Jump to content

Θέματα Αναβάθμισης


Husky_Jim

Recommended Posts

τελικα εγινε φοβερο, το κανατε παρα πολυ ωραιο. μπραβο παιδια.σημερα μπηκα στο pc δεν παιζεται.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνω στο forum μου βγάζει με bold τα θέματα στα οποία έχουν γίνει νέα ποστ και δεν τα έχω διαβάσει.

Όταν μετά μπω στα υπομενού μου βγάζει αντίστοιχα με έντονα γράμματα τα αδιάβαστα θέματα.

Σε κάποια θέματα όμως ενώ μου βγάζει με έντονα το κεντρικό μενού, όταν μπω μέσα στα υπομενού δεν υπάρχει κάποιο θέμα με bold (φαίνονται όλα σα διαβασμένα.

Κολλάει κάπου το σύστημα ή κάνω εγώ κάτι λάθος;

Έγινε επεξεργασία - avraamp
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάτι σου διαφεύγει ή δεν το βλέπεις ??

btw γιατί δεν χρησιμοποιείς το κουμπί Νέο Περιεχόμενο για να βρίσκεις τις νέες δημοσιεύσεις πιο εύκολα ??

Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος rastaman έγραψε:

Μήπως κάτι σου διαφεύγει ή δεν το βλέπεις ??

btw γιατί δεν χρησιμοποιείς το κουμπί Νέο Περιεχόμενο για να βρίσκεις τις νέες δημοσιεύσεις πιο εύκολα ??

Δεν ξέρω αν μου διαφεύγει κάτι, δεν το νομίζω πάντως γιατί το έψαξα αρκετά...

Απο την άλλη το νέο περιεχόμενο μου βγάζει και θέματα που δεν με ενδιαφέρουν να δω.

Link to comment
Share on other sites

Πως πηγαίνω στην πρώτη αδιάβαστη δημοσίευση... όπως παλιά;  :wacko:

Έγινε επεξεργασία - diskus fan
Link to comment
Share on other sites

Πως πηγαίνω στην πρώτη αδιάβαστη δημοσίευση... όπως παλιά;  :wacko:

Χαχαχαχα δεν πηγαινεις! Το πρωτο πραγμα που ρωτησα! Το Σαββατο θα γκρινιαζουμε παρεα!

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Husky(S) φταίει... με τις αναβαθμίσεις του.-  :dfan:

Link to comment
Share on other sites

Diskus και sturm...διαβάστε τα πόστ και θα δείτε οτι αυτό γίνετε και μάλιστα με πολλές παραπάνω δυνατότητες....γιαυτό ΜΗΝ γράφετε ανακρίβιες....

Link to comment
Share on other sites

Diskus και sturm...διαβάστε τα πόστ και θα δείτε οτι αυτό γίνετε και μάλιστα με πολλές παραπάνω δυνατότητες....γιαυτό ΜΗΝ γράφετε ανακρίβιες....

Εκρηκτικος εισαι σημερα! Δεν ειναι ανακριβεια. Οταν μπαινεις σε ενα θεμα σε βγαζει στην τελευταια απαντηση και οχι στην πρωτη αδιαβαστη απαντηση. Τον Μιχαλη που ρωτησα δεν μου βρηκε λυση στο ερωτημα αυτο. Αν εσυ εχεις την λυση ειμαι ολος αυτια!

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με βγάζει στην πρώτη αδιάβαστη πάντως....

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:


Εκρηκτικος εισαι σημερα!
 

 

 

:D

 

Link to comment
Share on other sites

Εισαι πολυ μπροστα! Χαχαχα!

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος diskus fan έγραψε:

Πως πηγαίνω στην πρώτη αδιάβαστη δημοσίευση... όπως παλιά;  :wacko:

 

πριν 8 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:


Χαχαχαχα δεν πηγαινεις! Το πρωτο πραγμα που ρωτησα! Το Σαββατο θα γκρινιαζουμε παρεα!

Greetings from the dark side!
 

 

Πατωντας το αστερακι ή το κυκλακι που βρισκεται μπροστα απο καθε θεμα!!

Οπως παλια δηλαδη....

