Jump to content

Από Marine Angelfishes σε Discus


Recommended Posts

Πολυ ωραιο βιντεο :thumbsu:

Μεγαλη βελτιωση! ωραια ξυλα και μου αρεσει οπως τα εχεις τοποθετησει

Το νερο κατακαθαρο και τα ψαρακια κουκλια :thumbsu:

 

Βαλε κανα χαπι στη βαλισνερια γιατι την βλεπω αδυναμη

 

 

Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ :D η βαλισνέρια είναι απλά για να είναι δεν την κάνω κέφι απλά την έχω για να την έχω κ όσο πάει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 232
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ενδιαφέρον το θέαμα.

Στο "στήσιμο" θα έκανα κάποιες αλλαγές... αλλά αυτό προσωπικό γούστο.

Επίσης... θα έβαζα 3-4 δισκάκια ακόμα.

Να τους χαίρεσαι.- ;)

 

Χαίρομαι που το λες αυτό :) στήσιμο που λες?Δίπλα από το τριγωνικό το μεγάλο ξύλο θα τα έβγαζες ή το τριγωνικό το μεγάλο???Έχω σκεφτεί όταν μεγαλώσουν με το καλό ότι αν δω ότι θέλουν πολύ πολύ χώρο για να έχουν να κολυμπήσουν να βγάλω τα 2 δίπλα από το τριγωνικό γιατί εκεί στο μεγάλο πάνε και αράζουν όλα μαζί.Για την κρεμαστή ξέρω ότι δεν είσαι υπέρ απλά μου είχαν μείνει ξύλα και έδεναν ωραία :P Όσο για περισσότερα Δισκάκια με τρώνε τα χέρια μου η αλήθεια είναι για λίγους περισσότερους san merah έχω κολλήσει άσχημα μαζί τους

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφα ψάρια και πολύ ωραίο ενυδρείο. :)

 

 

Μπράβο σου!!! :thumbsu:  

 

 

 

Πανέμορφα ψάρια και πολύ ωραίο ενυδρείο. :)

 

 

Μπράβο σου!!! :thumbsu:  :thumbsu:

 

 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ :) όλη την ώρα είμαι από πάνω από το ενυδρείο ακόμα και τώρα που γράφω κάθομαι μπροστά τους μόνο συζήτηση δεν έχουμε ανοίξει ακόμα :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα μπουνεεε κιαλλα παιδια πρωπικα εχω τρελα με. Blue moon και eruption !!

Αν θα μπουν άλλα θα μπουν εαν με κάτι πάθω κοκομπλόκο αλλιώς θα μπούνε κ άλλοι san merah μέσα έχω κολλήσει άσχημα όμως

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ και χάρηκα πολύ που σε γνώρισα χτες έστω και για λίγο :) Είναι περίπου 7 εκατοστά οι Δίσκοι μου και είναι από 4 μαγαζιά αγορασμένοι οι 2 είναι λίγο μικρότεροι είναι πιο μωράκια ο ένας ο κόκκινος είναι ο πιο μεγάλος απ'όλους σε μέγεθος

Και εγώ χάρηκαν που σε γνώρισα Χρηστινα, αν και δεν τα είπαμε πολύ.

Σε προηγούμενη συνάντηση είχα γνωρίσει τον Πέτρο και χτες εσένα. Χαίρομαι που τον παρασύρσεις προς το σωστο!!!

Καλά λένε οτι η γυναικα φτιάχνει τον άντρα:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χάρηκαν που σε γνώρισα Χρηστινα, αν και δεν τα είπαμε πολύ.

Σε προηγούμενη συνάντηση είχα γνωρίσει τον Πέτρο και χτες εσένα. Χαίρομαι που τον παρασύρσεις προς το σωστο!!!

Καλά λένε οτι η γυναικα φτιάχνει τον άντρα :)

 

 

Ε είπα να τον γλυκάνω λίγο τον παστοσαρδελίτσο μου χιχιχι :hehe  :hehe  :hehe  :hehe  :hehe  :hehe  :hehe

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χάρηκαν που σε γνώρισα Χρηστινα, αν και δεν τα είπαμε πολύ.

Σε προηγούμενη συνάντηση είχα γνωρίσει τον Πέτρο και χτες εσένα. Χαίρομαι που τον παρασύρσεις προς το σωστο!!!

Καλά λένε οτι η γυναικα φτιάχνει τον άντρα:)

Αλιμονο!!!! Ειπα εγω το αντιθετο; με εχει κανει δωρο ολα τα κοραλλια μου χιχιχιχιχι με εφτιαξε!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα μπουνεεε κιαλλα παιδια πρωπικα εχω τρελα με. Blue moon και eruption !!

