Jump to content

Θέματα Αναβάθμισης


Husky_Jim

Recommended Posts

πριν 20 λεπτά, το μέλος kkgr έγραψε:

Δείτε κάποια στιγμή και το tapatalk, δεν παίζει πολύ σωστά. 

Το tapatalk αναβαθμίστηκε και αυτό και παίζει πολύ καλά.

Τί πρόβλημα έχεις παρατηρήσει;

Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος rastafari έγραψε:

results as expanded και condesed

Αυτο που ειναι;

 

πριν 24 λεπτά, το μέλος rastafari έγραψε:

Εδώ είσαι...

Τα τρία κουμπάκια που σου περιγράψαμε νωρίτερα

και λίγο παρακάτω το result as όπου υπάρχει και στην desktop version

mobile.png

Δυστηχως ολα αυτα τα βρηκα αλλα δεν μου ειναι ευκολο να παρακολουθησω ισως γιατι δεν εχω την πληρη εκδοση,το κινητο ιδιως ειναι αρκετα καλο.με την προηγουμενη εκδοση παρακολουθουσα τα παντα απο το πορταλ χωρις να αλλαξω σελιδα.δεν ξερω αν σας κουρασα αλλα δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος manos0000 έγραψε:

Αυτο που ειναι;

 

Δυστηχως ολα αυτα τα βρηκα αλλα δεν μου ειναι ευκολο να παρακολουθησω ισως γιατι δεν εχω την πληρη εκδοση,το κινητο ιδιως ειναι αρκετα καλο.με την προηγουμενη εκδοση παρακολουθουσα τα παντα απο το πορταλ χωρις να αλλαξω σελιδα.δεν ξερω αν σας κουρασα αλλα δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου.

Φυσικά και δέν κούρασες.Αυτός είναι ο σκοπός...Να το κάνουμε καλύτερο για όλους!

Link to comment
Share on other sites

@kkgr Σε taptalk σε iphone 6 εμένα παίζει κανονικά....Εχεις τελευταία έκδοση του tapatalk...?Σίγουρα δέν φταίει το φόρουμ για αυτό...

 

IMG_3681.PNG

 

IMG_3682.PNG

 

IMG_3683.PNG

Link to comment
Share on other sites

Version 6.1.5 σε Android. 

 

Το πρόβλημα υπάρχει μόνο στο aquazone, όχι σε άλλο forum.

Link to comment
Share on other sites

στο pc ειναι καλυτερα τα πραγματα.πιθανων η εκδοση του κινητου φταιει.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος kkgr έγραψε:

Version 6.1.5 σε Android. 

 

Το πρόβλημα υπάρχει μόνο στο aquazone, όχι σε άλλο forum.

Τότε θα πρέπει να περιμενουμε έως αύριο να τελειώσει το rebuild της βάσης...υπομονή

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παντως σε ολους που ασχοληθηκαν για να γινει καλυτερο το φορουμ.ισως ομως να θελει λιγη δουλειτσα ακομη.

Link to comment
Share on other sites

Δουλίτσα θέλει πολύ και διάθεση υπάρχει και από εμάς αλλά φυσικά και από εσάς που μας στηρίζετε....

 

Όσο και να μην μας βολεύουν κάποια πράγματα γίνονται σίγουρα για καλό και κάποια

έτσι πρέπει να γίνουν,όσο "σκληρό" και αν ακούγετε το τελευταίο ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος manos0000 έγραψε:

μπραβο παντως σε ολους που ασχοληθηκαν για να γινει καλυτερο το φορουμ.ισως ομως να θελει λιγη δουλειτσα ακομη.

 

 

Θελει πολύύύύ δουλίτσα ακόμα... :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, αν δεν θελατε να ξαναγραψω, μπορουσατε απλα να μου το πειτε! Οχι να κατσετε και να κανετε τετοια αναβαθμιση!!!!!!!!!!!!!!! Που ειναι τα περιεχομενα μου; που ειναι τα αδιαβαστα θεματα; στο tapatalk γιατι δεν παιζει;

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα

Όλες οι απαντήσεις βρίσκονται σε αυτήν εδώ την σελίδα.

Διάβασε την από την αρχή ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια. Πολυ ωραια η αναβαθμιση, Πολλες πολλες νεες επιλογες για τη διευκόλυνση του χρηστη. Και το Dark theme τα σπαει. Το μονο που δε μου πολυ αρεσει ειναι οτι πλεον δεν υπαρχει λιστα με τα νεα θεματα κ διπλα η λιστα με τις νεες δημοσιευσεις. Αντ'αυτου υπαρχουν δυο λιστες "Τελευταια 5 θεματα"  και "Δημοσιευσεις" που ουσιαστικα ειναι το ιδιο πραγμα.  Ενα νεο θεμα δηλαδη μπορει να χαθει ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος rastafari έγραψε:

χαχαχαχαχαχα

Όλες οι απαντήσεις βρίσκονται σε αυτήν εδώ την σελίδα.

