Jump to content

Νέος Και Ξεκίνημα Με 25Αλιτρο


Recommended Posts

Γνωμη μου...Για ανεμιστηρακι...Παρε ενα 80mm απο ebay με ενα τροφοδοτικο και τον κοντρολλερ...Συνδεσε τα..Κοψε απο το πλεξι οσο χρειζεσε και εκει που παιρνει βιδες το ανεμιστηρη βαλε βιδες με παξιμαδι...Ετσι το εχω και εγω...οποτε θες βγαινει οποτε θες μπαινει...Το καπακι για ποιον ακριβως λογο το εχεις?

Κάπως έτσι λέω να το φτιάξω αλλά νομίζω θα με βολέψει καλύτερα το 40mm. Το καπάκι το έχω για να μη την κάνει με ελαφρά ο μονομάχος

Επισης για αναπληρωση..Με 10ε φτιαχνεις DIY...

Ίσως να φτιάξω DIY αλλά αν το συγκεκριμένο κιτ είναι αξιόπιστο λέω να το προτιμήσω.

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι λέω να το φτιάξω αλλά νομίζω θα με βολέψει καλύτερα το 40mm. Το καπάκι το έχω για να μη την κάνει με ελαφρά ο μονομάχος

Ίσως να φτιάξω DIY αλλά αν το συγκεκριμένο κιτ είναι αξιόπιστο λέω να το προτιμήσω.

Τοτε φροντισε να κανεις και ανοιγματα γιατι με την εξατμιση του νερου σε λιγο καιρο θα το παρεις στο χερι το ανεμιστηρη...

Αμα την φτιαξεις σωστο το ιδιο αξιοπιστο ειναι!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Όσο είμαι σπίτι θα συμπληρώνω μανιουαλ αλλά το κιτ το θέλω για τις 15 μέρες των διακοπών μου. Εκτός βέβαια αν πακετάρω και το ενυδρείο σε καμία βαλίτσα και το πάρω μαζί μου... :bigemo_harabe_net-117:

Ως το επόμενο καλοκαίρι έχουμε καιρό αλλά κουβέντα να γίνεται...

Τωρα μιλάς σωστά!!!

Νομιζα ηθελες την αναπληρωση σε μονιμη βάση!

Για τις διακοπες, ειναι μια χαρά! Τη χρησιμοποιώ αρκετά καλοκαίρια σε συνδιασμό με 50λιτρο βαρελι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...