Jump to content

Έκθεση Pets In Action 2014 !!


Discos

Recommended Posts

Ο μόνος λόγος που θα ήθελα να ειμαι στην Αθήνα ειναι αυτός: Να μπορώ να συμμετάσχω και να βλέπω απο κοντά όλες αυτες τις διοργανώσεις!! Μπράβο σε όλους και καλή συνέχεια! Ανεβάστε φωτο να βλέπουμε και Εμείς από την επαρχία οι λάτρεις του χόμπι!!

Link to comment
Share on other sites

βρε κανενα φυτεμενο της προκοπης δεν κανατε ?

Αν ημουν αθηνα θα περναμε τα γαριδαδικα που ειναι πυκνοφυτεμετενα...

Link to comment
Share on other sites

Ολα ηταν αψογα και οι φωτο τα αδικουν! Ειδικα το πρωτο με τα γκαπυ ηταν αριστουργημα αλλα αυτο που ξεχωριζε για την πρωτοτυπια του ηταν το ποταμισιο!

Link to comment
Share on other sites

Πολλα πολλα συγχαρητηρια σε ολους ηταν αψογα.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους

τα ενυδρεια ηταν πανεμορφα

ειδικα το ενυδρειο ποταμου

κορυφη

Ευχαριστω και για τα mysis

ΥΓ Κωστα ενταξει τα κελυφη?

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε ολους θερμά για την συμμετοχή σας και την βοήθεια που δώσατε και δίνετε στο περίπτερο του ΑΖ στην έκθεση...

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά και επιβράβευση να γνωρίζουμε νεο κόσμο και να μιλάμε για το υπέροχο χόμπι μας,να βοηθάμε με σωστές συμβουλές άτομα που τώρα ξεκίνησαν η θέλουν να ξεκινήσουν απο όλες τις ηλικίες,μικρά παιδιά και μεγαλύτερα παιδιά!!!!!!!

Μερικές φωτογραφίες....

post-3-0-85746300-1413064234_thumb.jpg

post-3-0-90692600-1413064242_thumb.jpg

post-3-0-88458700-1413064253_thumb.jpg

post-3-0-23408600-1413064263_thumb.jpg

post-3-0-44295300-1413064766_thumb.jpg

post-3-0-83461300-1413064280_thumb.jpg

post-3-0-39903700-1413064304_thumb.jpg

post-3-0-70323100-1413064420_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

να δωσω και εγω συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ασχοληθηκαν και κουραστηκαν για να στηθει το περιπτερο και να υπαρξει ενα τοσο ομορφο περιπτερο παρα τις οποιες δυσκολιες,,,..δυστυχως ολος μου ο χρονος αναλωθηκε στην προετοιμασια του 2 διαγωνισμου δισκων οποτε ελπιζω καποια αλλη φορα να μου δοθει η ευκαιρια να βοηθησω.Μιλησα λιγο με τον Δημητρη (husky jim) και ειπαμε 2 λογια για το καταπληκτικο βιοτοπικο το οποιο στηθηκε με την βοηθεια και των αλλων παιδιων,,,,χιλια μπραβο σε ολους,,,,,ευχομαι σε δυο χρονια να ειμαστε καλα και να στησει το aquazone τα διπλασια ενυδρεια,,,(και φυσικα ενα,,,βιοτοπικο δισκων) :thumbsu::thumbsu::thumbsu::thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πειτε μας αν θελετε τα ενυδρια απο πιο μαγαζι ειναι;και ειδικα το ποταμι;

Και επειδη μπορει να θεωρηθει διαφημηση με ενδιαφερει το ποταμι στειλτε μου π.μ

Έγινε επεξεργασία - paris soroni
Link to comment
Share on other sites

Εϊναι φανταστικά και τα μπράβο αξίζουν σε όλους.

***paris soroni Το ενυδρείο το σχεδίασα εγώ και θα γίνει αναλυτική παρουσίαση αυτού αλλά και του καταστήματος που το έφτιαξε αργότερα μέσα στην εβδομάδα..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πειτε μας αν θελετε τα ενυδρια απο πιο μαγαζι ειναι;και ειδικα το ποταμι;

Και επειδη μπορει να θεωρηθει διαφημηση με ενδιαφερει το ποταμι στειλτε μου π.μ

Επικοινωνησε με τον Θεοδωρακη! (σορρυ δεν αντεξα) :lolu:

Γιατι πρεπει ολες οι φοβερες εκθεσεις να γινονται Αθηνα?

