Jump to content

Θέματα Αναβάθμισης


Husky_Jim

Recommended Posts

Επανω δεξια στο ονομα σου διπλα υπαρχει ενα βελακι,πατας εκει και μετα "ρυθμισεις λογαριασμου".Μετα δεξια στο "αλλες ρυθμισεις" πατας "επιλογες ειδοποιησεων" και μετα εκει που γραφει " Μέθοδος ειδοποίησης στο υπό παρακολούθηση περιεχόμενο" στις απο κατω επιλογες βαζεις " Λίστα ειδοποιήσεων " ωστε να μην στελνει email παρα μονο μεσα στην σελιδα του φορουμ ειδοποιηση.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, argy1 said:

Επανω δεξια στο ονομα σου διπλα υπαρχει ενα βελακι,πατας εκει και μετα "ρυθμισεις λογαριασμου".Μετα δεξια στο "αλλες ρυθμισεις" πατας "επιλογες ειδοποιησεων" και μετα εκει που γραφει " Μέθοδος ειδοποίησης στο υπό παρακολούθηση περιεχόμενο" στις απο κατω επιλογες βαζεις " Λίστα ειδοποιήσεων " ωστε να μην στελνει email παρα μονο μεσα στην σελιδα του φορουμ ειδοποιηση.

Είχα βάλει "Do not send me notifications" για να σταματήσει και αυτό συνέχιζε.  Τώρα έβαλα τη ρύθμιση που μου είπες και βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον το θέμα λύθηκε, οπότε αναφέρω τι έκανα γιατί μπορεί να έχουν και άλλοι αντίστοιχο πρόβλημα.

Δεν είχε να κάνει με τις ρυθμίσεις του φόρουμ αλλά με την εφαρμογή του tapatalk, το οποίο έχω να χρησιμοποιήσω από τότε που αναβαθμίστηκε το φόρουμ.

Ξαφνικά και μετά από κάποιο update, το tapatalk αποφάσισε να μου στέλνει email προς ενημέρωση ενώ ποτέ πριν δεν  μου έστελνε, οπότε μπήκα τα απενεργοποίησα όλα, αφού πλέον δεν το χρησιμοποιώ και πιστεύω πως το θέμα λύθηκε οριστικά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
πριν 15 λεπτά, το μέλος kkgr έγραψε:

Έχουμε θέμα με το tapatalk;

 

Σημερα-αυριο θα εχουμε το update και σε αυτο ....

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος kkgr έγραψε:

Έχουμε θέμα με το tapatalk;

 

πριν 2 ώρες, το μέλος rastaman έγραψε:

 

Σημερα-αυριο θα εχουμε το update και σε αυτο ....

 

 

Απο μεριας μας ειμαστε οκ με το tapatalk...

Το αναβαθμισαμε μαζι την πλατφορμα μας στην τελευταια εκδοση....

 

Γενικα το  tapatalk οπως εχουμε ξαναπει ειναι "εξωτερικη" εφαρμογη και "οτι μας σερβιρει σας πλασαρουμε".

Τυχον bugs δεν μπορουμε να τα λυσουμε εμεις αν δεν βγαλουν οι ιδιοι το fix.

Γιατι δεν χρησιμοποιεις την mobile version του forum?

Link to comment
Share on other sites

Είναι οκ τώρα. Δεν είναι θέμα bug, δεν έμπαινε καθόλου, γενικά η εφαρμογή είναι άψογη.

 

Οι λόγοι που το προτιμώ είναι 2:

 

1. Στο tapatalk μπορώ να παρακολουθώ συγκεντρωμένα όλα τα fora στα οποία συμμετέχω

2. Είναι το απόλυτο mobile friendly εργαλείο, παρότι το mobile version του forum είναι πολύ καλό, το tapatalk είναι ο βασιλιάς. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 43 λεπτά, το μέλος kkgr έγραψε:

Είναι οκ τώρα. Δεν είναι θέμα bug, δεν έμπαινε καθόλου, γενικά η εφαρμογή είναι άψογη.

