Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

:lolu:

Δικο σου ειναι πλεων. Καντου δίαιτα γιατι είχε πάρει κιλά σε μενα :P

Εγω γενικα στο ενυδρειο ριχνω πολλά "μεζεκλίκια" μεσα :bbq::camp::bigemo_harabe_net-112:

Ναι Μαριε το ταιζα καλαμαρακι,γαριδες, κανενα ψαρακι (γαυρο,αθερινα). :)

εεεε πες τα ολα και βοτκα του εδινες ενα βημα πριν το ουζο ησουν!!!! :bbq::bbq::bbq:

εως τωρα μια χαρα τα παει ελπιζω να συνεχισει γιατι δεν θελω να παω σε τετοια μεθοδο ταισματος

Link to comment
Share on other sites

Φουλ ζωη δηλαδη!!! Καλητερα και απο εσενα περναγε το ψαρι, τωρα κοιταει τον Λυκο απ το τζαμι να σαβουρονει και αυτο τιποτα :P

Link to comment
Share on other sites

Φουλ ζωη δηλαδη!!! Καλητερα και απο εσενα περναγε το ψαρι, τωρα κοιταει τον Λυκο απ το τζαμι να σαβουρονει και αυτο τιποτα :P

ευχαριστω Αγγελε ναι στον ευγενιο ειχε καλο δειπνο εδω στην γλυφαδα κανουμε διατροφη!!!!! χαχαχαχαχα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ζωγραφιές είναι αυτές φίλος, όχι φώτος! Μπράβο, το ενυδρείο σου είναι υπόδειγμα!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο η μόνη περίπτωση να εχω τέτοιο ενυδρείο ειναι να κάνω Copy Paste σε μια φωτογραφία σου και να πω οτι ειναι δικό μου!!! :zoro:

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο η μόνη περίπτωση να εχω τέτοιο ενυδρείο ειναι να κάνω Copy Paste σε μια φωτογραφία σου και να πω οτι ειναι δικό μου!!! :zoro:

ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλλα ευκολα μπορεις και εσυ ενα το ιδιο να κανεις με προσπαθεια διαβασμα υπομονη θα το εχεις!!

Link to comment
Share on other sites

και αφου καθαρισα τα τζαμια ειπα να βαλω και λιγες φωτογραφιες!

DSC00193_zps4e2fe924.jpgDSC00194_zpse8748765.jpgDSC00196_zps3153c837.jpgDSC00197_zpse326496d.jpgDSC00191_zpsff1a5462.jpg

Έκανες αλλαγές στην κυκλοφορία απο οτι βλέπω?

Link to comment
Share on other sites

Έκανες αλλαγές στην κυκλοφορία απο οτι βλέπω?

εεεε βλεπεις εδω με το Μιχαλιο ειμαστε ανήσυχα πνευματα και παιζουμε!!!!! αλλα παει καλυτερα ετσι και δεν δουλευει στο φουλ μολις στα 2/8 και εχω ποιο καλη κυκλοφορια.

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο έχει γίνει το ενυδρείο σου Λυκούργο!!!Ο μέσα κυκλοφορητης δεν είναι πολύ χαμηλά?Δεν ενοχλεί τα ψάρια?

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο έχει γίνει το ενυδρείο σου Λυκούργο!!!Ο μέσα κυκλοφορητης δεν είναι πολύ χαμηλά?Δεν ενοχλεί τα ψάρια?

Ευχαριστω οχι δεν νομίζω να ενοχλούνται γιατι κύριος κολυμπάνε μπροστά που εχει χώρο! Επισης σκόπιμα μπήκε εκει γιατι κανει πολυ καλη κυκλοφορία σε ολα τα επίπεδα του ενυδρειου απο χαμηλά μέση και πανω.

Link to comment
Share on other sites

Και ηθελα να σε ρωτησω για την κυκλοφορια...τον ενα τον εχεις στην πλατη στο κεντρο και το αλλο στο πλαι??πριν πως τους ειχες??

Link to comment
Share on other sites

Και ηθελα να σε ρωτησω για την κυκλοφορια...τον ενα τον εχεις στην πλατη στο κεντρο και το αλλο στο πλαι??πριν πως τους ειχες??

την jebao αριστερα στο τζαμι και την tunze δεξια πανω πανω στην πλατη

Link to comment
Share on other sites

Η fts ειναι φωτο για καρτ ποσταλ. Μπραβο ρε Λυκουργο.

Link to comment
Share on other sites

Η fts ειναι φωτο για καρτ ποσταλ. Μπραβο ρε Λυκουργο.

:thumbsu::thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εκανα καποιες αλλαγες σε ψαρια και σε κοραλια βγηκαν το mimic και ο λευκοστερνος και μπηκε ενας ωραιος nigricans που ειναι η μια καψουρα μου

απο κοραλια ξηλωθηκε μια μεγαλη μοντιπορα και εβαλα αλλη στην θεση της και εβγαλα και μια caulastrea παμε και φωτο

ετσι ηταν

e6f8cb19-b813-490f-b983-b0127866327f_zps

και ετσι εγινε

DSC00222_zps495d3e26.jpg

ετσι ηταν

DSC00120_zps8e990095.jpg

και ετσι ειναι

DSC00226_zps990c9c80.jpg

το κοματι που βγηκε!

DSC00227_zpsc0210eda.jpg

και τωρα το καλοοοοο!!!!!!!

DSC00231_zpsf4a06862.jpgDSC00233_zps209e59fc.jpgDSC00235_zps0ede12eb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μεγειες Λυκουργο.

πολυ ομορφο ψαρι.το ειχα και εγω ενα φεγγαρι στο ενυδρειο μου αλλα

επεσε και αυτο θυμα του oodinium μαζι με τα αλλα.

Link to comment
Share on other sites

μεγειες Λυκουργο.

πολυ ομορφο ψαρι.το ειχα και εγω ενα φεγγαρι στο ενυδρειο μου αλλα

επεσε και αυτο θυμα του oodinium μαζι με τα αλλα.

σ ευχαριστω ασε ειναι ερωτας ηταν το πρωτο μου τανκ αυτο και το εχασα απο την απειρία μου τοτε τωρα ελπιζω να μπορω να το κρατησω καιρο!

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργο το ψαρι ειχα την χαρα να το δω απο κοντα ,απλα τα σπαει κουλος ,παει για petνα το χαρεις οσο δεν παει. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...