 

 

Εσύ... ΜΗΝ τυχόν και "ξεκολλήσεις" από τον Van Halen!!!!!   :bleh:

Αυτά που σου αρέσουν ΔΕΝ είναι δίσκοι... ουράνιο τόξο τα λες.  :hehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν θα μπουν άλλα θα μπουν εαν με κάτι πάθω κοκομπλόκο αλλιώς θα μπούνε κ άλλοι san merah μέσα έχω κολλήσει άσχημα όμως

 

 

ΑΝ θες να βάλεις άλλα... ΜΗΝ πας μαζί του για αγορά... φώναξε με (να σωθείς).-   :hehe

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που το λες αυτό :)στήσιμο που λες?Δίπλα από το τριγωνικό το μεγάλο ξύλο θα τα έβγαζες ή το τριγωνικό το μεγάλο???Έχω σκεφτεί όταν μεγαλώσουν με το καλό ότι αν δω ότι θέλουν πολύ πολύ χώρο για να έχουν να κολυμπήσουν να βγάλω τα 2 δίπλα από το τριγωνικό γιατί εκεί στο μεγάλο πάνε και αράζουν όλα μαζί.Για την κρεμαστή ξέρω ότι δεν είσαι υπέρ απλά μου είχαν μείνει ξύλα και έδεναν ωραία :P Όσο για περισσότερα Δισκάκια με τρώνε τα χέρια μου η αλήθεια είναι για λίγους περισσότερους san merah έχω κολλήσει άσχημα μαζί τους

 

 

Πως να καταφέρω να στο περιγράψω τώρα εγώ... αυτό που έχω στο μυαλό μου;  :unsure:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εσύ... ΜΗΝ τυχόν και "ξεκολλήσεις" από τον Van Halen!!!!!   :bleh:

Αυτά που σου αρέσουν ΔΕΝ είναι δίσκοι... ουράνιο τόξο τα λες.  :hehe

 

 

ΑΝ θες να βάλεις άλλα... ΜΗΝ πας μαζί του για αγορά... φώναξε με (να σωθείς).-   :hehe

 

 

Πως να καταφέρω να στο περιγράψω τώρα εγώ... αυτό που έχω στο μυαλό μου;  :unsure:

 

 

 

ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :lolu:  :lolu:  :lolu:  :lolu:  :lolu:  :lolu:  ΠΕΣ ΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μ'εχει τρελάνει να βάλω ότι φαντεζύ υπάρχει και δεν θέλω γι'αυτό και γω τον λευκό τον έχω ήδη κάνει ρόζ από τις τροφές που δίνω :P  όσο για την περιγραφή έλα σπίτι όποτε θες πάρε και κιθάρα μαζί γιατί θα πέσει τζαμάρισμα και να μου δώσεις ιδέες :band:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ... να λάβω επίσημη πρόσκληση (υπογεγραμμένη από τον σύζυγο)... κατά προτίμηση μετά το live μου (στο οποίο σας περιμένω... και όπου ευκαιρία είναι, να μου την επιδώσετε).-   :hehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελα να πιουμε καανα μπιρονι και μαζι σου φερε το μητσαρα!!!

Να ακουσουμε κανα βινιλιο!!! Γιατι οι δισκοι μονο στο πικ απ πανεεε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΣΧ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ... να λάβω επίσημη πρόσκληση (υπογεγραμμένη από τον σύζυγο)... κατά προτίμηση μετά το live μου (στο οποίο σας περιμένω... και όπου ευκαιρία είναι, να μου την επιδώσετε).-   :hehe

 

 

θα μου φύγει η κιθάρα από τα χέρια  :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  εαν δεν δουλεύω ή αν δεν είμαι βραδινή βάρδια θα έρθουμε :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελα να πιουμε καανα μπιρονι και μαζι σου φερε το μητσαρα!!!

Να ακουσουμε κανα βινιλιο!!! Γιατι οι δισκοι μονο στο πικ απ πανεεε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΣΧ

 

 'Αμα σου φέρω κανά δίσκο στο κεφάλι θα σ πω εγώ :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 'Αμα σου φέρω κανά δίσκο στο κεφάλι θα σ πω εγώ :P

 

 

Άμα είναι και κάνα eruption... θα του αρέσει κι όλας!!!!!  :hehe

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι και κάνα eruption... θα του αρέσει κι όλας!!!!!  :hehe

 

 

Τώρα χωρίς πλάκα αν θα μπουν άλλοι μέσα θα μπουν san merah που είναι το κόλλημα μου...eruption κλπ ειλικρινά δεν με συγκινούν όμορφα αλλά δεν με τραβάνε είναι τι του αρέσει του καθενός αλλά ήδη του έκανα το χατίρι κ έβαλα λευκό μέσα που εμένα οι λευκοί δεν μου αρέσουν....εμένα γενικότερα με τραβάει ότι είναι κεραμυδοκόκκινο και έχω ήδη καταλήξει το τι θα μπει εαν θα μπει...προς το παρών μεγαλώνω τα ήδη υπάρχοντα μέσα μωράκια που μου αρέσουν να μου γουρουνέψουν να τα ευχαρηστηθώ :)

Link to comment
Share on other sites

Χριστίνα, +1 και από μένα για san merah. Ρίξε μια ματια και στους cuipeua.

 

 

Σ'ευχαριστώ πολύ :)  τους ξέρω τους cuipeua αλλά με san merah έχω πιο πολύ κόλλημα :D και με red ica έχω ακόμα περισσότερο!!!!

Έγινε επεξεργασία - Kristina Rosie
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα είναι τα ψαρακια σου,ευχομαι να τα χαίρεσαι Χριστίνα μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα είναι τα ψαρακια σου,ευχομαι να τα χαίρεσαι Χριστίνα μου.

 

 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ :) αν δεν έβρεχε σήμερα θα πήγαινα να τους πάρω και άλλες τροφές αλλά με τόση βροχή ούτε καν....Θέλω να τρώνε ποικιλία τροφών για να μεγαλώσουν

Link to comment
Share on other sites

Τι τροφές δίνεις Χριστίνα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...