Διάβασε την από την αρχή ;)

Καλα πλακα κανεις τωρα. Παλευω ολη μερα κι ακομη ακρη δεν εχω βγαλει! Δεν ξερω αν αυριο που θα το τελειωσετε ολα τα θεματα που εχω γραψει αλλα σημερα δεν μπορω να δω τιποτα! Στο tapatalk δεν παιζει. Ειναι σαν να εχω μια κενη σελιδα. Κι εδω παλευω γιατι κολλαει και πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

@Sturm Επιδή σου έχω λίγο παραπάνω θάρρος τί δέν καταλαβαίνεις από το δέν έχει ακόμα τελειώσει το rebuild της βάσης και από το ότι η σελίδα άλλαξε προς το καλύτερο και όλοι μας πρέπει να ακολουθήσουμε τις αλλαγές????Φυσικά και θα προσπαθήσουμε να βελτιώσουμε το φόρουμ αλλά πώς νομίζεις ότι γίνονται όλα αυτά?Μαγικά?Κουνώντας ένα ραβδάκι?

 

Κάνε όσα σχόλια θές που πράγματικά αφορούν προβλήματα και όχι απλά θόρυβο...άν θ΄πες να βοηθήσεις πές με ακρίβεια τί δεν σου παίζει και θα το δούμε..."Το δέν έχω βγάλει άκρη" είναι το ίδιο με το "γιατί το σπάς το αμάξι? - γιατί έχει αθηναικές πινακίδες"

 

Πάρε παράδειγμα:

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Antonis K έγραψε:

Μπραβο παιδια. Πολυ ωραια η αναβαθμιση, Πολλες πολλες νεες επιλογες για τη διευκόλυνση του χρηστη. Και το Dark theme τα σπαει. Το μονο που δε μου πολυ αρεσει ειναι οτι πλεον δεν υπαρχει λιστα με τα νεα θεματα κ διπλα η λιστα με τις νεες δημοσιευσεις. Αντ'αυτου υπαρχουν δυο λιστες "Τελευταια 5 θεματα"  και "Δημοσιευσεις" που ουσιαστικα ειναι το ιδιο πραγμα.  Ενα νεο θεμα δηλαδη μπορει να χαθει ευκολα.

 

Αντώνη αυτό θα αλλάξει τις επόμενες ημέρες...απλά το πόρταλ έχει αλλάξει στην πλατφόρμα και το βάλαμε σε 'δεύτερη πρωτεραιότητα' μιάς και θέλει λίγο δουλίτσα 'διαφορετική'

Link to comment
Share on other sites

Μητσο δεν κανω θορυβο! Μα σου λεω πιο πανω τα προβληματα μου! Κι οσο προχωραω τοσο δυσκολευομαι. Που πηγαν οι υπογραφες μου; που πηγε η ετικετα της Αμερικης; που πηγαν τα θεματα που εχω δημοσιευσει; εχουν χαθει και στο tapatalk! γιατι κολλαει τοσο πολυ; τι ειναι αυτο το " offline" που μου βγαζει σε μερικα θεματα;

Το καταλαβα οτι δεν εχει φτιαχτει ακομη!

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Sturm έγραψε:

Μητσο δεν κανω θορυβο! Μα σου λεω πιο πανω τα προβληματα μου! Κι οσο προχωραω τοσο δυσκολευομαι. Που πηγαν οι υπογραφες μου; που πηγε η ετικετα της Αμερικης; που πηγαν τα θεματα που εχω δημοσιευσει; εχουν χαθει και στο tapatalk! γιατι κολλαει τοσο πολυ; τι ειναι αυτο το " offline" που μου βγαζει σε μερικα θεματα;

Το καταλαβα οτι δεν εχει φτιαχτει ακομη!

 

 

Η τελευταία γραμμή της απάντησης σου είναι η απάντηση στις δύο πιό πάνω....

Link to comment
Share on other sites

Εχω χασει το ενυδρειο μου ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!! Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Εχω χασει το ενυδρειο μου ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!! Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

 

 

αχαχαχαχαχα ότι νά ναι.....

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την desktop version τουλάχιστον πραγματικά δεν έχει υπάρξει κάποια διαφορά στον τρόπο εμφάνισης

των νέων θεμάτων και το έχουμε ρυθμίσει έτσι ώστε όταν κάποιος πατήσει το κουμπάκι "νέο περιεχόμενο"

να εμφανίζει όλα τα νέα θέματα,μηνύματα,φωτογραφίες στην gallery,ενημερώσεις status κτλ έχουν γίνει τις

τελευταίες 3 ημέρες.Έχουμε φροντίσει το κουμπάκι να βρίσκεται σε όλες τις σελίδες δεξιά στο ίδιο σημείο...

 

Κάποια πράγματα καθυστερούν γιατί τρέχουν πολλές διεργασίες για την μεταφορά της βάσης και τυχαίνει

ακόμη να κάνουν και κάποιες σελίδες να κολλάνε.

 

Η mobile μόλις την συνιθίσει κάποιος είναι μακράν καλύτερη από την προηγούμενη.

Πλέον διαβάζεις το κείμενο χωρίς να ζουμάρεις και χωρίς να σπρώχνεις δεξιά-αριστερά την σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...