 

Οι λόγοι που το προτιμώ είναι 2:

 

1. Στο tapatalk μπορώ να παρακολουθώ συγκεντρωμένα όλα τα fora στα οποία συμμετέχω

2. Είναι το απόλυτο mobile friendly εργαλείο, παρότι το mobile version του forum είναι πολύ καλό, το tapatalk είναι ο βασιλιάς. 

Ναι ο λογος που δεν έμπαινες εχθές είχε να κάνει με την αναβάθμιση. Το ταπαταλκ όμως έχει πάρα πολλά bug. Μπορείς να μπείς στην σελίδα τους και θα καταλάβεις! 

 

Γιαυτό είναι σημαντικό να μας λέτε όλα τα προβλήματα για να τα διορθώνουμε... 

Link to comment
Share on other sites

Και επίσης χρησιμοποιόντας ταπαταλκ χάνεις πολλές απο της δυνατότητες της πλατφόρμας.... Έχει και θετικά αλλά εχει και αρνητικά... Προσωπικά το έχω σταματήσει και χρησιμοποιώ την mobile έκδοση τόσο σε IOS αλλά και Android που παίζει άψογα, χωρίς να χάνεις τίποτα και σφαίρα... Όποιος δεν το έχει δοκιμάσει ας το προσπαθήσει για καμιά εβδομάδα... Θα πάθετε πλάκα! 

Link to comment
Share on other sites

Έχω "κόψει" το tapatalk από τότε που αναβαθμίστηκε η έκδοση όπως λέει και ο Δημήτρης από πάνω. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος kkgr έγραψε:

Πώς αλλάζω display name;

 

Εσένα δέν στο αλλάζουμε.... :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος kkgr έγραψε:

Θέλω να το κάνω InLove_with_Husky_Jim, το αλλάζεις τώρα; :hehe

 

Υπαρχει ηδη :bleh:

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω τρεχω με το mobile πολυ καιρο δεν εχω κανενα προβλημα. τα εχω φτιαξει ολα πολυ ωραια με τις ροες, ομως ρε παιδια εχω ενα προβλημα που δεν το εχω βρει εδω και ποσο καιρο.

Για πειτε μου ρε παιδια πως βαζουμε το ονομα καποιου που θελουμε να αναφερουμε με το παπακι μπροστα. Π.χ @billaus .

Link to comment
Share on other sites

πριν 57 λεπτά, το μέλος billaus έγραψε:

Ρε παιδια εγω τρεχω με το mobile πολυ καιρο δεν εχω κανενα προβλημα. τα εχω φτιαξει ολα πολυ ωραια με τις ροες, ομως ρε παιδια εχω ενα προβλημα που δεν το εχω βρει εδω και ποσο καιρο.

Για πειτε μου ρε παιδια πως βαζουμε το ονομα καποιου που θελουμε να αναφερουμε με το παπακι μπροστα. Π.χ @billaus .

Συμφωνω. Η mobile εκδοση ειναι απαιχτη. Κλασεις ανωτερη απο την προηγουμενη. Με το που εγινε η αναβαθμιση εσβησα το tapatalk. Ηταν εντελως αχρειαστο.

@billaus Για την αναφορα σε προσωπο απλα πληκτρολογεις το συμβολο @ και το αρχικο γραμμα απο το nickname και σου εμφανιζει λιστα με ολα τα ονοματα που ξεκιναν απο αυτο το γραμμα. πληκτρολογεις κανα 2 γραμματα ακομα για να περιορισεις τα αποτελεσματα και επιλεγεις απο τη λιστα που εμφανιζεται το ονομα που θες. Και δουλευει κ στην mobile εκδοση.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οπως ακριβως το εκανες!!

Μολις γραψεις το @ και αρχισεις να πληκτρολογεις τα πρωτα γραμματα σου ανοιγει το "μενου" για να επιλεξεις ....

Link to comment
Share on other sites

@rastaman χεχεχε αντε μπραβο. 

@Antonis K ευχαριστω.

 

Χεχεχεχεχε. 

Αααα τωρα θα το ευχαριστηθω, τοσο καιρο ντρεπομουν να το πω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@rastaman

Απαιχτο!!!!

Τώρα το δοκιμασα και εγώ....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...