Jump to content

Το Marine Angelfish Only Μου 400Lt.


Kristina Rosie

Recommended Posts

Πανεμορφα ψαρακια βρε χριστινα,μπραβο μπραβο μπραβο και μπραβο(ρισκαρω να αναστηθει ο γκουρου με τοσα μπραβο αλλα δεν πειραζει,θα εχει και αυτο την πλακιτσα του :usd:  :usd: .ειναι σαν τον σκαθαροζουμη).

Ειναι υγειεστατα και πολυ ωραια συλλογη :bow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πανεμορφα ψαρακια βρε χριστινα,μπραβο μπραβο μπραβο και μπραβο(ρισκαρω να αναστηθει ο γκουρου με τοσα μπραβο αλλα δεν πειραζει,θα εχει και αυτο την πλακιτσα του :usd:  :usd: .ειναι σαν τον σκαθαροζουμη).

Ειναι υγειεστατα και πολυ ωραια συλλογη :bow:

 

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΟΥΡΟΥ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΟΝΤΑΖ ΕΙΝΑΙ......ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΑ :P ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Να'σαι καλά Μιχάλη σ'ευχαριστώ!!!!!!Ετοιμάζω Aquascape καινούριο σιγά σιγά κ θα μπουν κ κάποια ψαράκια βοηθητικά για άμμο βράχο κλπ κλπ αλλά θα κοιτάξω να είναι εξίσου όμορφα

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα για να μην γίνει καμιά παρεξήγηση......δεν θεωρώ κακό για κάποιον να έχει αντιφώσφορο στο ενυδρείο του....αλλά να το έχει κ να ξέρει για ποιον λόγο το έχει όχι να το έχει επειδή κάποιος του είπε ότι πρέπει........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σε όλους κ Χρόνια Πολλά

 

Κάπου εδώ λοιπόν τα 400 λίτρα τέλος κ καινούρια αρχή στα 1000 λίτρα πλέον.....

 

Το ενυδρείο φιλοξενεί:EMPEROR ANGEL-KORAN ANGEL-SEXTRIATUS ANGEL-REGAL ANGEL-FLAME ANGEL-BICOLOR ANGEL-TIBICIN ANGEL-CORAL BEAUTY ANGEL-SINGAPORE ANGEL

 

Παρουσιάζω ένα πρόχειρο βίντεάκι

 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικη η θαλασσα κοπελια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους κ Χρόνια Πολλά

 

Κάπου εδώ λοιπόν τα 400 λίτρα τέλος κ καινούρια αρχή στα 1000 λίτρα πλέον.....

 

Το ενυδρείο φιλοξενεί:EMPEROR ANGEL-KORAN ANGEL-SEXTRIATUS ANGEL-REGAL ANGEL-FLAME ANGEL-BICOLOR ANGEL-TIBICIN ANGEL-CORAL BEAUTY ANGEL-SINGAPORE ANGEL

 

Παρουσιάζω ένα πρόχειρο βίντεάκι

 

 

 

Μια ομορφια σκετη και ακομα δεν πειραν φορα.....τα αλλα δυο που μας τα κρυβεις?εεεεεε?Μπραβο σου,περιμενω την queen,ρε ολα μαζι τα εχεις και τα φιλας για εκπληξη?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μια ομορφια σκετη και ακομα δεν πειραν φορα.....τα αλλα δυο που μας τα κρυβεις?εεεεεε?Μπραβο σου,περιμενω την queen,ρε ολα μαζι τα εχεις και τα φιλας για εκπληξη?

 

χεχεχεχεχεχε μόλις τώρα φτιάχνω κ άλλο βιντεάκι

Link to comment
Share on other sites

Τα πιο πρόσφατα βιντεάκια μου λοιπόν 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα!!! Ευχαριστουμε για το βιντεακι!!

Απλα τελεια!!!

