Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών vol.2


Recommended Posts

πριν 1 λεπτό, το μέλος paul.asty έγραψε:

Έτοιμος και εγώ!!

Ruinemans.xlsx

 

Άψογος!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πριν 7 λεπτά, το μέλος natateo έγραψε:

Ειμαι μεσα.

 

Το προϊόν με κωδ. 86310 είναι οκ 1Χ10, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Το προϊόν με κωδ. 86310 είναι οκ 1Χ10, έτσι;

Αν γινεται να παρω μονο 2-3 θα ειναι καλα. Αν δεν γινεται... θα παρω 1Χ10. Τι να κανω. Αν μπορεις να ρωτησεις στο μαγαζι, ρωτησε. Και εγω ξερω τα παιδια, μπορω αυριο να παρω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος natateo έγραψε:

Αν γινεται να παρω μονο 2-3 θα ειναι καλα. Αν δεν γινεται... θα παρω 1Χ10. Τι να κανω. Αν μπορεις να ρωτησεις στο μαγαζι, ρωτησε. Και εγω ξερω τα παιδια, μπορω αυριο να παρω τηλ.

 

Θα ρωτήσω αν και πιστεύω πως πάει 10άδα γιατί έτσι το περιγράφει στο site του Ruinemans. Βλέπουμε αύριο. Η λίστα σχεδόν ολοκληρώθηκε, πιστεύω είμαστε αρκετοί για να προχωρήσουμε και δε χρειάζεται να καθυστερήσουμε άλλο, τι λέτε;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να αφαιρέσω τα αξολοτλ από τη λίστα αλλά είμαι από κινητό τώρα και δεν μπορώ αν μπορείς να το κάνεις θα σου είμαι υπόχρεος. Κατά τα άλλα εγώ είμαι έτοιμος. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Θα ρωτήσω αν και πιστεύω πως πάει 10άδα γιατί έτσι το περιγράφει στο site του Ruinemans. Βλέπουμε αύριο. Η λίστα σχεδόν ολοκληρώθηκε, πιστεύω είμαστε αρκετοί για να προχωρήσουμε και δε χρειάζεται να καθυστερήσουμε άλλο, τι λέτε;;

Τιμες πότε θα μας πουν; Γιατι απο τους δυο τελευταιους κοδικους θα παρω ή το ενα ή το αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Τιμές αφού δώσουμε την τελική λίστα με τους κωδικούς που θέλει ο καθένας, οπότε στέλνω αύριο και βλέπουμε. Οι τιμές θα είναι ΑΝΑ τεμάχιο, όχι ανά ζητούμενη ποσότητα για το κάθε μέλος!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος Βαγγέλης Αναστασόπουλος έγραψε:

Εγώ θέλω να αφαιρέσω τα αξολοτλ από τη λίστα αλλά είμαι από κινητό τώρα και δεν μπορώ αν μπορείς να το κάνεις θα σου είμαι υπόχρεος. Κατά τα άλλα εγώ είμαι έτοιμος. 

 

Θα το διορθώσω Βαγγέλη, κανένα θέμα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Τιμές αφού δώσουμε την τελική λίστα με τους κωδικούς που θέλει ο καθένας, οπότε στέλνω αύριο και βλέπουμε. Οι τιμές θα είναι ΑΝΑ τεμάχιο, όχι ανά ζητούμενη ποσότητα για το κάθε μέλος!

Θα γίνει όπως την προηγούμενη φορά

Που δώσαμε παραγγελία μας είπαν τιμές 

Και επιλέξαμε εμείς αναλόγως την τιμή με τι θα προχωρήσουμε και ποσότητα;;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ataktoulis said:

 

Θα το διορθώσω Βαγγέλη, κανένα θέμα

Αν μπορεις να διορθωσεις και το δικο μου ως εχειβδηλαδη με οτι ειναι διαθεσιμο...;;;

Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος elkaranasos έγραψε:

Αν μπορεις να διορθωσεις και το δικο μου ως εχειβδηλαδη με οτι ειναι διαθεσιμο...;;;

 

Τι να διορθώσω;;

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος ataktoulis έγραψε:

 

Τι να διορθώσω;;

Φιλαράκι αν δεν την έστειλες βάλε μπυ και αυτό 

47692
  Enantiopus Melanogenys Kilesa S
Link to comment
Share on other sites

Ειπες οτι εχει ελλειψη απο εναν κωδικο που εγραψα ε ας μεινουν τα αλλα που παρηγγειλα

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος elkaranasos έγραψε:

Ειπες οτι εχει ελλειψη απο εναν κωδικο που εγραψα ε ας μεινουν τα αλλα που παρηγγειλα

Μπορεί να υπάρχουν και τα αλλά που έχουν έλλειψη τωρα αυτοί κάθε μέρα στέλνουν και παίρνουν μεγάλες ποσότητες ..

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος elkaranasos έγραψε:

Ειπες οτι εχει ελλειψη απο εναν κωδικο που εγραψα ε ας μεινουν τα αλλα που παρηγγειλα

 

Καλημέρα! Στο αρχείο που έκανα έβαλα μόνο ό,τι υπήρχε διαθέσιμο. Όσα ήταν σε έλλειψη δεν τα έβαλα καν όπως ενημέρωσα και στη σχετική δημοσίευση. Οπότε όλα οκ. ;)

 

Επειδή αρχίζω και φοβάμαι πως ούτε καν στον κόπο να ελέγξουν τη λίστα δε μπαίνουν ορισμένοι, αναρτώ σε λίγο το τελικό αρχείο με τις διορθώσεις που έχουν ζητηθεί και στις 15:00 το στέλνω στο κατάστημα. Έπειτα, ο καθένας μιλάει μαζί τους για να μη γίνουν λάθη γιατί αλλάζουν γρήγορα οι διαθεσιμότητες και ελπίζω σύντομα να έχουμε τιμές για να συνεχίσουμε

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δες μόνο σε μερικούς κωδικούς δεν έχουν μπει τα μηδενικά μπροστά 

Θα το έφτιαχνα αλλά δεν ξέρω πως 

Με το που τα βάζω σβήνονται 

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια προχωράμε καλά στείλε την λίστα σήμερα και αύριο θα τους πάρω ένα τηλ να τους πω αν είναι να μας απαντήσουν ποιο μπροστά για τιμες άμα μπορούν φυσικά ..

Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος paul.asty έγραψε:

Δες μόνο σε μερικούς κωδικούς δεν έχουν μπει τα μηδενικά μπροστά 

Θα το έφτιαχνα αλλά δεν ξέρω πως 

Με το που τα βάζω σβήνονται 

 

Έτοιμο!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν ξέφυγε κάτι στις διορθώσεις. Δείτε μία τελευταία φορά τους κωδικούς που επέλεξε ο καθένας και αν δεν έχει γίνει κάποιο λάθος στις 15:00 το στέλνω στο Aquariumshop και προχωράμε.

 

@stefanos1965, @Βαγγέλης Αναστασόπουλος, @garganik, @johnny-m, @natateo, @ina, @invisiblesurfer, @avraamp, @panos nts, @elkaranasos, @thedrowningman, @paul.asty, @dim84, @Theofilos_Patra

 

Άντε και καλή μας επιτυχία!

Ruinemans.xls

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Σουπερ!!! Επιτελους να βρουμε και κανα ψαρακι που δεν ερχεται Ελλαδα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...