Jump to content

Επιστροφη!!!


Δίας

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 225
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το ενυδρείο είναι απο τα καλύτερα που έχω δει ποτέ και τα ψάρια πανέμορφα..... Να τα χαίρεσαι τα μικρά, αλλά είπαμε...photobucket ;)

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο είναι απο τα καλύτερα που έχω δει ποτέ και τα ψάρια πανέμορφα..... Να τα χαίρεσαι τα μικρά, αλλά είπαμε...photobucket ;)

+1000 :D:blush::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα στο ενυδρειο υπαρχουν περισσοτερα μικρα απ'οσα νομιζα,μιας και απο διαφορες τρυπες ξεπεταγονται ολοενα και καινουριες φατσες :D

Και το ακομα πιο ευχαριστο,ειναι πως οι δυο θυληκες ειναι και παλι μπουκωμενες ;)

Link to comment
Share on other sites

αντε ετοιμασου να ξεστηνεις ......

Link to comment
Share on other sites

Καλά.. παίζεις με την τύχη σου καλέ μου φίλε Στράτο................. Αν θες να περπατάς κοιτώντας πίσω απο τον ώμο σου, ξέστησε το...

Υ.Γ επιστρέφει και ο Γερμανός και ξέρεις ότι δεν αστειεύεται..

;)

Link to comment
Share on other sites

Καλά.. παίζεις με την τύχη σου καλέ μου φίλε Στράτο................. Αν θες να περπατάς κοιτώντας πίσω απο τον ώμο σου, ξέστησε το...

Υ.Γ επιστρέφει και ο Γερμανός και ξέρεις ότι δεν αστειεύεται..

;)

Κωστη......για ακου εδω :D:blush:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα προχθές σε pet-shop να ψωνίσω γεμάτος όρεξη πράγματα για το ενυδρείο μου για να το φτιάξω καλύτερο σύμφωνα με συμβουλές των συν-αφρικάνων. Είχα σκοπό να μη πάρω ψάρια αλλά να κάνω υπομονή να φέρουν διάφορα και να διαλέξω.. κι έπεσα πάνω σε μια γυάλα γεμάτη demasoni. Δεν άντεξα και πήρα.. τα πλήρωσα βέβαια από λευκόχρυσο αλλά χαλάλι. Θα ανανεώσω το θέμα μου με φώτος και με το τι ακριβώς άλλαξα και θα επανέρθω με απορίες. ;)

Ίσως ότι πιο όμορφο έχω δει πάντως ζωντανό μέσα σε ενυδρείο. Για τα δικά μου μάτια. Ακόμα και στις φώτος χάνει!

Να τα χαίρεσαιιιιιιιιιιιι!!!! :D

Έγινε επεξεργασία - Delijohn
Link to comment
Share on other sites

σε ποιον μοιαζουν ?

;):D:blush:

Link to comment
Share on other sites

Οι μπομπιρες............. ;)

στρατο να σου ζησουν!!!!

απιστευτα μικρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις σκεφτεί να ανοίξεις μαιευτήριο ψαριών; :)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις σκεφτεί να ανοίξεις μαιευτήριο ψαριών; :)

Οχι,αλλα εχω σκεφτει κατι αλλο,που αν το πω χαθηκα :P

Link to comment
Share on other sites

Οχι,αλλα εχω σκεφτει κατι αλλο,που αν το πω χαθηκα :)

να προτιμησεις ανατολικο μπλοκ :P

Link to comment
Share on other sites

Μα κι εγώ δεν είπα κάτι..... απλά... να ξέρεις ότι φυλάμε σκοπιά εναλλάξ με τον Δάσκαλο... εκείνος έχει το Γερμανικό νούμερο :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...