Jump to content

Μπλουζάκια Aquazone


Recommended Posts

:thumbsu::mp3:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο την Θεσσαλονικη καλο θα ηταν να παραλαβω εγω τις μπλουζες για να γινει μια αποστολη.με αυτη την ευκαιρια θα κανουμε μια συναντηση να τα πουμε μετα απο καιρο και να παραλαβετε και τις μπλουζες σας.τι λετε;;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο την Θεσσαλονικη καλο θα ηταν να παραλαβω εγω τις μπλουζες για να γινει μια αποστολη.με αυτη την ευκαιρια θα κανουμε μια συναντηση να τα πουμε μετα απο καιρο και να παραλαβετε και τις μπλουζες σας.τι λετε;;;

Εγω θα παραλαβω την δικια μου,του boner του saxlina κ του bbetta.Αν συννενοηθεις με τον Θοδωρη να τις στειλει σε σενα,δεν εχω θεμα...

Link to comment
Share on other sites

οκ και απο μενα!
αρκει να ξερουμε οταν ερθουν, και πια μερα θα συναντηθουμε...

Link to comment
Share on other sites

Nα στε καλα παιδια! Καλη η ιδεα του Γιωργου! Αν ειστε οκ ολοι, τις στελνω στο Γιωργο!

Link to comment
Share on other sites

Με τι θα σταλούν τελικά?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε Θοδωρή!

Λοιπόν, να σας πω και την κοτσάνα μου. Μου έρχεται sms στο κινητό από την Speedex την προηγούμενη εβδομάδα ότι δεν με βρήκε ο κούριερ στο σπίτι και να τους καλέσω. Δεν περίμενα κάτι άλλο, παρά μόνο το μπλουζάκι του ΑΖ. Τους παίρνω τηλέφωνο, κανονίζω να μου έρθει ο φάκελος μια άλλη μέρα και ρωτάω τι πρέπει να πληρώσω. Η κοπέλα μου λέει πως δεν είναι να πληρώσω κάτι. Εγώ είχα δέσει σκοινί κορδόνι ότι είναι το μπλουζάκι, μιας και δεν περίμενα κάτι άλλο. Κι επιμένω: "μα σίγουρα δεν πρέπει να πληρώσω κάτι;". "Ναι, δεν έχει χρέωση" μου λέει η κοπελα. "Είστε σίγουρη;" την ξαναρωτάω "Γιατί εγώ ξέρω ότι είναι να πληρώσω την αποστολή". "Όχι, δεν πληρώνετε κάτι" μου λέει ξανά. Και τελικά ήταν κάτι άλλο ο φακελος που μου ήρθε και το είχα ξεχάσει... :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε Θοδωρή!

Λοιπόν, να σας πω και την κοτσάνα μου. Μου έρχεται sms στο κινητό από την Speedex την προηγούμενη εβδομάδα ότι δεν με βρήκε ο κούριερ στο σπίτι και να τους καλέσω. Δεν περίμενα κάτι άλλο, παρά μόνο το μπλουζάκι του ΑΖ. Τους παίρνω τηλέφωνο, κανονίζω να μου έρθει ο φάκελος μια άλλη μέρα και ρωτάω τι πρέπει να πληρώσω. Η κοπέλα μου λέει πως δεν είναι να πληρώσω κάτι. Εγώ είχα δέσει σκοινί κορδόνι ότι είναι το μπλουζάκι, μιας και δεν περίμενα κάτι άλλο. Κι επιμένω: "μα σίγουρα δεν πρέπει να πληρώσω κάτι;". "Ναι, δεν έχει χρέωση" μου λέει η κοπελα. "Είστε σίγουρη;" την ξαναρωτάω "Γιατί εγώ ξέρω ότι είναι να πληρώσω την αποστολή". "Όχι, δεν πληρώνετε κάτι" μου λέει ξανά. Και τελικά ήταν κάτι άλλο ο φακελος που μου ήρθε και το είχα ξεχάσει... :D

Ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε Θοδωρή!