 

 

Χρόνια Πολλά να'σαι καλά σ'ευχαριστώ κ συ ότι επιθυμείς κ να χαίρεσαι την οικογένεια σου κ ότι άλλο αγαπας :D

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο χριστινα πολυ ωραιο το ενυδρειο σου τελειοοοοοοοοο!!!!!! Kαι χρονια πολλα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο χριστινα πολυ ωραιο το ενυδρειο σου τελειοοοοοοοοο!!!!!! Kαι χρονια πολλα

 

 

Καλοριζικος ο τονος και Πολυχρονη :thumbsu: :thumbsu:

 

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά να είστε πάντα καλά να περνάτε όμορφα κ να έχουμε πάντα υγεία :D :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ένα τσιγάρο δρόμος για να φτάσεις από την μία γωνία στην άλλη...να το χαρείς όσο πάει χριστίνα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ένα τσιγάρο δρόμος για να φτάσεις από την μία γωνία στην άλλη...να το χαρείς όσο πάει χριστίνα...

 

 

Ευχαριστώ πολύ George να'σαι καλά :D

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χριστίνα.Παρά πολύ ωραίο το ενυδρείο σου .Έχω μια απορία σχετικά με τα αγγελοψαρα έχω διαβάσει πως δεν είναι συμβατά μικρά αγγελοψαρα μεταξύ τους.Πως τα καταφέρνει και υπάρχει ηρεμία στο ενυδρείο σου;Παλαιότερα είχα βάλει σε 400 λίτρα coral beauty μαζί με eibli και έγινε χαμός.Στο τέλος το eibli πέθανε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χριστίνα.Παρά πολύ ωραίο το ενυδρείο σου .Έχω μια απορία σχετικά με τα αγγελοψαρα έχω διαβάσει πως δεν είναι συμβατά μικρά αγγελοψαρα μεταξύ τους.Πως τα καταφέρνει και υπάρχει ηρεμία στο ενυδρείο σου;Παλαιότερα είχα βάλει σε 400 λίτρα coral beauty μαζί με eibli και έγινε χαμός.Στο τέλος το eibli πέθανε.

 

 

Χρόνια πολλά κ σ'εσένα κ σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.Τώρα έχουν κ περισσότερο χώρο αλλά επειδή κ γω 400 λίτρα είχα τα έβαζα με σειρά ας το πούμε που δεν θα σκότωνε ο ένας τον άλλον παράδειγμα ο flame είναι πολύ επιθετικό dwarf angel οπότε μπήκε τελευταίος.Ο coral beauty από τα μικρά είναι επίσης πολύ κτητικός οπότε μπήκε από τα μικρά αργότερα.Γενικά τ'αγγελάκια τα βάζεις με σειρά επιθετικότητας,ο ποιο επιθετικός κ κτητικός μπαίνει πάντα τελευταίος κ μετά είναι κ θέμα ψαριού κ τύχης.

Σε περιόδους που έβλεπα ότι ίσως να προκληθεί θάνατος άλλαζα αμέσως το aquascape μου έστω κ λίγο κ τάραζα τις ισσοροπίες μέσα στο ενυδρείο.Τ'αγγελάκια επίσης θέλουν πολλές κρυψώνες κ φωλίτσες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Απόψε λοιπόν έκανα αλλαγή στις λάμπες μου...Από λευκές κ μπλέ έβαλα ροζομώβ 2 σειρές κ ανάμεσα λευκές!!!!!Το αποτέλεσμα μ'έχει ενθουσιάσει τρελά καθώς τα χρώματα έχουν γίνει εντονότερα πιο ζεστά κ τα ψαράκια μου φαίνεται να το απολαμβάνουν ιδιαίτερα θα έλεγα :D οπότε θα σας ποστάρω 3 βίντεο σημερινά όπου στο πρώτο είναι με τις προηγούμες λάμπες κ τα άλλα 2 είναι μόνο με τις ροζομώβ!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο αυτο πραγματικα το λατρευω!

Αν ειχα θαλασσινο ετσι θα ηταν,τραγανα μονο και πανεμορφα ζωντανα!

Να τα χαιρεσαι

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεφύγει το ενυδρείο Χριστίνα! Πολλά μπράβο! :bigemo_harabe_net-122:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσε περισσοτερο με τις προηγουμενες λαμπες Χριστινα, ηρθες σε πιο ρηχα νερα τωρα.....

Παρ ολα αυτα τα βιντεακια ειναι υπεροχα και το ενυδρειο σου Φανταστικο!!!

 

Αν ειχα θαλασσινο ετσι θα ηταν,τραγανα μονο και πανεμορφα ζωντανα!
 

Μην το λες......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...