Μπραβο στους διοργανωτες για το μερακι τους.

Αλλα ρε παιδια, ανεβαστε καμια φωτογραφια ακομα να χαζεψουμε και μεις που την στερηθηκαμε... :usd:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε ολους θερμά για την συμμετοχή σας και την βοήθεια που δώσατε και δίνετε στο περίπτερο του ΑΖ στην έκθεση...

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά και επιβράβευση να γνωρίζουμε νεο κόσμο και να μιλάμε για το υπέροχο χόμπι μας,να βοηθάμε με σωστές συμβουλές άτομα που τώρα ξεκίνησαν η θέλουν να ξεκινήσουν απο όλες τις ηλικίες,μικρά παιδιά και μεγαλύτερα παιδιά!!!!!!!

Μερικές φωτογραφίες....

attachicon.gifIMG_6619.JPG

attachicon.gifIMG_6608.JPG

attachicon.gifIMG_6632.JPG

attachicon.gifIMG_6583.JPG

attachicon.gifIMG_6638.JPG

attachicon.gifIMG_6625.JPG

attachicon.gifIMG_6643.JPG

attachicon.gifIMG_6637.JPG

Καλημερα!! Στην προ-τελευταια φωτο τι ακριβως γινετε??
Link to comment
Share on other sites

Εϊναι φανταστικά και τα μπράβο αξίζουν σε όλους.

***paris soroni Το ενυδρείο το σχεδίασα εγώ και θα γίνει αναλυτική παρουσίαση αυτού αλλά και του καταστήματος που το έφτιαξε αργότερα μέσα στην εβδομάδα..... ;)

Ωωω πολύ ενδοιαφερον

θα περιμένουμε

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!

mysis,κοπίποδα, bloodworms, spaggetii worms, δάφνιες και άλλα.... ;)

Link to comment
Share on other sites

 

mysis,κοπίποδα, bloodworms, spaggetii worms, δάφνιες και άλλα.... ;)

Φτου!Κι εγώ δεν πήρα τίποτα.Είδα τα mysis και λέω θα ναι για να ταΐζουν

Sent from my W910 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σήμερα είμαι άρρωστος και δεν κατάφερα να είμαι στο περίπτερο μας.:-(

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα το μεσημέρι απο την έκθεση,απλά υπέροχο το περίπτερο!!Μπράβο στα λιγά παιδιά που εβγαλαν τόση δουλειά κ έφτασαν σε αυτό το αποτέλεσμα,που πράγματι οι φώτο το αδικούν.Κρίμα που ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος.

Οσοι το σκέφτεστε,ξεκινήστε,θα περάσετε όμορφα :)

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο ποταμού θα το παρουσιασουμε τις επόμενες ημέρες...κάντε υπομονή............

Sent from my GT-N7100

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα θέλω να εκφράσω τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έκαναν τέλεια δουλειά στο περίπτερο που επισκεφτήκαμε εχθές με τη γυναίκα μου και ειδικά στον rastafarian ο οποίος μας υποδέχτηκε θερμά,μίλησε μαζί μας για ενυδρειακά θέματα,έλυσε πολλές απορίες μας και μας ξενάγησε στα ενυδρεία.Χαρήκαμε πολύ για τη γνωριμία να σαι πάντα καλά και περαστικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!! Πρίν μερικές ώρες επέστρεψα απο την έκθεση , η λέξη ''Μπράβο'' είναι πραγματικά πολύ μικρή για όλο αυτό που φτιάξατε , φοβερά ενυδρεία και κυρίως ζεστοί άνθρωποι !!! Και εγώ με την σειρά μου θέλω να πω συγχαρητήρια στον Rastafarian για τον τρόπο του και για το χαμόγελο που υποδέχονταν όλους όσους απο περιέργεια πλησίαζαν το ''περίπτερο''.

Τόσο καιρό δεν έχω καταφέρει να έρθω σε καμία συνάντηση αλλά ελπίζω στο άμεσο μέλλων να σας γνωρίσω όλους απο κοντά .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...