρο για τοσα ζωντανα αδελφε.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ηταν λιγο μικρο για τοσα ζωντανα αδελφε.

Το ξέρω ότι ήταν μικρο μπήκαν με προοπτική να φύγουν 3-4 όταν μεγαλώσουν η να πάμε σε 400-500lt δυστυχώς το μεγαλύτερο λόγο κάποιων προβλημάτων πήγε για αργότερα και το βέτο της συζύγου δεν είναι πολλά έφερε αυτό το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ειχα 4 μεγαλους στα 240 λιτρα ( βεβαιως με 3 φιλτρα) για 6 χρονια ( ανθρακα ΕΗΕΙΜ ) ...DO NOT WORRY.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα 4 μεγαλους στα 240 λιτρα ( βεβαιως με 3 φιλτρα) για 6 χρονια ( ανθρακα ΕΗΕΙΜ ) ...DO NOT WORRY.

Ωραιος αδερφε. Αλλαγες νερου καθα ποτε εκανες;
Link to comment
Share on other sites

Άλλο 4 ζωντανά και άλλο 10 και σε 220 λίτρα!

Φίλε μου βαδίζεις σε πολύ επικίνδυνο μονοπάτι…

Χρειάζονται συχνότατες αλλάγές νερού!

(Αν κατέβω Σπάρτη το Σεπτέμβριο, κανονίζουμε καφεδάκι?)

Link to comment
Share on other sites

Ποια 10 ρε παιδια; 4 ειπε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...