Jump to content

Θέματα Αναβάθμισης


Husky_Jim

Recommended Posts

Έτοιμες οι αγγελίες με περισσότερες δυνατότητες και πλέον ανοικτές σε όλους!!!

 

http://www.aquazone.gr/forums/forums/topic/104898-νέο-σύστημα-αγγελιών-aquazone/

 

:D

Link to comment
Share on other sites

έχω θέμα με την σύνδεση.

κάθε φορά που πάω να συνδεθώ δεν με αναγνωρίζει τον κωδικό πρόσβασις, αναγκαστικά πατώ στην επιλογή ''ξέχασα τον κωδικό'' φτιάχνω καινούργιο κωδικό (όπως καλή ώρα τώρα) και μόλις κλείνω το μπροζερ ο κωδικός πρόσβασης μου δεν ισχείει και πρέπει να κάνω πάλι την ίδια διαδηκασία,  ...''ξέχασα κωδικό... νέο κωδικό κτλ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Χρήστος έγραψε:

έχω θέμα με την σύνδεση.

κάθε φορά που πάω να συνδεθώ δεν με αναγνωρίζει τον κωδικό πρόσβασις, αναγκαστικά πατώ στην επιλογή ''ξέχασα τον κωδικό'' φτιάχνω καινούργιο κωδικό (όπως καλή ώρα τώρα) και μόλις κλείνω το μπροζερ ο κωδικός πρόσβασης μου δεν ισχείει και πρέπει να κάνω πάλι την ίδια διαδηκασία,  ...''ξέχασα κωδικό... νέο κωδικό κτλ.

 

Χρήστο θα το τσεκαρω σε '10 που θα είμαι σε υπολογιστή!

Δέν το έχει αναφέρει κάποιος άλλος αυτό...περίεργο

 

Δοκίμασες να κάνεις clear την cache του browser?

Link to comment
Share on other sites

@Χρήστος Νομίζω ότι τώρα πρέπει να είσαι εντάξει...γιά κάνε μιά αποσύνδεση και σύνδεση και πές μου....

Link to comment
Share on other sites

Ναι τώρα είναι οκ

Ευχαριστώ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν απάντησα από την αρχή αν με αρέσει ή όχι γιατί δεν το είχα ψαχουλέψει τώρα που το έψαξα λίγο έχω να πω πως με αρέσει και είμαι σίγουρος πως στο μέλον θα με αρέση ακόμη περισσότερο.:thumbup:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή παθαίνεις ένα κοκομπλόκο γιατί είχαμε συνηθίσει αλλιώς αλλά αρχίζει να μου αρέσει. Μπράβο!!!

Ειδικά αυτό με το quote σε συγκεκριμένο χρήστη, το είχα συνηθίσει από άλλα φόρουμ και το έκανα και εδώ αλλά στην παλιά πλατφόρμα δεν δούλευε.

Έγινε επεξεργασία - AgMa
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Άντε τώρα... να το μάθω κι αυτό.  :cigar:

Ωρέ... ΔΕΝ με λυπάστε... τι με βάζετε και κάνω γέρο άνθρωπΑ:hehe

Μεγιές.-  :thumbsu:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος diskus fan έγραψε:

 

Άντε τώρα... να το μάθω κι αυτό.  :cigar:

Ωρέ... ΔΕΝ με λυπάστε... τι με βάζετε και κάνω γέρο άνθρωπΑ:hehe

Μεγιές.-  :thumbsu:

:dfan:

Θα την βρεις εσυ την ακρη δεν σε φοβαμαι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Try the dark theme !!! 

Τα σπάει !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατι δε μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες σε ενα θέμα ;;;

IMG_3041.PNG

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου βγάζει , ΕΔΩ ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΣΑ :cigar:;;;Κουλό !! Χαχαχ

IMG_3041.PNG

Έγινε επεξεργασία - ΕΥΤΥΧΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν υπαρχει περιορισμος στο μεγεθος και στο size μηπως ειναι καμια 10αριαMB η φωτο που προσπαθεις να ανεβασεις;;

Btw στην gallery δοκιμασες ;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος rastaman έγραψε:

Αν και δεν υπαρχει περιορισμος στο μεγεθος και στο size μηπως ειναι καμια 10αριαMB η φωτο που προσπαθεις να ανεβασεις;;

Btw στην gallery δοκιμασες ;;

Μου λεει συνήθως οτι ειναι μεγάλο το μέγεθος όταν συμβαίνει αυτό , θα δω μισό !!!

Έγινε επεξεργασία - ΕΥΤΥΧΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω να μην μπορω να ανεβάσω φωτό είτε απο κινητό είτε απο υπολογιστή , ανεξαρτήτως μεγέθους ! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος ΕΥΤΥΧΗΣ έγραψε:

Συνεχίζω να μην μπορω να ανεβάσω φωτό είτε απο κινητό είτε απο υπολογιστή , ανεξαρτήτως μεγέθους ! 

