Jump to content

Έκθεση Pets In Action 2014 !!


Discos

Recommended Posts

Συγγνώμη με πρόλαβε ο Safarpn δεν είδα το ποστ. Η συνάντηση μας έγινε μπροστά στους δίσκους , ή φωνή του (αρκετοί θυμούνται το βίντεο) και οι απορίες του πολύ χαρακτηρηστικές και σχεδόν οι ίδιες. Τόσο καιρό στο φόρουμ και το πρώτο άτομο που γνώρισα από κοντά ήταν ο μικρός !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και από εμένα μπράβο σε όλα τα παιδιά για τη προσπάθεια. :bow::bow::bow: Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα επιτέλους από κοντά πολλά από τα παιδιά του forum. Ήταν πολύ φιλικοί και με όρεξη να κουβεντιάσουμε για το χόμπυ μας, όπως άλλωστε είναι και στο aquazone. Ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση που θα κάνετε κα ελπίζω (λόγο δουλειάς) να μπορέσω να έρθω.

Και πάλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ουφ τελειωσε!! Καλα πλακα κανω, ηταν κουραστηκες αλλα ευχαριστες οι μερες που περασαν....

Χαρηκα που πηρα μερος με τον οποιο τροπο σε αυτη την διοργανωσει!!!

Αντε και του παραχρονου!!!

Οσοι δεν προλαβαν την εκθεση ελπιζω να τα πουμε σε καποια απ τις μηνιαιες συναντησεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπών, όσοι δεν πέρασαν από το περίπτερο δεν έχασαν και τίποτα.

Κατά αρχήν Τι αντιτουριστικές φάτσες ήταν αυτές στην υποδοχή;

Την ώρα που πήγα εγώ ήταν, Θανάσης TAN, Βασίλης Rastafari, Άγγελος Akridas66, Δημήτρηδες, Husky jim και giorgosmarios, Μάριος Discos. Φαντάζομαι αργότερα…….

Δεν υπήρχε ούτε ένα φοντανάκι να τρατάρουν τον κόσμο, μόνο κάτι κοπίποδα, red worm κτλ. Αίσχος, ζήτησα στην είσοδο τα λεφτά του εισιτηρίου πείσω. (δεν κατάλαβα γιατί με κοίταγαν με μισό μάτι κάτι σεκιουριτάδες)

Τα δε ενυδρεία δεν βλεπόντουσαν, ένα ποτάμι (σιγά το πράμα), ένα χάλια θαλασσινό με κάτι παλιό κοράλλια μέσα, που προσφέρθηκα να το φορτώσω στο αμάξι μου για να τους γλυτώσω από τι φιάσκο, αλλά αρνήθηκαν. Δύο φυτεμένα που ο μόνος λόγος για να σταθείς ήταν για να ακουμπήσεις πάνω τους κάνα καφέ, τσιγάρα κτλ.

Τι να πω. Α! και μην ακούτε που λένε ότι κουράστηκαν, παραμύθια. Την είχαν πέσει στις καρέκλες και δεν κουνιόντουσαν.

Άσχετα με την πλάκα, συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συνέβαλαν για να βγει αυτό το αποτέλεσμα. Το ότι ήμασταν το μοναδικό φόρουμ στην έκθεση, τα λέει όλα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα κορυφαία με διαφορά

Διαφωνώ κάθετα και πιστεύω πως απλά δεν πρόσεξες την κορυφαία φώτο της έκθεσης. Κοίτα με προσοχη στην παρακάτω την έκφραση του Κώστα (rastafarian) και πες μου. Δεν μπορώ........ θα πεθάνω .... από τα γέλια.

Τι να είδε άραγε ο rastafatrian???? :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:20141009_203255_zpslbkawxmf.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είστε όλοι μια τρελοπαρέα την οποία χάρηκα πολύ που γνώρισα από κοντά (όσοι ήταν το Σάββατο)!!!

Άντε και εις ανώτερα!

Link to comment
Share on other sites

Και μονο που βλεπω τις φωτο απο χθες που δεν ειμουν..ξενερωνω!Δυστοιχος αρρωστησα και δεν μπορεσα να ειμαι και χθες.

Προσωπικα θα ηθελα να ευχαριστησω ολους οσους ηρθαν και ειδαν το περιπτερο μας,αλλα και οσους βοηθησαν για να το φτιαξουμε!

