Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ΑΑΑΑΑ και να χαιρεσαι τον Ψαρι.......απωθημενο ειναι αυτος ο Nigricans........... :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

λυκε,λυκε τωρα για καλοκαιρακι δωσε εξτρα κυκλοφορια γιατι γεμιζεις χαμηλα με κυανο.....

(ακου λυκος.....τι αλλο θα διαβασω...χεχεχε).

Link to comment
Share on other sites

λυκε,λυκε τωρα για καλοκαιρακι δωσε εξτρα κυκλοφορια γιατι γεμιζεις χαμηλα με κυανο.....

(ακου λυκος.....τι αλλο θα διαβασω...χεχεχε).

ευχαριστω!! το ξέρω το έχω στο προγράμμα κανω υπομονη εως την Πέμπτη!

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικος ο ψαρις λυκο γερο να ειναι και πετρες να λυγιζει!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω δεν είχε κάτι έτρωγε πολυ,εχτες ήταν λίγο νοχελικος αλλα δεν περίμενα τέτοια κατάληξη πιστεύω ότι μπορεί να εχει επιρρεαστει που πριν το πάρω είχε κάνει θεραπεία με χαλκο.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για το ψάρι σου :(

Μάλλον απο κάτι άλλο πήγε. Τα tang είναι ανθεκτικά στο χαλκό, φτάνει βέβαια η θεραπεία να έγινε μέσα στα επιτρεπτά όρια συγκέντρωσης.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ρε Λυκουργο μου εχει συμβει και εμενα αυτο αλλα η λογοι πολλοι εντερικα παρασιτο γενικα και παντου φυσικα αιφνιδια φυσικα αιτια.

Link to comment
Share on other sites

Τελειο Λυκουργο! Εχεις φοβερο ενυδρειο. Τελικα και σε λιγα λιτρα μπορεις να κανεις θαυματα!!! (Ειδα και την μοντιπορα νομιζω σε μια φωτο!! :) )

Link to comment
Share on other sites

Τελειο Λυκουργο! Εχεις φοβερο ενυδρειο. Τελικα και σε λιγα λιτρα μπορεις να κανεις θαυματα!!! (Ειδα και την μοντιπορα νομιζω σε μια φωτο!! :) )

ευχαριστω πολυ φιλαρακι να σε καλα σε όλα τα λίτρα η συνταγή ειναι μια διάβασμα και πολυ υπομονη!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για το ψάρι σου :(

Μάλλον απο κάτι άλλο πήγε. Τα tang είναι ανθεκτικά στο χαλκό, φτάνει βέβαια η θεραπεία να έγινε μέσα στα επιτρεπτά όρια συγκέντρωσης.

Κριμα ρε Λυκουργο μου εχει συμβει και εμενα αυτο αλλα η λογοι πολλοι εντερικα παρασιτο γενικα και παντου φυσικα αιφνιδια φυσικα αιτια.

ευχαριστω παιδιά όλα ειναι στον προγράμμα εδώ είμαστε και συνεχίζουμε!

Link to comment
Share on other sites

για το ψαρακι δεν εχω να πω κατι εξαλλου με καλυπτουν τα παιδια .... εμεις να εχουμε την υγεια μας και βουρ για το επομενο ψαρακι που ευχομαι να ειναι καλοριζικο Λυκουργο !! :):bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...