Jump to content

Μπλουζάκια Aquazone


Recommended Posts

Ναι με κουκουλα τα φουτερ! Εχω δωσει ηδη τις προδιαγραφες και περιμενουμε τιμη! Αν δεν μας κανει αυτος θα δουμε αλλου!

Για τα μπλουζακια, ε οσο το πιο γρηγορα, τοσο το καλυτερο! Δεν αγοραζεις και οικοπεδο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τελικα τι θα γινει με εμας που δεν μπορεσαμε να ερθουμε να φερουμε τα χρηματα? θα υπαρξει καποιος αλλος τροπος ? η με την επομενη συναντηση ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα παρετε! Πλακα κανω!

Μην μου αγχωνεστε! Αγχωνομαι εγω για σας! :D Θα βρουμε τροπο!

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μας ένα λογαριασμό να βάλουμε τα χρήματα ή PayPal ή κάποιο άλλο ηλεκτρονικό πορτοφόλι.

Και για την παραλαβή, είτε στην επόμενη συνάντηση, είτε αν γίνεται αποστολή ή να κανονίσουμε να περάσουμε να τα πάρουμε από κάπου, κάπως. :)

Θοδωρή ευχαριστούμε για τον κόπο σου. :)

Υ.Γ. Έπρεπε να μπει στην μπλούζα και το "Όχι σκουπίδια σε θάλασσες και ακτές και ενυδρεία" :P

Έγινε επεξεργασία - kalliroi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δώσε μας ένα λογαριασμό να βάλουμε τα χρήματα ή PayPal ή κάποιο άλλο ηλεκτρονικό πορτοφόλι.

Και για την παραλαβή, είτε στην επόμενη συνάντηση, είτε αν γίνεται αποστολή ή να κανονίσουμε να περάσουμε να τα πάρουμε από κάπου, κάπως. :)

Θοδωρή ευχαριστούμε για τον κόπο σου. :)

Υ.Γ. Έπρεπε να μπει στην μπλούζα και το "Όχι σκουπίδια σε θάλασσες και ακτές και ενυδρεία" :P

Χαχαχαααχαχα! Σωστη!!! Ασε θα φτιαξω αλλη γιαυτη τη δουλεια!

Κι εγω τον λογαρισμο περιμενω να μου δωσουν, αν με ακουνε αυτοι που πρεπει να μου τον δωσουν, για να τον δωσω σε σας!

Link to comment
Share on other sites

Στη δική μου θέλω να γράφει και "Βγάλτε τα χρυσόψαρα από τις γυάλες" (καθένας με τον πόνο του :P)

Link to comment
Share on other sites

Στη δική μου θέλω να γράφει και "Βγάλτε τα χρυσόψαρα από τις γυάλες" (καθένας με τον πόνο του :P)

Ναι ρε kalliroi αλλα δε πιάνει πάντα. Μια φορά που είχα ακούσει αυτή την ατάκα απο έναν που είχε χρόνια στα ενυδρεια κι εγω είχα μόλις μερικές εβδομάδες, τον άκουσα και το έκανα......αλλα μετα απο 2 λεπτα το ψάρι δε ζούσε. Ποτε δε κατάλαβα τι έκανα λάθος!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε kalliroi αλλα δε πιάνει πάντα. Μια φορά που είχα ακούσει αυτή την ατάκα απο έναν που είχε χρόνια στα ενυδρεια κι εγω είχα μόλις μερικές εβδομάδες, τον άκουσα και το έκανα......αλλα μετα απο 2 λεπτα το ψάρι δε ζούσε. Ποτε δε κατάλαβα τι έκανα λάθος!

Επειδη του πηραν το σπιτι πεθανε!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε kalliroi αλλα δε πιάνει πάντα. Μια φορά που είχα ακούσει αυτή την ατάκα απο έναν που είχε χρόνια στα ενυδρεια κι εγω είχα μόλις μερικές εβδομάδες, τον άκουσα και το έκανα......αλλα μετα απο 2 λεπτα το ψάρι δε ζούσε. Ποτε δε κατάλαβα τι έκανα λάθος!

Έχεις δίκιο. Δεν θα πιάσει. Θα γράψω ένα βιβλίο "Χρυσόψαρα for dummies" :P

Υ.Γ. Θοδωρή, μέχρι να μας δώσεις οδηγίες για την πληρωμή και την παραλαβή η Spam Team θα συνεχίσει να ποστάρει. :geek:

Έγινε επεξεργασία - kalliroi
Link to comment
Share on other sites

Παιδακια, σημερα ειδα το φουτερ! Καλη ποιοτητα φαινεται αλλα θα παει στα 21 ευρω! Οποιος θελει το γραφει και παμε και γιαυτο! εγω πηρα XL και μου ειναι ανετο!

Mπρος:

CAM00142_zps1dmregdc.jpg

CAM00141_zpserxdb6y5.jpg

Πισω:

CAM00139_zpsqafp6yiu.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, συγγνωμη, ξεχασα να πω, σε αυτους που εχω στειλει πμ με τον λογαριασμο για την καταθεση και για οσους επιθυμουν να τους σταλουν οι μπλουζες με κουριερ, να μην ξεχασετε να μου στειλετε σε πμ διευθυνση και ονοματεπωνυμο που θα σταλουν οι μπλουζες!

Η αποστολη θα γινει με εξοδα παραληπτη!

Έγινε επεξεργασία - Sturm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλος πηρα το πμ αλλα να συνενοηθω με το Γιαννη και τον Σταυρο να ερθουν με ενα δεμα κουριερ!τελικη τιμη για τα μπλουζακια;μιλαω και για τα τρια μας και μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ξαναλεω 7 ευρω το μπλουζακι και η αποστολη θα γινει με εξοδα παραληπτη! Θα βρουμε τον πιο φθηνο μεταφορεα!

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα ας ευχαριστήσουμε όοοοολοι μαζι τον Θοδωρή, τον "Κοστέτσο" του φόρουμ που "έτρεξε" και μας έντυσε με τη νέα κολεκσιόν 2014 του ΑΖ. Ευχαριστούμε Θοδωρηηηηηη!!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε! :thumbsu:

johnbaggios & boner

Link to comment
Share on other sites

Τα χρηματα εχουν σχεδον μαζευτει! Αντε και οι τελευταιοι, να κανουμε την παραγγελια γιατι ζαλιστηκα! :blink::bigemo_harabe_net-81::AAGGGHHH::bigemo_harabe_net-90:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θοδωρη στειλε τον λογαριασμο και σε εμενα. Το μεγεθος s george 13

Link to comment
Share on other sites

ένα xl με το nick μου παρακαλω!!!!!!!!!!!!

θα ηθελα αλλη μια μπλουζα xxl χωρις nickname.αυριο θα κανω καταθεση και για της δυο μπουζες .ευχαριστω!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα αλλη μια μπλουζα xxl χωρις nickname.αυριο θα κανω καταθεση και για της δυο μπουζες .ευχαριστω!!!!!!!

Θελεις μια με νικ και μια χωρις;

Link to comment
Share on other sites

ναι μια xl με το nickname και μια xxl χωρις nickname.σημερα εκανα καταθεση τα χρηματα 14 ευρω,σου εστηλα πμ με την φωτογραφια της απόδειξης και τα στοιχεια μου ελπιζω να τα πηρες!!!!!!

Θελεις μια με νικ και μια χωρις;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στη ροδο εχω κουμπαρο που εχει βιοτεχνια θελετε να ρωτησω για φουτερ με κουκουλα να μας πει τιμη;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, οι καταθεσεις εγιναν! Απο Δευτερα παω για την παραγγελια!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...