Jump to content

1400 λιτρα ξυλινο ενυδρειο με θηρευτες


giwrgosplat

Recommended Posts

πριν 56 λεπτά, το μέλος Δημητρης Τ έγραψε:

 Προσωπικα δεν εχω καταλαβει οτι αυτο θελουν οι περισσότεροι, δλδ ενυδρεια με δίσκους κ μικροψαρα.Επειδη γραφεις..νομίζετε..λετε..μαλλον εννοεις κ μενα!!!προφανως η εγραψα λαθος αυτο που ειχα στο μυαλο μου η το καταλαβες λαθος.γενικα πιστευω οτι απο την στιγμη που το εκθετεις δημοσια(αλλοι δεν το κανουν)θα ακουσεις κ μεν σχολια κ δε!!!Επίσης βλεπω οτι μονος σου βλεπεις, οτι εχεις καποιον υπερπληθυσμό στον οποιον ποτε δεν σχολίασα,κ ότι θα κανεις αυτο που πρεπει για τα ζωντανα σου κ αυτο σ τιμα.τα υπολοιπα που γραφεις ειναι πραγματα που δεν συμφωνώ.

Οχι δε μιλησα για σενα προσωπικα για το φορουμ μιλαω και ηταν απαντηση σε αυτο που με ρωτησες.. Και ξαναλεω δεν μιλαμε για αρνητικα σχολια καλα ειναι τα αρνητικα σχολια γτ μαθαινουν ολοι απο ολους απο σχολια.. Για εριστικα σχολια και ειρωνικα και αυτα τις περισσοτερες φορες γινονται σε δημοσιευσεις monsterfish και δεν μιλαω μονο για το δικο μου ειδαν και επαθαν πολλοι πριν απο μενα με monster

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ Γιώργο αδικείς το Φόρουμ, από όσους σου έγραψαν πόσοι σου μίλησαν εριστικά και ειρωνικά και πόσοι όχι? 

Μιας και μιλάς για την κατηγορία των θηρευτών,  σε πόσους "τραμπούκισε" το Φόρουμ όπως λες?  Ακόμα και σε άτομα που το ενυδρείο τους γινόταν αρένα και έχαναν συνεχώς ζωντανά...

Αν τώρα κάποιοι μπαίνουν με προκατάληψη και διατεθειμένοι να κάνουν σαματά ...(και δεν εννοώ εσένα), τότε δεν έχω να πω τίποτα, ο καθένας που διαβάζει βγάζει τα συμπεράσματά του 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...