Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Χομπιστας και ησυχος.....λιγο δυσκολο,καλοριζικη η vortek δοκιμασμενη αξια και με το καλο το νεο σαμπ και φυσικα το σκιμερ.

Link to comment
Share on other sites

Χομπιστας και ησυχος.....λιγο δυσκολο,καλοριζικη η vortek δοκιμασμενη αξια και με το καλο το νεο σαμπ και φυσικα το σκιμερ.

ευχαριστω νικο αληθεια λες ειμαι λιγο περιεργος αλλα τι να κανω οσοι με ξερουν απο κοντα ξερουν και τι ειμαι! :death:

οσο για την βορτεκ ησύχασα δεν ξερω δεν εμπιστευομαι καθολου τον κινεζο οσο καλως και να ειναι

Link to comment
Share on other sites

Τέλειες φωτό Λυκούργο. Μπράβο! :thumbsu: Με γειά και η vortech.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κι από εμένα φίλε Λυκούργο.

Έχεις ρίξει δουλειά και φαίνεται αυτό στο αποτέλεσμα.

Το μεγαλύτερο sump το βάζεις για παραπάνω βράχο ή για να χωρέσει το νέο skimmer?

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κι από εμένα φίλε Λυκούργο.

Έχεις ρίξει δουλειά και φαίνεται αυτό στο αποτέλεσμα.

Το μεγαλύτερο sump το βάζεις για παραπάνω βράχο ή για να χωρέσει το νέο skimmer?

Το νεο σκιμερ δεν ειναι μεγάλο τελικα θα πάω στο 9006 της tunze οχι δεν θα βαλω βράχο στο σαμπ ούτε και τωρα εχω το κάνω γιατι θέλω να εχω χώρο κατω και να κάνω και μεγάλες αλλαγες νερού χωρις να βαλω καθόλου χέρι πανω.

Ευχαριστω για τα καλα σου λόγια!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Λυκουργο εγω δεν μπορώ να σου πω κάτι γιατι γενικά δεν εχω πολλές γνώσεις επι του αθλήματος το Ενυδρειο σου ειναι παρά πολυ ωραίο και το καλύτερο ειναι ότι το χαίρεσαι .Μπραβο σου

Ps το ψαράκι σου εχει γίνει κολλητός με την Κορη μου και περιμένει να τον ταιση οπότε βλέπει εμένα στο τάισμα εξαφανίζεται

Link to comment
Share on other sites

και οι αλλαγες συνεχίζονται δηλαδη στο ενυδρειο θα μεινουν απο ψαρια το idol magnifica nigricans τα anthias τα εβγαλα τα εβαλα στο σαμπ και τα εβαλα προς πωληση απο τα κοραλια οι ρικορντιες φυγανε γρηγορα και σειρά πηρε η τραχυφιλια που θα φυγει την παρασκευη επίσης η στηλοφορα η μεγαλη βγηκε απο εκει που ηταν επιανε πολυυυ χωρο την εχω προσωρινά κατω να δω τι θα κανω και με αυτην θελω να δωσω χωρο για αλλα κοραλια πλεον αλλα και να δωσω χωρο στα ηδη υπαρχων!

20141202_234517_zpszka1pg8j.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραία χρώματα τα κοράλλια.

Και τα ψάρια επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερες φωτο!!

τα κοραλια πανεμορφα με ωραιο χρωματα

αλλα και τα ψαρια δεν πανε πισω

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πρωινιάτικα τι έπαθα... μου πετάχτηκαν τα μάτια στην οθόνη!! :bigemo_harabe_net-108:

Πολύ ωραίες φωτό μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

Το βιντεο Λυκουργο εκπληκτικο η επιλογη σου να δωσεις σε αυτους του δυο μαγκες ολο το ενυδρειο θα σε αποζημειωσει,καλα μολις μεγαλωσουν οι νεοι κατοικοι θα δειχνει super(καλα τι τα ταιζεις? Το brain αμα του βαλω καρφιτσα θα σκασει)χαχαχα.Να το χαιρεσε.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο βιντεάκι. Άρχοντες οι ψαρούκλες σου εκεί μέσα. Απολαμβάνουν να κόβουν βόλτες στο κοραλόδασος! :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...