Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Πανεμορφο Λυκουργο!

Αρα για να το καταφερεις πρεπει να μπει μεσα, τον πρωτο καιρο ,μονο η ανεμωνη για να κανουν host?

Περίπου έτσι είναι, αλλά με τους κλόουν η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά. Πολύ περίεργα ζωντανά. Μπορεί να τους έχεις την πιο συμβατή ανεμωνη που υπάρχει και να πάνε να κάθονται στα ζω'άνθους ας πούμε...

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργο πολυ ωραιο, καλοριζικο :thumbup:

κι εμενα κατι μου θυμιζει η γυαλα :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φιλαράκι έχω 2 κλόουν και ο μικρότερος σε μέγεθος γυροφέρνει εδώ και κάμποσο καιρό την hammer μου,αλλά δεν μπαίνει μέσα!Θέλω πολύ να κάνει host κάπου,αλλά μέχρι στιγμής απλά μένει κοντά και που και που την ακουμπάει!Είναι βλαμμένα εντελώς αυτά τα occelaris!

Link to comment
Share on other sites

Μαγεία !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφος ο μεγάλος !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο λυκούργος!!!
Έχω και γω κάνα μηνα το yellow προσπαθώ να το μάθω από το χέρι, αλλα τίποτα σε αντίθεση με τους κλόουν που από την πρώτη μέρα μονο το χέρι δεν μου έφαγαν.

Link to comment
Share on other sites

ωραίος ο nigricans και μεγαλούτσικος! είναι αποθυμένο μου...πόσο τον πήρες αν επιτρέπεται και από που;

να τον χαίρεσαι σε κάθε περίπτωση!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολύ ωραίος!

Εύχομαι να το δεις σύντομα τούμπανο.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο και συντομα να γινετε το αδιαχωρητο

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο οταν ντυθει,θα δειξει ακομα πιο καλα.Εχει τα φοντα να γινει υπεροχο.

Ο ψαρης που ειναι ρε;; :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο λυκούργος!!!

Έχω και γω κάνα μηνα το yellow προσπαθώ να το μάθω από το χέρι, αλλα τίποτα σε αντίθεση με τους κλόουν που από την πρώτη μέρα μονο το χέρι δεν μου έφαγαν.

Παναγιώτη εμένα τρώει και το χέρι μου ο χαβανέζος!θα μάθει σίγουρα,υπομονή θέλει και ήρεμες κινήσεις όταν είσαι κοντά στο ενυδρείο,για να μην συνδέσουν τα ζωντανά την παρουσία σου με το στρες!οι κλόουν εμένα πηδάνε έξω από το νερό όταν βλέπουν από πάνω το χέρι μου! :D

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη εμένα τρώει και το χέρι μου ο χαβανέζος!θα μάθει σίγουρα,υπομονή θέλει και ήρεμες κινήσεις όταν είσαι κοντά στο ενυδρείο,για να μην συνδέσουν τα ζωντανά την παρουσία σου με το στρες!οι κλόουν εμένα πηδάνε έξω από το νερό όταν βλέπουν από πάνω το χέρι μου! :D

Πλέον και εμένα απο το χέρι τρώει. Είναι όλα τα λεφτά ο άτιμος! Ήταν να μην κάνει την αρχή. Άπαξ και τσίμπησε την πρώτη φορά μετά το πήρε συνήθειο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

σε λίγες μέρες δεν έχω φωτογραφική είναι για επισκευη (μου επεσε απο τα χερια) ίσως την Τρίτη θα την έχω στα χέρια μου!

Link to comment
Share on other sites

Όλα ωραία λύκο, να το χαίρεσαι!!!

Στο έπιπλο ότι "γυμνό" ξύλο έχεις μόνωσε το με σιλικόνη ή βερνίκι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...