Ελπιζω σε 2 χρονια που θα ειναι παλι η εκθεση,να ειμαστε ολοι καλα και να εχουμε ενα μεγαλητερο περιπτερο με περισσοτερα ενυδρεια! :bigemo_harabe_net-146:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδες με ολο σεβασμο και την αγαπη που διαθετω ενα ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ σε ολα τα παιδια που περασαν απο την εκθεση και ολους αυτους που βοηθησαν να στηθει-ξεστηθει! :bow::bow::bow:

Τιμη μας που πηρατε ολοι τα διαβατηρια σας(γιατι εδω που τα λεμε,δεν ηταν και διπλα η εκθεση :usd::usd: ) και ηρθατε μεχρι το αεροδρομιο να τιμησετε το αγαπημενο μας φορουμ,την ομορφη παρεα που ειμαστε ολοι,να γνωριστουμε για πρωτη φορα,να συζητησουμε κτλ κτλ!

O κοπος ολων των παιδιων βρηκε δικαιωση και απεκτησε αξια χαρη σε εσας και μονο σε εσας!Αν δεν εισασταν εσεις το περιπτερο δεν θα ειχε ζωη και νοημα!Και ειλικρινα δωσατε πολυ πολυ και απο τα δυο :bow:

"Σκυλια" ο βασιλης(rastafari),δημητρηςgiorgosmarios),πετρος(pit05)...που κυριολεκτικα ματωσε για το ξεστησιμο,μαριος(discos)...που μας ξεδιψασες φιλε μου,αννα(astra),ο φιλος που δεν του αρεσαν τα αγγελοψαρα και εγινε θαυμαστης τους :usd::usd: ,sotiris,kostas8,το γιωργαρο απο ζωωφιλια που αν δεν ηταν εκει ακομα θα ψαχναμε να βρουμε τη βιδα Α1...,κωστας(rastafarian)ασχετα αν "λυγισε" μετα την δευτερη μερα :usd::usd: ,αγγελος(akridas)...θες κουρεμα σταθη :usd::usd: ,λυκουργος(lykourgos) και φυσικα οι admin που οπως ειπε ο κωστας πριν,χωρις αυτους δεν θα ηταν κανεις μας εδω και το χομπυ πολυ πισω.

Και συγνωμη αν ξεχναω καποια παιδια :wacko:

Και ολα αυτα οχι επειδη τους υποχρεωσαν οι τιτλοι αλλα ουτε η προσδοκια να τους αποκτησουν....απλα η αγαπη για το χομπυ και το aquazone.

Tωρα για το aquazone τι να πει κανεις!!!!.....απλα ΤΕΡΑΣΤΙΟ!

Παρων σε ενα ακομα τοσο σημαντικο γεγονος σαν πρωταγωνιστης και οχι κομπαρσος,σαν μερος/κομματι αυτης της αλυσιδας/οικογενειας του ομορφου χομπυ μας και οχι σαν πλασιε προσπαθωντας να εκμεταλευτει την εκθεση,δειχνωντας εμπρακτως γιατι ειναι το μεγαλυτερο ενυδρειακο φορουμ!!!

Προσωπικα νοιωθω απιστευτα χαρουμενος που ανηκω σε ενα τετοιο φορουμ,δραστηριο και ενεργο οπως ειπε ενας φιλος πιο πισω,με τετοιο ειδικο βαρος και επιπεδο ωστε να μπορει να λαμβανει μερος σε τοσο μεγαλα γεγονοτα,με τετοιους απιστευτους ανθρωπους ως μελη του και με μονο στοχο να ειναι εκει για το χομπυ! :bigemo_harabe_net-143:

Σας περιμενουμε οοοολα αυτα τα νεα παιδια που ηρθατε στην εκθεση και στις συναντησεις μας να τα ξαναπουμε,οπως και φυσικα μεσα στο φορουμ,να μη διστασετε στιγμη να γινετε μελη αυτης της οικογενειας!

Και του παραχρονου με το καλο παιδες!

Μπραβο και σε ολα τα παιδιων των υπολοιπων περιπτερων!Ριξανε ολοι πολυ δουλεια και να εισαστε καλα και για την επομενη παιδες :thumbsu:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδες με ολο σεβασμο και την αγαπη που διαθετω ενα ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ σε ολα τα παιδια που περασαν απο την εκθεση και ολους αυτους που βοηθησαν να στηθει-ξεστηθει! :bow::bow::bow:

Τιμη μας που πηρατε ολοι τα διαβατηρια σας(γιατι εδω που τα λεμε,δεν ηταν και διπλα η εκθεση :usd::usd: ) και ηρθατε μεχρι το αεροδρομιο να τιμησετε το αγαπημενο μας φορουμ,την ομορφη παρεα που ειμαστε ολοι,να γνωριστουμε για πρωτη φορα,να συζητησουμε κτλ κτλ!