Λοιπόν, να σας πω και την κοτσάνα μου. Μου έρχεται sms στο κινητό από την Speedex την προηγούμενη εβδομάδα ότι δεν με βρήκε ο κούριερ στο σπίτι και να τους καλέσω. Δεν περίμενα κάτι άλλο, παρά μόνο το μπλουζάκι του ΑΖ. Τους παίρνω τηλέφωνο, κανονίζω να μου έρθει ο φάκελος μια άλλη μέρα και ρωτάω τι πρέπει να πληρώσω. Η κοπέλα μου λέει πως δεν είναι να πληρώσω κάτι. Εγώ είχα δέσει σκοινί κορδόνι ότι είναι το μπλουζάκι, μιας και δεν περίμενα κάτι άλλο. Κι επιμένω: "μα σίγουρα δεν πρέπει να πληρώσω κάτι;". "Ναι, δεν έχει χρέωση" μου λέει η κοπελα. "Είστε σίγουρη;" την ξαναρωτάω "Γιατί εγώ ξέρω ότι είναι να πληρώσω την αποστολή". "Όχι, δεν πληρώνετε κάτι" μου λέει ξανά. Και τελικά ήταν κάτι άλλο ο φακελος που μου ήρθε και το είχα ξεχάσει... :D

Να σου στειλω εναν λογαριασμο μου να τον εχεις?Μπορει να σε ξαναπιασει αυτη η μανια...Οι συμφορουμιτες στα δυσκολα φαινοντε.

Link to comment
Share on other sites

Nα στε καλα παιδια! Καλη η ιδεα του Γιωργου! Αν ειστε οκ ολοι, τις στελνω στο Γιωργο!

Εμεις οι 4 που σου πα ειμαστε οκ.

Link to comment
Share on other sites

Οκ παιδες θα το κανουμε ετσι.θα μιλησω με τον Θοδωρη ποτε θα τις στελει οποτε θα εχουμε και λιγο χρονο για βολεψουμε την μερα λαι την ωρα της συναντησης ετσι ωστε να βρεθουμε ολοι χωρις απωντες..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμεις Θοδωρη που ειμαστε απο Αθηνα θα ειναι ετοιμα μεχρι την συναντηση του επομενου μηνα να τα παρουμε? :bigemo_harabe_net-100:

Link to comment
Share on other sites

Nαι παιδια, εχει δωθει η παραγγελια, αν οχι μεχρι το τελος της εβδομαδας, απο Δευτερα θα τα χουμε!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι, να μας κρατάς ενήμερους, ώστε την επόμενη φορά που θα μου χτυπήσει το κουδούνι κούριερ να μην προσπαθώ να τον πληρώσω με το ζόρι! :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα σας ενημερωσω οταν παραλαβω ωστε να περιμενετε γιατι εισαι ικανη να δεις και περναει κανεις απ εξω και να τον αρπαξεις απ τον λαιμο και τον ταρακουνας και του φωναζεις "Που ειναι ρε η μπλουζα μου; Λεγε! "

Έγινε επεξεργασία - Sturm
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φιλαρακια, τα μπλουζακια ειναι ετοιμα, αυριο θα τα παραλαβουμε και θα αρχισει η διδαλογη και αποστολη!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ωραια,Θοδωρη εμεις στην συναντηση οσοι ειναι να ερθουμε ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Ωραια,Θοδωρη εμεις στην συναντηση οσοι ειναι να ερθουμε ετσι?

Ναι ελάτε έτσι, χωρίς μπλούζες, θα τις φέρει εκει ο Θοδωρής και θα τις φορέσετε επιτόπου.......χαχαχαχα!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι ελάτε έτσι, χωρίς μπλούζες, θα τις φέρει εκει ο Θοδωρής και θα τις φορέσετε επιτόπου.......χαχαχαχα!

Απο πανω ρε αγορι,οπως το βρακι του σουπερμαν..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καιρός ήταν! Οι κούριερ πλέον δεν τολμάνε να περάσουν έξω από το σπίτι μου! :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...