Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Μαγεία φιλε μου το ενυδρείο σου...

Φυσικά και τα ψαράκια σου τα σπάνε.....

Link to comment
Share on other sites

Ωραία χρώματα τα κοράλλια.

Και τα ψάρια επίσης.

ευχαριστω!!!!

Φοβερες φωτο!!

τα κοραλια πανεμορφα με ωραιο χρωματα

αλλα και τα ψαρια δεν πανε πισω

ευχαριστω να σε καλα!

Πω πω πρωινιάτικα τι έπαθα... μου πετάχτηκαν τα μάτια στην οθόνη!! :bigemo_harabe_net-108:

Πολύ ωραίες φωτό μπράβο!

:jig::jig::thumbsu::bow:

Ααχ!! Τι ρηφαρα ειναι αυτη!!!!

:bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-158:

Το βιντεο Λυκουργο εκπληκτικο η επιλογη σου να δωσεις σε αυτους του δυο μαγκες ολο το ενυδρειο θα σε αποζημειωσει,καλα μολις μεγαλωσουν οι νεοι κατοικοι θα δειχνει super(καλα τι τα ταιζεις? Το brain αμα του βαλω καρφιτσα θα σκασει)χαχαχα.Να το χαιρεσε.

ευχαριστω πολυ να σε καλα ναι το ενυδρειο θα ειναι για παρτι τους τα ταιζω με 3 τροφες και αλγες!

Πολύ όμορφο βιντεάκι. Άρχοντες οι ψαρούκλες σου εκεί μέσα. Απολαμβάνουν να κόβουν βόλτες στο κοραλόδασος! :D

:bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το ενυδρειο σου Λυκουργο!!!Και οι κατοικοι ομως ολα τα λεφτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχο!!! :bigemo_harabe_net-122:

Πολυ ωραιο το ενυδρειο σου Λυκουργο!!!Και οι κατοικοι ομως ολα τα λεφτα!!!

Ευχαριστώ παιδιά να στε καλα Να χαίρεστε και εσείς τα διαμάντια σας! σύντομα θα ανεβασω και νέες φωτογραφιες...

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

λυκουργο οπωτε βλεπω φωτο η βιντεο μου παει καλα η μερα ,το ενυδρειο είναι φοβερο μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λυκουργο οπωτε βλεπω φωτο η βιντεο μου παει καλα η μερα ,το ενυδρειο είναι φοβερο μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σ ευχαριστω να σε καλα!!!

Τρομερο βιντεο λουλουδι μου😋😋😋

σ ευχαριστω λατρεία!!!!

Link to comment
Share on other sites

το σαμπ ειναι σχεδον ετοιμο και εχουν γινει καποιες αλλαγες στις θεσεις συν καποιες προσθηκες συντομα θα εχω και καλύτερο υλικο

20141223_001613_zpskf83ui0c.jpg20141223_001604_zpssu165chf.jpg20141223_001549_zpsiixaahss.jpg20141223_001540_zps6jah3hkh.jpg20141223_001532_zpsgqwy1v9b.jpg20141223_001526_zpsgktl6i2h.jpg20141223_0015220_zpssv4jd2nk.jpg20141223_001514_zpswfnrhyfg.jpg20141221_193953_zpskb4vvyuu.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο sump φίλε καλοδούλευτο. Όσο για τα άλλα ξέρεις! :bow: :bow: :bow:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο ενυδρειο φοβερο το βιντεο και οι ψαριδες να το χαιρεσε λυκουργο :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα που το ειδα

στην 4η φωτο η ψηλη acropora αριστερα

τι ειναι

γιατι εχω και εγω και δεν ξερω ονομα

Link to comment
Share on other sites

Παύλο καλησπερα ευχαριστω για τα καλα σου λόγια ρε συ δεν ξερω πως λέγεται ακριβώς η ακροπορα κάτσε μήπως δει το ποστ ο μιχαλης γιατι εκείνος μου την έδωσε και να μας πει! ;)

Το σαμπ εχει μπει πανω πλεον εχω ξεκινήσει και bp και βλέπουμε οταν ανάψουν τα φώτα θα ανεβασω καποιες να εχετε εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

υπεροχο το σαμπ απλο λειτουργικο ,να ρωτησω γιατι εβαλες βαση στον ριακτορα ?δεν σε βολεψε το πιαστρακη του?Το ενυδρειο τα σπαει ειδικα τα χρωματα του brain ειναι αντε γεια,ευχομαι το 2015 να βγουν στο φωτιστικο ,χωρις θεματα,[αβιαστα στο χωρο τους] :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...