Jump to content

Συνάντηση Αθήνας, 11 Οκτωβρίου 2014.


Mr_Zoo

Recommended Posts

Λεω να ρθω κι εγω να σας γνωρισω κι απο κοντα! :lolu::lolu::lolu:

Ναι ρε,αντε να σε γνωρισουμε :jig::jig::jig:

Εχω ακουσει καλα λογια :lolu:

Πές μου σε τι τόνο το θές......

Σε rio mare γιωργαρε :usd::usd::usd::usd:

Σιγουρα θα μας ιντριγκαρει περισσοτερο απο το fa,mi Κτλ,χαχα

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος έρθει με το μετρο υπάρχει λεωφορείο από και προς την έκθεση και αν ναι τι ώρες;

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω δεν υπαρχει...

Επισης το εισητηριο ειναι 8€ να ερθεις αεροδρομιο και 8€ να φυγεις....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει λεωφορείο του Metropolitan Expo για από και πρός το αεροδρόμιο/προαστιακό/μετρό

http://www.metropolitanexpo.gr/page.php?l=1&page=52

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τι διάβασα Δημήτρη. Καμιά πληροφορία παραπάνω ψάχνω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από την έκθεση. Μπράβο στα παιδιά που δουλέψανε και βγάλανε το αποτέλεσμα που είδα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα και εγώ απο την έκθεση. Αξίζουν πολλά μπράβο στα παιδιά που έστησαν όλα αυτά στο περίπτερο και που ήταν εκεί για να μάθουν στον κόσμο το τί σημαίνει να έχεις ένα σωστό ενυδρείο.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κι από μένα στα παιδιά.Άψογο το περίπτερο μας και πολύ ωραία τα ενυδρεία που έφτιαξαν τα παιδιά.

Sent from my W910 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να περασατε τελεια ολοι σας :) συγνωμη που δεν ηρθα, βασικα περασα μια βολτα με εναν συναδελφο που ηθελε να την αλλα δεν ξερει πολλα πραγματα ακομα, αλλα ημουν απ τις 3 το πρωι στο ποδι λογο δουλειας....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως εγω δεν τα καταφερα. Την τελευταια στιγμη μου ετυχε κατι πολυ σοβαρο. Κριμα..

Και αυριο εκει θα ειμαστε απο τις 10 το πρωι μεχρι τις 8 το βραδυ!Προλαβαινεις ανετα! :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειχε αρκετο κοσμο σημερα και στο περιπτερο μας και γενικα στην εκθεση!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ουτε η εκθεση, ουτε το περιπτερο δεν ενδεικνυοταν για την συναντηση με την εννοια οτι η εκθεση τελειωσε νωρις και εμεις εχουμε συνηθησει να γυρναμε νωρις... το πρωι και ο χωρος του περιπτερου ηταν μικρος για να στεγασει ολα τα μελη που ηταν εκει. Συν οτι οσοι ηρθαν ηθελα και να γυρισουν την εκθεση που ηταν πραγματικα καταπληκτικη!

Οσοι ημασταν εκει περασμε ωραια και πραγματικα τα ενυδρεια που εστησαν τα παιδια ηταν πραγματικα απιθανα.. ακομη και το θαλασσινο! :P

Μπραβο στα παιδια που δουλεψαν τοσο σκληρα και εφτιαξαν ολο το περιπτερο!

Link to comment
Share on other sites

Αν και ηρθα με σκοπο

να κατσω στο περιπτερο

και να γνωρισω οσα παιδια δεν ηξερα

Δεν εκατσα σχεδον καθολου

:(

Συγχαρητηρια στα παιδια

που βοηθησαν σε ολο αυτο

:thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ε έτσι έγινε με τους περισσότερους από εμάς.Λίγο να δούμε την έκθεση,λίγο ο μικρός χώρος του περιπτέρου που δεν ενδείκνυται για πολλά άτομα περάσαμε για λίγο και φύγαμε.

Sent from my W910 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδια για τον χρόνο που αφιέρωσαν !

Link to comment
Share on other sites

Είχε ορθοστασία ,είχε γύρισμα,είχε ενυδρεία,είχε διαγωνισμό δίσκων, είχε κόσμο, είχε είχε είχε...

Πράγματι δέν ήταν η συνηθισμένη μας συνάντηση με καφέ και κουβέντα μέχρι το πρωί, αλλά η έκθεση αξίζει και όσοι δεν πήγαν προλαβαίνουν έστω την τελευταία μέρα να πάνε μιά βόλτα.

Όσο για το περίπτερο του Aquazone για άλλη μιά φορά συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν στη δημιουργία του χώρου και στο στήσιμο των ενυδρείων.

Link to comment
Share on other sites

HuskyJim το ποταμό- ενυδρείο σου τα έσπαγε. Σήμερα ήρθα και αν μπορούσα να ερχόμουν κάθε μέρα απο την Παρασκευή μέχρι σήμερα θα το έκανα. Γενικά επικρατούσε φασαρία βαβουρα αναστάτωση αλλα ηταν ευχάριστη ( για τις 5 ώρες που έκατσα ) αλλα η κούραση των 3ων ημερων στα πρόσωπα των περισσότερων ηταν εμφανή. Το περίπτερο μας ηταν απο τα καλύτερα νομίζω. Μπράβο σε όλους για το αποτέλεσμα αυτό. Δε κατάφερα να κάτσω στο περίπτερο και πολυ βέβαια, αλλα λαχταρω την επόμενη συνάντηση και ελπίζω να μην δουλεύω για να έρθω απο νωρίς να σας δω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...