Jump to content

Μπλουζάκια Aquazone


Recommended Posts

Η Χρυσάνθη παρακαλώ να μην λάβει μπλουζάκι αν δεν παρεβρεθεί στην συνάντηση . . .

Αυτο ειναι το σωστο!

Link to comment
Share on other sites

Εντρομος ο συλογος κουριερς απηλει με κινητοποιησεις και πανελλαδικες πορειες γιαι οπως φερεται θυληκο προσωπο τυπου ψαροκαμενη τους περνει στο κατοπι ζητοντας παραλογα μπουζακια μαυρου χρωματος!!

Το βλεπω πρωτο θεμα σε λιγες μερες!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εντρομος ο συλογος κουριερς απηλει με κινητοποιησεις και πανελλαδικες πορειες γιαι οπως φερεται θυληκο προσωπο τυπου ψαροκαμενη τους περνει στο κατοπι ζητοντας παραλογα μπουζακια μαυρου χρωματος!!

Το βλεπω πρωτο θεμα σε λιγες μερες!

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τα μπλουζακια παρεληφθησαν απο το georgerocks σημερα. Θα τα ξεχωρισουμε και απο Δευτερα εχει αποστολη ανα την Ελλαδα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ για μια ακόμη φορά για όλα κύριοι :D

+1

Link to comment
Share on other sites

Η Χρυσάνθη παρακαλώ να μην λάβει μπλουζάκι αν δεν παρεβρεθεί στην συνάντηση . . .

:ballistic: Θέλω το μπλουζάκι μου τώραααααααα!

Εντρομος ο συλογος κουριερς απηλει με κινητοποιησεις και πανελλαδικες πορειες γιαι οπως φερεται θυληκο προσωπο τυπου ψαροκαμενη τους περνει στο κατοπι ζητοντας παραλογα μπουζακια μαυρου χρωματος!!

Το βλεπω πρωτο θεμα σε λιγες μερες!

Το κλείσιμο των δρόμων και οι κινητοποιήσεις δεν είχαν καμία σχέση με τον Νταβούτογλου ούτε με ό,τι άλλο σας είπαν... :devil:

Παιδια, τα μπλουζακια παρεληφθησαν απο το georgerocks σημερα. Θα τα ξεχωρισουμε και απο Δευτερα εχει αποστολη ανα την Ελλαδα!

:gunsmilie: Περιμένω...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:ballistic: Θέλω το μπλουζάκι μου τώραααααααα!

Το κλείσιμο των δρόμων και οι κινητοποιήσεις δεν είχαν καμία σχέση με τον Νταβούτογλου ούτε με ό,τι άλλο σας είπαν... :devil:

:gunsmilie: Περιμένω...

Εγω, αλήθεια τωρα, θέλω να παραλαβεις το μπλουζάκι σου και όλο λαχτάρα να ξεσχίζεις το περιτύλιγμα ανυπομονούσα να το δεις και να το δοκιμάσεις......και στο πέτο στο nick σου να γράφει "kalliroy"!

Link to comment
Share on other sites

θωδορη εχεις τιμες για την αποστολή για εντος αττικης?σκεφτόμουνα να ερθω στην συναντηση θα μπορουσα να της παραλαβω εκει?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ για μια ακόμη φορά για όλα κύριοι :D

+1 :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εννοειται οτι στη συγκεντρωση θα φερω τα μπολουζακια και οσοι ερθετε θα τα παραλαβετε απο κει! Οι υπολοιποι, θα τα παραλαβετε με κουριερ με τα εξοδα αποστολης δικα σας!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω, αλήθεια τωρα, θέλω να παραλαβεις το μπλουζάκι σου και όλο λαχτάρα να ξεσχίζεις το περιτύλιγμα ανυπομονούσα να το δεις και να το δοκιμάσεις......και στο πέτο στο nick σου να γράφει "kalliroy"!

Θα γίνω "κακή-roi" :P

Παιδια, εννοειται οτι στη συγκεντρωση θα φερω τα μπολουζακια και οσοι ερθετε θα τα παραλαβετε απο κει! Οι υπολοιποι, θα τα παραλαβετε με κουριερ με τα εξοδα αποστολης δικα σας!

Και φαντάσου όταν θα έρθει ο κούριερ να μην έχω χρήματα πάνω μου :P

Link to comment
Share on other sites

Τα πρωτα φυγανε! Προτεραιοτητα εχει η επαρχια! Τις επομενες ημερες θα ακολουθησουν και τα υπολοιπα!

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο θα έρθουν? Ξέρουμε μεταφορικά?

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθουν με τα EΛΤΑ Courier! Σε αυτους που εστειλα σημερα που ειναι και οι πιο μακρινοι ( δεν εχω στειλει σε ολη την επαρχια ακομη και σε οσους εχω στειλει του εχω ειδοποιησει και με πμ ), τα μεταφορικα ειναι 9,30 παραδοση στο σπιτι και 5 αν το παραλαβουν απο το καταστημα!

Link to comment
Share on other sites

αυτές οι τιμες που αναφέρεις είναι για επαρχια?για αττικη ξερεις τιμες?

Link to comment
Share on other sites

Για Αττικη δεν εχω ξεκινησει ακομη τη διανομη! Θα μοιρασω σε οσους ερθουν το Σαββατο στη συγκεντρωση και μετα θα αποστειλω και στην υπολοιπη Αττικη!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πάρω αγκαλιά και το 30άρι στη φώτο, να έχετε 2 στολίδια να καμαρώσετε :D

Έγινε επεξεργασία - DeLk
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρελαβα για την Θεσσαλονικη.τωρα μενει να βρεθουμε για να τις δωσω.

Θοδωρη ευχαριστουμε και παλι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

post-49262-0-72157600-1418216350_thumb.jpg

:D :D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!

Το φλας φταίει για όλα.. :P

Πλάτη θα ανεβάσω πιο μετά.. :)

Έγινε επεξεργασία - DeLk
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...