Jump to content

Έκθεση Pets In Action 2014 !!


Discos

Recommended Posts

και εγω με την σειρα μου , μιας και βρεθηκα εκει και ειδα ποσο καλη δουλεια εκαναν τα παιδια , πολλα μπραβο σε αυτους που κουραστηκαν :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: επισεις χαιρομαι πολυ που ειμασταν το μοναδικο ενειδριακο forum στην εκθεση. αυτο λεει πολλα :bigemo_harabe_net-64:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mπραβο στα παιδια που ασχοληθηκαν - μοχθησαν και πραγματοποιησαν μια αξιοπρεπεστατη παρουσια στην εκθεση!

Link to comment
Share on other sites

Εϊναι φανταστικά και τα μπράβο αξίζουν σε όλους.

***paris soroni Το ενυδρείο το σχεδίασα εγώ και θα γίνει αναλυτική παρουσίαση αυτού αλλά και του καταστήματος που το έφτιαξε αργότερα μέσα στην εβδομάδα..... ;)

Νασε καλα φιλαρακι αναμενουμε
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους!!!!

Πέρασα για λίγο με την οικογένεια και πραγματικά οι φωτογραφίες αδικούν την προσπάθεια που έγινε, ειδικά το ποτάμι ήταν εντυπωσιακό. Γνώρισα και μερικούς απο κοντά και ελπίζω να καταφέρω να έρθω και σε καμιά συνάντηση, να τα πούμε περισσότερο χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα θέλω να εκφράσω τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έκαναν τέλεια δουλειά στο περίπτερο που επισκεφτήκαμε εχθές με τη γυναίκα μου και ειδικά στον rastafarian ο οποίος μας υποδέχτηκε θερμά,μίλησε μαζί μας για ενυδρειακά θέματα,έλυσε πολλές απορίες μας και μας ξενάγησε στα ενυδρεία.Χαρήκαμε πολύ για τη γνωριμία να σαι πάντα καλά και περαστικά.

Καλησπέρα !!! Πρίν μερικές ώρες επέστρεψα απο την έκθεση , η λέξη ''Μπράβο'' είναι πραγματικά πολύ μικρή για όλο αυτό που φτιάξατε , φοβερά ενυδρεία και κυρίως ζεστοί άνθρωποι !!! Και εγώ με την σειρά μου θέλω να πω συγχαρητήρια στον Rastafarian για τον τρόπο του και για το χαμόγελο που υποδέχονταν όλους όσους απο περιέργεια πλησίαζαν το ''περίπτερο''.

Τόσο καιρό δεν έχω καταφέρει να έρθω σε καμία συνάντηση αλλά ελπίζω στο άμεσο μέλλων να σας γνωρίσω όλους απο κοντά .

Χωρις να θελω φυσικα να υποτιμησω τον Κωστα Rastafarian, νομιζω πως και οι δυο σας εννοειτε τον Βασιλη Rastafari!

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο γυρισα σπιτι μου,η εκθεση τελειωνε στις 10 σημερα.

Αλλη μια ωραια μερα περασε με φιλους!

Αυριο παλι απο το πρωι εκει θα ειμαστε.Σας περιμενουμε ολους! :bigemo_harabe_net-162:

Ρε παιδιά ήρθα Σαββάτο εκεί στις 20:30 και ο φύλακας στο πάρκιν μου είπε ότι η έκθεση έκλεισε στις 20:00, έσκασα από το κακό μου που έχασα την ευκαιρία να σας δω. Τελικά όμως τσάμπα με διώξανε η απλά δεν άφηναν κόσμο να μπει μετά τις 20:00;

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε, δυστυχως η εκθεση, μεγα λαθος κατ εμε, εκλεινε στις 8. Μεχρι και τους εκθετες διωχνανε!

Link to comment
Share on other sites

Όντως Σαββάτο και να κλείνει στις 20:00, περίεργο μου φάνηκε κι εμένα... τέλος πάντων, του χρόνου να είμαστε καλά...

Link to comment
Share on other sites

Του παραχρονου! Καθε δυο χρονια ειναι. Παντως μπορεις να ερχεσαι στις μηνιαιες συναντησεις μας αν θες να μας γνωρισεις απο κοντα και θα χαρουμε να σε μαθουμε κι εμει!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά, ελπίζω να τα καταφέρω σε κάποια επόμενη συνάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε πολύ όλους για την παρουσία,την προσπάθεια και την βοήθεια σας!!

Ήταν ένα κουραστικό μεν αλλά εκπληκτικό τετραήμερo :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!! Πρίν μερικές ώρες επέστρεψα απο την έκθεση , η λέξη ''Μπράβο'' είναι πραγματικά πολύ μικρή για όλο αυτό που φτιάξατε , φοβερά ενυδρεία και κυρίως ζεστοί άνθρωποι !!! Και εγώ με την σειρά μου θέλω να πω συγχαρητήρια στον Rastafarian για τον τρόπο του και για το χαμόγελο που υποδέχονταν όλους όσους απο περιέργεια πλησίαζαν το ''περίπτερο''.