 

Η μονη διαφορα που υπαρχει πλεον ειναι οτι αφου μπεις στο θεμα πανω απο την πρωτη αδιαβαστη δημοσιευση υπαρχει μια μπλε γραμμη που μας βοηθαει να τα ξεχωριζουμε ακομη πιο ευκολα ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:


Εκρηκτικος εισαι σημερα! Δεν ειναι ανακριβεια. Οταν μπαινεις σε ενα θεμα σε βγαζει στην τελευταια απαντηση και οχι στην πρωτη αδιαβαστη απαντηση. Τον Μιχαλη που ρωτησα δεν μου βρηκε λυση στο ερωτημα αυτο. Αν εσυ εχεις την λυση ειμαι ολος αυτια!

Greetings from the dark side!
 

Παλι ανακριβειες...

Εγω στο ειπα,εσυ δεν το καταλαβες.

Εγω δηλαδη πως παρακολουθω τοσο καιρο τις δημοσιευσεις?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Sturm said:


Εκρηκτικος εισαι σημερα! Δεν ειναι ανακριβεια. Οταν μπαινεις σε ενα θεμα σε βγαζει στην τελευταια απαντηση και οχι στην πρωτη αδιαβαστη απαντηση. Τον Μιχαλη που ρωτησα δεν μου βρηκε λυση στο ερωτημα αυτο. Αν εσυ εχεις την λυση ειμαι ολος αυτια!

Greetings from the dark side!
 

Untitled_1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@kkgr αχαχχαχαχα ασε να το βρούνε μόνοι τους...απο την πολύ γκρίνια μου θημίζουν τους γέρους του μάπετ σόου.....ασε που για τιμωρία θα κεράσουν μπύρα αύριο για ψυχική οδύνη!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος rastaman έγραψε:

 

 

Πατωντας το αστερακι ή το κυκλακι που βρισκεται μπροστα απο καθε θεμα!!

Οπως παλια δηλαδη....

 

Η μονη διαφορα που υπαρχει πλεον ειναι οτι αφου μπεις στο θεμα πανω απο την πρωτη αδιαβαστη δημοσιευση υπαρχει μια μπλε γραμμη που μας βοηθαει να τα ξεχωριζουμε ακομη πιο ευκολα ;)

 

Μαλιστα. Τωρα το ειδα. Ευχαριστω.

 

πριν 4 ώρες, το μέλος argy1 έγραψε:

Παλι ανακριβειες...

Εγω στο ειπα,εσυ δεν το καταλαβες.

Εγω δηλαδη πως παρακολουθω τοσο καιρο τις δημοσιευσεις?

 

Μιχαλη ξερεις πολυ καλα οτι δεν το απαντησες. Οπως δηλαδη απαντησε απο πανω ο Βασιλη! Μου ειπες απλα να αλλαξω την επιλογη της ροης ωστε να μου βγαζει τα παλιοτερα πρωτα. Κι οταν στο επισημανα μου ειπες "εγω τοσο καιρο ετσι το κανω". Οποτε εγω ανακριβειες δεν γραφω.

Δεν ξερω πως παρακολουθεις εσυ τα θεματα. Εσυ μπορει να εισαι και ασος στους υπολογιστες, εγω δεν ειμαι και δυσκολευομαι παρα πολυ με την καινουρια πλατφορμα εξ ου και ο λογος που σπανιως μπαινω απ τον υπολογιστη!

 

πριν 35 λεπτά, το μέλος kkgr έγραψε:

Untitled_1.jpg

 

Το ειδα φιλαρακι.Ευχαριστω!

 

πριν 8 λεπτά, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

@kkgr αχαχχαχαχα ασε να το βρούνε μόνοι τους...απο την πολύ γκρίνια μου θημίζουν τους γέρους του μάπετ σόου.....ασε που για τιμωρία θα κεράσουν μπύρα αύριο για ψυχική οδύνη!!!!

