Jump to content

Μικρο Full Planted Aquarium Νο2


Recommended Posts

Πολύ όμορφο μπράβο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και όμως!! Μόνο του φύτρωσε και εκεί που είναι φαίνεται ωραίο αλλά πραγματικά δεν ξέρω τι είναι. Στην αρχή έλεγα να το ξυλωσω αλλά τελικά το μετάνιωσα.

Φαίνεται λες και το έβαλες εσύ :thumbup:

Πολύ όμορφο το αποτέλεσμα!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου τελειο το ενδυρειο σου!!πολλα μπραβο!μπορεις να μου πεις πιο συστημα φωτισμου εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εξελίχθηκε με απλά λόγια ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΟΟ.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου τελειο το ενδυρειο σου!!πολλα μπραβο!μπορεις να μου πεις πιο συστημα φωτισμου εχεις?

Εχω δυο hagen glo 2x24 με δυο sylvania grolux και μια daylight 6500k.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι πλεον εφτασε στο τελικο σταδιο!!! :bigemo_harabe_net-62:

attachicon.gifIMAG0595-1.jpg attachicon.gifIMAG0597.jpg

Σήμερα όλο το βράδυ που ξεσκόνιζα όλα τα άρθρα στην κατηγορία των άλγεων γλυκού νερού του φόρουμ προς αναζήτηση φωτογραφιών που θα προστεθούν στα άρθρα του καταλόγου των άλγεων (http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=82562), έπεσα πάνω και σε δικό σου θέμα που είχε γεμίσει το ενυδρείο σου με ό,τι άλγη μπορείς να φανταστείς...

Πραγματικά είσαι παράδειγμα προς μίμηση για όλους τους νέους χομπίστες, καθώς ξεκίνησες αντιμετωπίζοντας πολλά προβλήματα από την τότε απειρία σου (όλοι από κάπου χαμηλά ξεκινάμε) και κατάφερες και ανέβηκες τόσα levels ψηλά, και έχεις αυτή τη στιγμή ένα από τα πιο αξιοθαύμαστα ενυδρεία, πραγματικό στολίδι, έτοιμο να ανταγωνιστεί στα ίσια ακόμα και τα μεγαλύτερα φαβορί στους διαγωνισμούς!!

Μακάρι όλοι να φτάσουμε το δικό σου επίπεδο κάποτε κάποια στιγμή :thaman:

Link to comment
Share on other sites

Ρε γιωργο θα μας τρελανεις;Πως δηλαδη ξεφυτρωσε μονο του το φυτο; :bigemo_harabe_net-81:

Πρασινη αλγη στα τζαμια εχεις;Οχι spot

Έγινε επεξεργασία - panos_d7
Link to comment
Share on other sites

Ρε γιωργο θα μας τρελανεις;Πως δηλαδη ξεφυτρωσε μονο του το φυτο; :bigemo_harabe_net-81:

Πρασινη αλγη στα τζαμια εχεις;Οχι spot

Η δύναμη της φύσης!!

Πράσινη άλγη έχω αλλά λίγο, σε φυσιολογικα επίπεδα. Αφού ξεφορτωθηκα την μαύρη δεν θέλω τίποτα άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!! Μαγευτικό το αποτέλεσμα! Ελπίζω κι εγώ κάποτε να έχω τις δυνατότητες να φτάσω σε τέτοια αποτελέσματα! :bigemo_harabe_net-54:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!! Μαγευτικό το αποτέλεσμα! Ελπίζω όλοι μας οι φυτεμένοι κάποτε να έχουμε τις δυνατότητες να φτάσουμε σε τέτοια αποτελέσματα! :bigemo_harabe_net-54:

:bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!!

Τώρα περιμένω από έναν φίλο που έχει μια πολύ καλή φωτογραφική να έρθει και να βγάλουμε κάποιες σωστές φωτογραφίες. Θα βγάλω όλο τον εξοπλισμό για είναι όπως στους διαγωνισμούς. (βέβαια εκεί παίζει και λίγο Photoshop). Αντε να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλή φωτογράφηση........

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

κοίτα τι μπορείς να κάνεις σε τόσο λίγα λίτρα....δεν μετράει το μέγεθος αλλά ο τρόπος. :bigemo_harabe_net-74: .Μπράβο για το πολύ ωραίο ενυδρείο

Link to comment
Share on other sites

απιστευτο φιλε μου το ενδυρειο σου!πολλα μπραβο,πραγματικα! :)

Link to comment
Share on other sites

μετα απο καιρο το βλεπω το στολιδι σου.εξαιρετικη δουλεια γιωργο.μπραβο καλε μου φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Οσα aquascape και να αλλαξεις παραμενει ιδιο το αποτελεσμα,δηλαδη εξαιρετικο!Μπραβο για το πολυ ομορφο ενυδρειο σου αλλα και το μερακι σου!:)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...