O κοπος ολων των παιδιων βρηκε δικαιωση και απεκτησε αξια χαρη σε εσας και μονο σε εσας!Αν δεν εισασταν εσεις το περιπτερο δεν θα ειχε ζωη και νοημα!Και ειλικρινα δωσατε πολυ πολυ και απο τα δυο :bow:

"Σκυλια" ο βασιλης(rastafari),δημητρηςgiorgosmarios),πετρος(pit05)...που κυριολεκτικα ματωσε για το ξεστησιμο,μαριος(discos)...που μας ξεδιψασες φιλε μου,αννα(astra),ο φιλος που δεν του αρεσαν τα αγγελοψαρα και εγινε θαυμαστης τους :usd::usd: ,sotiris,kostas8,το γιωργαρο απο ζωωφιλια που αν δεν ηταν εκει ακομα θα ψαχναμε να βρουμε τη βιδα Α1...,κωστας(rastafarian)ασχετα αν "λυγισε" μετα την δευτερη μερα :usd::usd: ,αγγελος(akridas)...θες κουρεμα σταθη :usd::usd: ,λυκουργος(lykourgos) και φυσικα οι admin που οπως ειπε ο κωστας πριν,χωρις αυτους δεν θα ηταν κανεις μας εδω και το χομπυ πολυ πισω.

Και συγνωμη αν ξεχναω καποια παιδια :wacko:

Και ολα αυτα οχι επειδη τους υποχρεωσαν οι τιτλοι αλλα ουτε η προσδοκια να τους αποκτησουν....απλα η αγαπη για το χομπυ και το aquazone.

Την τριτη μερα λυγισα! αχαχχααχαχαχ :P

Link to comment
Share on other sites

:lolu::lolu:

P.S

Κωστα η φωτο που κανεις τη γκριματσα ειναι οοοοοοοοοολα τα λεφτα φιλε!

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Να συγχαρώ τον Σταύρο απο το καταστημα Άβυσσος για το διαγωνισμό βιοτοπικου ενυδρείου που διοργάνωσε οπως και τα 4 παιδιά με τα αστερία ενυδρεία που παρουσιάσανε και φτάσανε στον τελικό με τις ανάλογες διακρίσεις και αναφέρομαι στα μέλη μας volcanotimes piranhas2 nickthefish και τον billartist

(Βασίλη και Χρήστο είστε απίστευτα παιδιά και είναι χαρά μας που σας γνώρισα και απο κοντά επιτελούς.....)

attachicon.gifIMG_6773.JPG

attachicon.gifIMG_6759.JPG

attachicon.gifIMG_6761.JPG

attachicon.gifIMG_6771.JPG

attachicon.gifIMG_6765.JPG

attachicon.gifIMG_6747.jpg

attachicon.gifIMG_6748.jpg

Συγχαρητηρια στα παιδια του διαγωνισμου βιοτοπικου ενυδρειου αλλα και στον Σταυρο για την διοργανωση!

Χαρικα ιδιαιτερα που γνωρισα τον Χρηστο και τον Βασιλη που τα λεμε απο το φορουμ αρκετο καιρο αλλα λογο αποστασης δεν ειχαμε γνωριστει! Μπραβο σε ολους παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω φυσικα να υποτιμησω τον Κωστα Rastafarian, νομιζω πως και οι δυο σας εννοειτε τον Βασιλη Rastafari!

Καλησπέρα εγώ εννοώ το παλικάρι με τα μουσια και το μακρύ μαλλί στη φωτό ποιος είναι;

20141009_203255_zpslbkawxmf.jpg

Εάν έκανα λάθος συγχωρεστε με

Έγινε επεξεργασία - blackxs
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγώ εννοώ το παλικάρι με τα μουσια και το μακρύ μαλλί στη φωτό ποιος είναι;

20141009_203255_zpslbkawxmf.jpg

Εάν έκανα λάθος συγχωρεστε με

αχαχαχαχααχ αυτος ειναι ο rastafari! :P

Δεν υπαρχει προβλημα και αλλοι μας μπερδευουν! αχααχαααχααχα

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχααχ αυτος ειναι ο rastafari! :P

Δεν υπαρχει προβλημα και αλλοι μας μπερδευουν! αχααχαααχααχα

Χίλια συγνώμη μέσα στην αναμπουμπούλα πάλι καλά που έπιασα το nickname αν και λάθος δεν λες

Συγχαρητήρια πάντως σε όλους σας εξαιρετικό περίπτερο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ειμουν εκει.θα διμοσιευσω κατι φιδια που χαιδευα καποια στιγμη

Πέτρο εσύ είσαι?

