Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

ευχαριστω μιχαλιο!!! Γιαννάκη ελα και πάρε όσα θες αλλά απο που τα πήρα δεν θα σου πω!

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάρω θα τα ανακρίνω και θα μου πουν!!! Αχχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μπράβο Λυκούργο καταπληκτικές photo, αντε και στο επομενο φωτοupdate να είναι όλα διπλά και τριπλά....'Οσο για το φωτιστικό τα λόγια είναι περιττά όταν έχεις να κάνεις με τέτοιο μάστορα όπως ο bloster...χαχαχαχαχα :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Λυκούργο καταπληκτικές photo, αντε και στο επομενο φωτοupdate να είναι όλα διπλά και τριπλά....'Οσο για το φωτιστικό τα λόγια είναι περιττά όταν έχεις να κάνεις με τέτοιο μάστορα όπως ο bloster...χαχαχαχαχα :bigemo_harabe_net-146:

Άσε έκανε τρομερή δουλειά!!!

Link to comment
Share on other sites

εξαιρετικα οι σεριατοπορα και οι ζοας κουκλια,οι ακροπορες τα σπανε μπραβο :bigemo_harabe_net-64: βλεπω το φωτιστικο με τ5 και λεντ γινετε μοδα

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο αποτέλεσμά Λυκούργο.....έχεις κανει πολύ καλη ταξινομήσει στα κοραλια

Με τον ρυθμο που βάζεις τα κοραλια βλέπω να βάζεις κι άλλο βράχο οοποτε ετοιμάστον από τωρα :)

Εύχομαι τα καλύτερά Λυκούργο

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Λυκούργο!

Τρομερά κοράλια!

Αρχίζει και παίρνει χρώμα το ενυδρείο! Μόλις θεριέψουν λίγο εκεί είνια τα ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε πως θα πάει και μετά θα γίνει η μόνιμη κατασκευή!!

Πάντως τα Led πιστεύω ότι έδωσαν το κάτι… από αυτό που έλειπε! Τώρα υπομονή και παρατήρηση για να δούμε πως θα πάει και φυσικά ο Λύκος θα μας ενημερώνει για την εξέλιξη του!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο αποτέλεσμά Λυκούργο.....έχεις κανει πολύ καλη ταξινομήσει στα κοραλια

Με τον ρυθμο που βάζεις τα κοραλια βλέπω να βάζεις κι άλλο βράχο οοποτε ετοιμάστον από τωρα :)

Εύχομαι τα καλύτερά Λυκούργο

ευχαριστω εχω ετοιμο στο σαμπ!

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε πως θα πάει και μετά θα γίνει η μόνιμη κατασκευή!!

Πάντως τα Led πιστεύω ότι έδωσαν το κάτι… από αυτό που έλειπε! Τώρα υπομονή και παρατήρηση για να δούμε πως θα πάει και φυσικά ο Λύκος θα μας ενημερώνει για την εξέλιξη του!!

και βαλε!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιος λυκουργο.....ολα ενα και ενα!!!!!Αν τε με το καλο να γινουν δεντρα!!!

Μπράβο Λυκούργο!

Τρομερά κοράλια!

Αρχίζει και παίρνει χρώμα το ενυδρείο! Μόλις θεριέψουν λίγο εκεί είνια τα ωραία.

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λυκουργε δωσε ρε φιλε καμμια πληροφορια για το φωτιστικο.....τι μαρκα ειναι??ποσο σου κοστισε??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λυκουργε δωσε ρε φιλε καμμια πληροφορια για το φωτιστικο.....τι μαρκα ειναι??ποσο σου κοστισε??

καλησπερα τωρα ειδα την ερωτηση σου λοιπον το φωτιστικο ειναι αυτο http://www.fish-street.com/aqua_japan_6x_t5ho?category_id=144

με λαμπες τ5 24watt ati και με προσθηκη απο 13 led 3watt το καθε ενα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα................ολα τα λεφτα η Φωτο φιλος...... :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145: !!!Μπορεις να με πεις και τις διαστασεις φιλος.....??Μηκος και φαρδος??Γιατι θελω να το βαλω στον κυβο μου...που ειναι 80χ75χ55....θα με καλυψει???ευχαριστω για την απαντηση!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα................ολα τα λεφτα η Φωτο φιλος...... :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145: !!!Μπορεις να με πεις και τις διαστασεις φιλος.....??Μηκος και φαρδος??Γιατι θελω να το βαλω στον κυβο μου...που ειναι 80χ75χ55....θα με καλυψει???ευχαριστω για την απαντηση!!

καλήμερα 63x30x7 το πηρα 120ευρω με μεταφορικά ειχε λάμπες πανω αλλα δεν ειναι ικανές να κρατήσουν ενα reef και έβαλα πανω ατι ειμαι πολυ ικανοποιημενος με την αποδοση του!

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Λυκουργο με τα ωραια σου! Μας εφτιαξες την μερα παλι!

Link to comment
Share on other sites

Πουλακι μου,εχεις και καλλιτεχνικη φλεβα; :-)

Ωραια φωτο λυκο!

Χαχα θα ερθω να σου φτιάξω και σενα μια!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...