Μαπετ σοου μπορει να να ειμαστε αλλα δεν γκρινιαζουμε χωρις λογο ουτε λεμε ασαφειες! Οπως ειπα και στον Μιχαλη απο πανω δεν ειμαστε του υπολογιστη! Εσενα σε εχω ρωτησει και κατι αλλο στο πμ που μου ειχες στειλει αλλα απαντηση δεν πηρα. Που βρισκετε η επιλογη mark as read;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε Θοδωρη,μιλουσαμε την πρηγουμενη φορα μιση ωρα και κατι στο τηλεφωνο και μετα μου ειπες οτι θα ρωτουσες και τον Δημητρη να σου τα εξηγησει.Αφου δεν τα καταλαβες ακομη γιατι προχθες που ηρθα σπιτι σου δεν μου ειπες να στα δειξω στον υπολογιστη?Μερικες φορες ειναι κατι απλο αλλα τηλεφωνικος ή γραπτος ειναι δυσκολο να το εξηγησεις.Επισης καποια πραγματα τα βλεπουμε με την τριβη και με το ψαξιμο.Αν δεν καθεσαι στον υπολογιστη σου να το δουλεψεις κανεις λαθος.Με την καθημερινη τριβη θα βρεις τα "νεα κουμπια" που εκανες αυτο ακριβως που ηθελες με την παλια εκδοση.

Εγω ασσος στους υπολογιστες δεν ειμαι,αλλα ειναι ενα πληρες γραφικο περιβαλλον με κουμπακια και επιλογες γραμμενα στα Ελληνικα.Η μεθοδος ειναι απλη,παταω,βλεπω τι κανει και το απομνημονευω.Η νεα ροη ειναι πληρως παραμετροποιησημη για τα γουστα του καθε ενα.Αυτο σημαινει οτι με διαφορετικο τροπο παρακολουθω εγω το φορουμ και αυτα που θελω με εσενα κτλ.Εγω για παραδειγμα θελω να τα βλεπω ολα τα θεματα,και τα θαλασσινα.Αρα κανουμε διαφορετικες κινησεις ή προσαρμοζουμε διαφορετικα την ροη αναλογα τα γουστα μας.Αυτο που σου ειπα ειναι ο τροπος να φτιαξεις την ροη οπως την θες.Το μονο που δεν ειπαμε ειναι το κουμπακι το οποιο σε μεταφερει στο τελευταια αδιαβαστο απο εσενα ποστ αλλα αυτο προφανως και εγω το ανακαλυψα την δευτερη ημερα που εκατσα να δω την πλατφορμα.

Θελει λιγο χρονο και δεν προκειται να γινει "το παλιο" γιατι το παλιο ειχε θεματα που ξεπερασαμε.Στοχος ειναι να το δουλεψουμε ωστε να μαθουμε το καινουριο.Το οποιο εχει τρομερες νεες προσθηκες που δεν υπηρχαν στο παλιο.

 

Και θα σου ξαναπω,γιατι δεν μου ειπες να το δουμε παρεα απο τον υπολογιστη?

Φερε λαπτοπ τωρα στην συναντηση για να μαθεις!

Link to comment
Share on other sites

Παλιο Χάσκυ!!!!Εσύ φταίς για όλααααα!!!!!!

IMG_3824.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη δεν σε κατηγορει κανεις για κατι. Τον παλιο χασκυ τον ρωτησα σε πμ αλλα και εδω κι αυτος μου βαζει το μαπετ σοου!
Προχθες που ηρθες σπιτι ειδες σε κατασταση βρισκομουν και πως βιαζομουν. Τι να μου εξηγησεις!

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

Παλιο Χάσκυ!!!!Εσύ φταίς για όλααααα!!!!!!

IMG_3824.JPG

:lolu:

Που τους θυμηθηκες!!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ έγραψε:

:lolu:

Που τους θυμηθηκες!!!!

 

Συνέβη τελείως φυσικά...απλά διάβασα τα παραπάνω πόστ..... :)

Link to comment
Share on other sites

Μαλώστε εσείς και εγώ θα το παίζω ο καλός της παρέας για να με κεράσουν περισσότερες μπύρες :P

 

πριν 2 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:

 

Μαπετ σοου μπορει να να ειμαστε αλλα δεν γκρινιαζουμε χωρις λογο ουτε λεμε ασαφειες! Οπως ειπα και στον Μιχαλη απο πανω δεν ειμαστε του υπολογιστη! Εσενα σε εχω ρωτησει και κατι αλλο στο πμ που μου ειχες στειλει αλλα απαντηση δεν πηρα. Που βρισκετε η επιλογη mark as read;

 

mark as read.jpg

 

Προσοχή γιατί το πάνω δεξιά μαρκάρει όλο το φόρουμ "διαβασμένο"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι Βασιλη. Εννοω για ενα θεμα. Παντως ευχαριστω γιατι αυτοι οχι μπυρα δεν θα παρουν....

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...