Jump to content

Δίσκοι!!!


Recommended Posts

Εδώ θα βρείτε ένα ωραίο wallpaper με θέμα 'Δίσκους' και συγκεκριμένα είναι μία φωτογραφία που τραβήχτηκε προχθές που πιστεύω ότι αξίζει να γίνει background από όλους τους δισκόφιλους!

Ελπίζω να σας αρέσει!!!!

1024X768

Aquazone_Discus_Wallpaper_1024_768.jpg

1440X960

Aquazone_Discus_Wallpaper_1440_960.jpg

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

SuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperB !!!!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι οι δισκοι εκπληκτικα ψαρια αλλα πολυ απαιτητικα.Για τις φωτο δεν μπορω να πω κατι.Υπερανω κριτικης

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία σκίζει :rasp: , για wallpaper προτιμώ όμως τα σκαλάρια :hysterical: (έχω κόλλημα)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Εδώ θα βρείτε ένα ωραίο wallpaper με θέμα 'Δίσκους' και συγκεκριμένα είναι μία φωτογραφία που τραβήχτηκε προχθές που πιστεύω ότι αξίζει να γίνει background από όλους τους δισκόφιλους!

Ελπίζω να σας αρέσει!!!!

1024X768

Aquazone_Discus_Wallpaper_1024_768.jpg

1440X960

Aquazone_Discus_Wallpaper_1440_960.jpg

:bowdown:

Ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)<_<

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

H φωτό καταπληκτική το ψάρι όμως δεν είναι καλό

Link to comment
Share on other sites

H φωτό καταπληκτική το ψάρι όμως δεν είναι καλό

o κάθε ένας στο είδος του, και ο POLLATOS στους δίσκους........ :wub::P:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Στον Navy με αγάπη...... Δικό μου ψάρι έτσι

post-7480-1241188938_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - Pollatos
Link to comment
Share on other sites

H φωτό καταπληκτική το ψάρι όμως δεν είναι καλό

Δεν ήθελα να εκφραστώ, αλλά μιας και προηγήθηκε άποψη, οφείλω να πω πως η συγκεκριμένη φωτογραφία είναι η καλύτερη δυσφήμιση του είδους.

Link to comment
Share on other sites

H φωτό καταπληκτική το ψάρι όμως δεν είναι καλό

Για ποιον ακριβως λογο το συγκεκριμενο ψαρι δεν ειναι καλο ?

Link to comment
Share on other sites

peppering στο σώμα και στο μάτι . Καθώς επίσης και το σχήμα του δεν είναι στα πρότυπα ( σε αυτό κρατάω μια επιφύλαξη για την ηλικία του ψαριού .

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι δεν μπορουμε να κρινουμε ενα ψαρι βαση μιας φωτογραφιας. Ιδιως οταν αυτη προοριζεται για wallpaper και δεν μπορουμε να γνωριζουμε συνθηκες και την τεχνικη της συγκεκριμενης φωτογραφισης καθως επισης και το ποσοστο της επεξεργασιας στο photoshop. Οτιδηποτε προοριζεται για wallpaper απεχει παααααρα πολυ απο το live που βλεπει το ματι μας.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι δεν μπορουμε να κρινουμε ενα ψαρι βαση μιας φωτογραφιας. Ιδιως οταν αυτη προοριζεται για wallpaper και δεν μπορουμε να γνωριζουμε συνθηκες και την τεχνικη της συγκεκριμενης φωτογραφισης καθως επισης και το ποσοστο της επεξεργασιας στο photoshop. Οτιδηποτε προοριζεται για wallpaper απεχει παααααρα πολυ απο το live που βλεπει το ματι μας.

Δηλαδή το peppering στο σώμα και στο μάτι καθώς και το σχήμα του ψαριού δεν φαίνεται από την συγκεκριμένη φωτογραφία ότι δεν είναι σωστό ?

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το peppering απο τα λιγα που γνωριζω, σαν ασχετος με το αθλημα, εμφανιζεται και οταν ενας δισκος ειναι στρεσαρισμενος οπως και τα stress bars. Δεν ειναι δεδομενο οτι θα τα εχει μια ζωη....

Ολα τα παραπανω ειναι προσωπικη μου εκτιμηση και τιποτε αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το peppering στο σώμα και στο μάτι καθώς και το σχήμα του ψαριού δεν φαίνεται από την συγκεκριμένη φωτογραφία ότι δεν είναι σωστό ?

Το οτι δεν φαινεται καν η ουρα του σημαινει οτι δεν εχει ? Το οτι η τεχνικη της συγκεκριμενης φωτογραφιας προκειμενου να αποδωσει τοσο μαυρο background ενω δεν ειναι ετσι στην πραγματικοτητα δεν σε βαζει σε σκεψεις οτι μπορει αρκετες λεπτομερειες οπως και το σχημα του ψαριου να μην απεικονιζεται σωστα ή να εχει αλοιωθει ?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου για τα δικά μου τα μάτια και για τα ψάρια που έχω δει εγώ και έχω διαβάσει σε όλα( ναι σε όλα δεν είναι και πολλά ) τα βιβλία το ψάρι αυτό δεν πληρεί τα standard για να μπεί σαν background IMO.

Link to comment
Share on other sites

Επισης το peppering δεν υποδηλωνει οτι ενας δισκος ειναι προβληματικος αλλα ουτε και οτι δεν ειναι καλος ή υγιεις.

Έγινε επεξεργασία - ReBeLoS
Link to comment
Share on other sites

Αν θεωρείς το peppering είναι κάτι καλό σε έναν δίσκο δεν μπορώ να σου πω εγώ κάτι για αυτό .Με τα λίγα που ξέρω εγώ μπορεί να το έχει και μόνιμα και συνήθως προέρχεται από λάθος συνθήκες ( τις περισσότερες φορές φωτισμού του ενυδρείου, και ορισμένοι εκτροφής είναι ποιο επιρρεπής ) . Το σχήμα του σώματος το θεωρείς και αυτό καλό?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου για τα δικά μου τα μάτια και για τα ψάρια που έχω δει εγώ και έχω διαβάσει σε όλα( ναι σε όλα δεν είναι και πολλά ) τα βιβλία το ψάρι αυτό δεν πληρεί τα standard για να μπεί σαν background IMO.

Καταλαβαινω οτι εχεις μεγαλη εμπειρια με τα ψαρια και φυσικα θα εχεις δει και απειρα και σιγουρα γνωριζεις πιο πολλα απο εμενα. Το δηλωσα σε προηγουμενο ποστ αλλωστε οτι ειμαι ασχετος. Απλα ο καθενας εχει τις αποψεις του γυρω απο το χομπυ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...