Άν ναί χάρηκα που σε γνώρισα από κοντά!

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Χίλια συγνώμη μέσα στην αναμπουμπούλα πάλι καλά που έπιασα το nickname αν και λάθος δεν λες

Συγχαρητήρια πάντως σε όλους σας εξαιρετικό περίπτερο

Δεν υπαρχει κανενα προβλημα,εγω το καταλαβα απο την αρχη γιατι χθες δεν ειμουν στην εκθεση,ειμουν αρρωστος. :)

Πέτρο εσύ είσαι?

Άν ναί χάρηκα που σε γνώρισα από κοντά!

Δημήτρης

Ναι Μητσο,ο Πετρος ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενα προβλημα,εγω το καταλαβα απο την αρχη γιατι χθες δεν ειμουν στην εκθεση,ειμουν αρρωστος. :)

ναι τα εμαθα

Link to comment
Share on other sites

περισι μου εχαν βαλει ενα φιδι 30 κιλων και 2 μετρων πανω μου και τωρα εχει γινει το διπλασιο

Link to comment
Share on other sites

και εγω με την σειρα μου , μιας και βρεθηκα εκει και ειδα ποσο καλη δουλεια εκαναν τα παιδια , πολλα μπραβο σε αυτους που κουραστηκαν :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: επισεις χαιρομαι πολυ που ειμασταν το μοναδικο ενειδριακο forum στην εκθεση. αυτο λεει πολλα :bigemo_harabe_net-64:

Tην επόμενη φορά πιο δυνατά παρακαλώ . . . ;)

Καλησπέρα εγώ εννοώ το όμορφο παλικάρι με τα μουσια και το μακρύ μαλλί στη φωτό ποιος είναι;

20141009_203255_zpslbkawxmf.jpg

Εάν έκανα λάθος συγχωρεστε με

αχαχαχαχααχ αυτος ειναι ο rastafari! :P

Δεν υπαρχει προβλημα και αλλοι μας μπερδευουν! αχααχαααχααχα

Εσύ φταις που μας γιατί όταν σε ρώταγα μου έλεγες να κρατήσω το nick :P

Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα το αλλάξω όμως που θα πάει. . . :P

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ κάθετα και πιστεύω πως απλά δεν πρόσεξες την κορυφαία φώτο της έκθεσης. Κοίτα με προσοχη στην παρακάτω την έκφραση του Κώστα (rastafarian) και πες μου. Δεν μπορώ........ θα πεθάνω .... από τα γέλια.

Τι να είδε άραγε ο rastafatrian???? :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:20141009_203255_zpslbkawxmf.jpg

Προσπαθώντας να σου λύσω την απορία για την έκφραση που έχει πάρει ο Κώστας, εικάζω οτι ο φωτογράφος πριν πατήσει το κουμπί και ακουστεί το χαρακτηριστικό "κλικ" είπε στους φωτοφραφισθέντες τη φράση "Κοιτάξτε το πουλάκιιιιιιι"

.....Το παστέλι το θέλω με μπόλικο σουσάμι!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την άψογη παρουσίαση των ενυδρειων και για τον κόπο όλων που συνέβαλαν σε αυτο. Ήρθαμε απόγευμα Κυριακής αλλα πέρα απο μια ματια στα ενυδρεία δεν ακούσαμε ούτε καν ενα καλησπέρα. Σίγουρα θα υπήρχε τεράστια ποσότητα κούρασης αλλα περιμέναμε ότι θα ήταν μια ευκαιρία για μια πρωτη συζήτηση απο κοντά

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ηταν μια ευκαιρια για συζητηση απο κοντα αλλα οχι η τελευταια..

Καλωσορισες φιλε nekann12..

Ελπιζω να συγχωρησεις την οποιδηποτε παραλειψη αφου δεν εγινε με καποιο δολο.

Ελα στην επομενη συναντηση να τα πουμε απο κοντα αλλιως γραψε κατι αν θελεις στο "Καλως Ηρθατε" του φορουμ.

Θα τα λεμε συχνα.

Εγω ειμαι ο Πετρος..

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια στα παιδια του διαγωνισμου βιοτοπικου ενυδρειου αλλα και στον Σταυρο για την διοργανωση!

Χαρικα ιδιαιτερα που γνωρισα τον Χρηστο και τον Βασιλη που τα λεμε απο το φορουμ αρκετο καιρο αλλα λογο αποστασης δεν ειχαμε γνωριστει! Μπραβο σε ολους παιδια!

να σαι καλά παλίκαρε. και εγω χάρηκα που σας γνωρισα ολους.

υ.γ να δω το φωτογραφιες εχω να βαλω και εγω?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...