 

Πάνω δεξιά στο εικονίδιο του avatar σου έχεις ενα drop down menu

Πάτησε "τα συνημμένα" μου και ρίξε μια ματιά εκεί μήπως έχει γεμίσει ο διαθέσιμος σου χώρος(έχεις 50 ΜΒ)

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος rastaman έγραψε:

 

Πάνω δεξιά στο εικονίδιο του avatar σου έχεις ενα drop down menu

Πάτησε "τα συνημμένα" μου και ρίξε μια ματιά εκεί μήπως έχει γεμίσει ο διαθέσιμος σου χώρος(έχεις 50 ΜΒ)

 

οκ thats it ! Μπορω να τα σβησω ??? 

Link to comment
Share on other sites

Αύξησα τα Megabyte....ποστάρετε άφοβα!!!!!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος kkgr έγραψε:

Πάνω στη σωστή ώρα, έχω λιώσει στο upload!

 

Άν ξαναγεμήσει το ανοίγουμε πάλι....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μιας και πιάσαμε τα σχετικά περί εικόνων πλέον με την καινούρια πλατφόρμα έχουμε την δυνατότητα οτιδήποτε ποστάρουμε στο αγαπημένο μας forum

να το ανεβάζουμε με 2 κλικ στο προφίλ μας στα social media!!

 

share.jpg

 

Το ίδιο ισχύει και για τις εικόνες που ανεβάζουμε στην gallery του forum χρησιμοποιόντας τα αντίστοιχα κουμπάκια που βρίσκονται στο κάτω μέρος της σελίδας ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω προσπαθω ακομα να το μαθω(ειμαι της παλιας σχολης) αλλα ειμαι σε καλο δρομο

 

Μονο 2 παρατηρησεις:

1)περιοχη πωλητη στις αγγελιες, παλια υπηρχε, τωρα ειμαι αναγκασμενος να στειλω πμ να ρωτησω περιοχη

2)γιατι οταν ανοιγω νεο περιεχομενο να δω τα θεματα πρεπει σωνει και καλα να περασω απ τις φωτογραφιες που ανεβαζουν τα μελη; και δεν ειναι και λιγες............

 

Αυτα απο μενα και συγχαρητηρια για την προσπαθεια που κανετε ολοι σας:thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος vasilis4x4 έγραψε:

Κι εγω προσπαθω ακομα να το μαθω(ειμαι της παλιας σχολης) αλλα ειμαι σε καλο δρομο

 

Μονο 2 παρατηρησεις:

1)περιοχη πωλητη στις αγγελιες, παλια υπηρχε, τωρα ειμαι αναγκασμενος να στειλω πμ να ρωτησω περιοχη

2)γιατι οταν ανοιγω νεο περιεχομενο να δω τα θεματα πρεπει σωνει και καλα να περασω απ τις φωτογραφιες που ανεβαζουν τα μελη; και δεν ειναι και λιγες............

 

Αυτα απο μενα και συγχαρητηρια για την προσπαθεια που κανετε ολοι σας:thumbsu:

 

Βραίος Βασίλη για τα σχόλια!

 

Για το πρώτο θα προσθέσω το πεδίο, και για το δεύτερο μπορείς να φτιάξεις ροή που να την βάλεις και σαν βασική οπου μπορείς να ορίσεις ακριβώς τί θέλεις να βλέπεις και τί όχι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος vasilis4x4 έγραψε:

2)γιατι οταν ανοιγω νεο περιεχομενο να δω τα θεματα πρεπει σωνει και καλα να περασω απ τις φωτογραφιες που ανεβαζουν τα μελη; και δεν ειναι και λιγες............

 

Αυτα απο μενα και συγχαρητηρια για την προσπαθεια που κανετε ολοι σας:thumbsu:

 

new1.jpg

Στο 2 έχεις την δυνατότητα πολλαπλών επιλογών....

new2.jpg

new3.jpg

 

Τέλος με τα 3 κουμπάκια που σου έχω κυκλώσει μπορείς να το επεξεργαστείς και να αλλάξεις τις ρυθμίσεις,να το διαγράψεις,να το βάλεις σαν default.

new4.jpg

 

Ετοιμάζω έναν οδηγό με όλες τις νέες λειτουργίες του forum και παρόλο που δεν μου βγαίνουν οι χρόνοι πρέπει να το επισπεύσω :)

 

Φυσικά και σας ευχαριστούμε όλους για τα καλά σας λόγια αλλά και για τις υποδείξεις σας για βελτιώσεις-διορθώσεις-παραλείψεις καθώς μας κάνουν καλύτερους !!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...