Τόσο καιρό δεν έχω καταφέρει να έρθω σε καμία συνάντηση αλλά ελπίζω στο άμεσο μέλλων να σας γνωρίσω όλους απο κοντά .

Χωρις να θελω φυσικα να υποτιμησω τον Κωστα Rastafarian, νομιζω πως και οι δυο σας εννοειτε τον Βασιλη Rastafari!

O suncity εννοεί σίγουρα εμένα γιατί μαζί τα λέγαμε σήμερα :P

Ο φίλος blackxs γιατί μίλησα με αρκετό κόσμο αυτές τις μέρες παλιό και νέο και άκουσα από πολλούς οτι μας διαβάζουν ή είναι εγγεγραμένοι απλά δεν συμμετέχουν . . .

Link to comment
Share on other sites

Πριν πω ακόμα μερικά πραγματάκια για την 3ημερη εκδήλωση και το περίπτερο μας θα ξεκινήσω με μερικές φωτογραφίες....

Link to comment
Share on other sites

Πριν πω ακόμα μερικά πραγματάκια για την 3ημερη εκδήλωση και το περίπτερο μας θα ξεκινήσω με μερικές φωτογραφίες....

Περιμενουμε!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ολα ηταν τελεια!

Μπραβο σε ολους οσους βοηθησαν να στηθει αυτος ο χωρος και να ενημερωθει και ο κοσμος που περνουσε απο εκει για τον υπεροχο κοσμο του ενυδρειου!!!

Καλησπέρα και απο μένα θέλω να εκφράσω τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έκαναν τέλεια δουλειά στο περίπτερο που επισκεφτήκαμε εχθές με τη γυναίκα μου και ειδικά στον rastafarian ο οποίος μας υποδέχτηκε θερμά,μίλησε μαζί μας για ενυδρειακά θέματα,έλυσε πολλές απορίες μας και μας ξενάγησε στα ενυδρεία.Χαρήκαμε πολύ για τη γνωριμία να σαι πάντα καλά και περαστικά.

Καλως ηρθες στο φορουμ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραιαααα

εδώ ήμαστε

Γρήγορα γρήγορα

γιατί αύριο έχω συνολικά

12 ώρες μάθημα και πρέπει

να ξεκουραστώ :P

Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

post-3-0-02345700-1413150855_thumb.jpg (όποιος μαντέψει ποιος είναι ο πιτσιρικάς κερδίζει παστέλι)

post-3-0-84853800-1413150872_thumb.jpg

post-3-0-18939100-1413150902_thumb.jpg

post-3-0-96417000-1413150929_thumb.jpg

post-3-0-80396500-1413150942_thumb.jpg

post-3-0-08956400-1413151160_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οσο βλέπω τις φωτογραφίες τόσο περισσότερα ζηλεύω. Μπράβο σας ρε παιδιά!!! Εκείνο το ποταμίσιο ενυδρειο ειναι σκέτη κόλαση!

Να κανω και μια μαντεψιά για τον πιτσιρικά που ρωτάει ο ΤΑΝ.........μήπως τον λένε......Πέτρο;;;

Πέτρος χορτοφάγος ?????

................

post-3-0-72726300-1413151027_thumb.jpg

post-3-0-62791700-1413151038_thumb.jpg

post-3-0-89714600-1413151054_thumb.jpg

post-3-0-67409700-1413153144_thumb.jpg

post-3-0-32987500-1413151075_thumb.jpg

post-3-0-89756100-1413151094_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα ρε Δημητρη..... IMG_6745.JPG χαχαχααχαχα!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οσο βλέπω τις φωτογραφίες τόσο περισσότερα ζηλεύω. Μπράβο σας ρε παιδιά!!! Εκείνο το ποταμίσιο ενυδρειο ειναι σκέτη κόλαση!

Να κανω και μια μαντεψιά για τον πιτσιρικά που ρωτάει ο ΤΑΝ.........μήπως τον λένε......Πέτρο;;;

Link to comment
Share on other sites

Να συγχαρώ τον Σταύρο απο το καταστημα Άβυσσος για το διαγωνισμό βιοτοπικου ενυδρείου που διοργάνωσε οπως και τα 4 παιδιά με τα αστερία ενυδρεία που παρουσιάσανε και φτάσανε στον τελικό με τις ανάλογες διακρίσεις και αναφέρομαι στα μέλη μας volcanotimes piranhas2 nickthefish και τον billartist

(Βασίλη και Χρήστο είστε απίστευτα παιδιά και είναι χαρά μας που σας γνώρισα και απο κοντά επιτελούς.....)

post-3-0-55868600-1413152520_thumb.jpg

post-3-0-87503400-1413152688_thumb.jpg

post-3-0-06551300-1413152709_thumb.jpg

post-3-0-29165000-1413152728_thumb.jpg

post-3-0-30747300-1413152747_thumb.jpg

post-3-0-40289700-1413152769_thumb.jpg

post-3-0-94288400-1413152789_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πέτρος χορτοφάγος ?????

Link to comment
Share on other sites

Σωστα και οι 2 αλλα το παστελη λογο ταχυτητας παει στον Safarpn..........

:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...