Jump to content

Νεο ενυδρειο για Τanganyika


Δίας

Recommended Posts

Ευχομαι ολοψυχα μετα απο οοοοολα οσα εχεις περασει, το ενυδρειο σου

να σου χαριζει μονο ωραιες στιγμες, γεματες υγεια και ζωντανια φιλε μου. :excl:

Ψυχραιμια πανω απο ολα.

:excl:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχομαι ολοψυχα μετα απο οοοοολα οσα εχεις περασει, το ενυδρειο σου

να σου χαριζει μονο ωραιες στιγμες, γεματες υγεια και ζωντανια φιλε μου. :excl:

Ψυχραιμια πανω απο ολα.

;)

Να'σαι καλα ρε Κωστα......... :excl:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Dias εχεις κανει τρομερη δουλεια και σου ευχομαι ο,τι καλύτερο απο δω και περα χωρις αλλες δυσκολιες.Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ο :excl::excl:;)^_^^_^:blush::thumbup::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το ενυδρειο ηταν γραφτο να γινει species.Frontosa,Compressiceps και julidochromis εδωσαν τη θεση τους στα tropheus..................

Με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω και φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

Ο πληθυσμος αποτελειται απο δεκα tropheus Pemba,και 10 tropheus moori red.

Oι φωτογραφιες πραγματικα πολυυυυυυυυυυυ δυσκολη δουλεια. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι απο ποιοτητα ουτε το βιντεο ουτε οι φωτογραφιες ειναι της προκοπης,αλλα ειναι πολυ διαολια αδερφακι μου..................

Link to comment
Share on other sites

Κουκλια... :ooh2:

Πολυ κυνιγητο δεν πευτει ομως..??

Απο τις λιγες ωρες που ειναι μεσα εχουν αρχησει να χωριζονται σε κοπαδι η ακομα προσαρμωζονται..?? :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δυνατά ψάρια , Ευστράτιε και πολύ καλή μουσική υπόκρουση :ooh2:

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δυνατά ψάρια , Ευστράτιε και πολύ καλή μουσική υπόκρουση :bowdown:

:hysterical:

Εχε το "Στην υγεια μας ρε παιδια",τραγουδουσε ο Μακροπουλος.................. :ooh2:

Link to comment
Share on other sites

Στο βιντεο μονο μπορουμε να καταλαβουμε οτι θα εχει πολυ ενδιαφερον το ενυδρειο :bowdown:

Νομιζω οτι τωρα ειναι ο καταλληλος καιρος που πρεπει να στηθεις μπροστα του και να παρατηρεις.

ΥΓ μου φαινεται οτι αυτο το στησιμο ειχες σκοπο απο την αρχη και μας δουλευες τοσο καιρο :ooh2:

ΥΓ2 Που τα βρηκες τα ψαρια τελικα?

ΥΓ3 ειναι ημιχρονο τωρα που γραφω, ο καγκουρας μολις εβγαλε τα πιστολια και πυροβολησε :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Στο βιντεο μονο μπορουμε να καταλαβουμε οτι θα εχει πολυ ενδιαφερον το ενυδρειο :thumbup:

Νομιζω οτι τωρα ειναι ο καταλληλος καιρος που πρεπει να στηθεις μπροστα του και να παρατηρεις.

ΥΓ μου φαινεται οτι αυτο το στησιμο ειχες σκοπο απο την αρχη και μας δουλευες τοσο καιρο :ooh2:

ΥΓ2 Που τα βρηκες τα ψαρια τελικα?

ΥΓ3 ειναι ημιχρονο τωρα που γραφω, ο καγκουρας μολις εβγαλε τα πιστολια και πυροβολησε :hysterical:

Δεν θελω να πω απο δω απο που ειναι τα ψαρια,για ευνοητους λογους.......... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Κάθε εμπόδιο για καλό τελικά!Πιστεύω πως νοιωθεις απόλυτα ικανοποιημένος με το ενυδρείο σου πλέον :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

βρήκες μου φαίνεται τα ψάρια που ταιριάζουν στο ενυδρείο σου Στράτο!!

να τα χαίρεσαι φίλε και καλές γέννες

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο βρε Στρατο!!! Κατα την γνωμη μου απο τα ωραιοτερα ενυδρεια Αφρικης που εχω δει.... για τα ψαρια δεν υπαρχει λογος να πω τπτ... ξερουμε οτι ειναι απο τα πιο ομορφα ψαρια της Αφρικης... και παλι Μπραβο!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!

Μπράβο Στράτο, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ επιλογή !

Από το λίγο καιρό που έχω κι εγώ τα tropheus και συγκρίνοντας τα με άλλα αφρικάνικα που είχα, νομίζω ότι είναι μακράν πολύ πιο ενδιαφέροντα ψάρια σε συμπεριφορές, και έχουμε να δούμε πολλά ακόμη καθώς θα μεγαλώνουν! Επίσης τα λίτρα σου σε βοήθησαν να έχεις δύο φυλές κάτι που πολύ θα το ήθελα κι εγώ αλλά δυστυχώς δεν έχω χώρο.

:hysterical::ooh2:

Πάντως, τα δικά είναι σαν να στήνονται για φωτογραφία τα άτιμα !

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!

Από το λίγο καιρό που έχω κι εγώ τα tropheus και συγκρίνοντας τα με άλλα αφρικάνικα που είχα, νομίζω ότι είναι μακράν πολύ πιο ενδιαφέροντα ψάρια σε συμπεριφορές, και έχουμε να δούμε πολλά ακόμη καθώς θα μεγαλώνουν!

Ετσι ακριβως!!! :hysterical::ooh2:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!

Μπράβο Στράτο, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ επιλογή !

Από το λίγο καιρό που έχω κι εγώ τα tropheus και συγκρίνοντας τα με άλλα αφρικάνικα που είχα, νομίζω ότι είναι μακράν πολύ πιο ενδιαφέροντα ψάρια σε συμπεριφορές, και έχουμε να δούμε πολλά ακόμη καθώς θα μεγαλώνουν! Επίσης τα λίτρα σου σε βοήθησαν να έχεις δύο φυλές κάτι που πολύ θα το ήθελα κι εγώ αλλά δυστυχώς δεν έχω χώρο.

:ooh2::bowdown:

Πάντως, τα δικά είναι σαν να στήνονται για φωτογραφία τα άτιμα !

Aντρεα,πραγματικα απο αποψη συμπεριφορων,ειναι αλλα ψαρια.Και πραγματικα λογω των λιτρων,χαιρομαι την εκρηκτικοτητα τους,και τα παιχνιδια τους σε ολο το ενυδρειο.

Το μονο που με σκαει,ειναι οτι τα ατιμα δεν καθονται να τα βγαλω μια φωτογραφια της προκοπης........... :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Aντρεα,πραγματικα απο αποψη συμπεριφορων,ειναι αλλα ψαρια.Και πραγματικα λογω των λιτρων,χαιρομαι την εκρηκτικοτητα τους,και τα παιχνιδια τους σε ολο το ενυδρειο.

Το μονο που με σκαει,ειναι οτι τα ατιμα δεν καθονται να τα βγαλω μια φωτογραφια της προκοπης........... :hysterical:

Εσένα γιατί,τα απολαμβάνεις live!Εμεις δεν μπορούμε να τα χαρούμε :ooh2:

Και πάλι να σου ζήσουν Στράτο

Link to comment
Share on other sites

Εσένα γιατί,τα απολαμβάνεις live!Εμεις δεν μπορούμε να τα χαρούμε :hysterical:

Και πάλι να σου ζήσουν Στράτο

Το σπιτι το ξερεις............... :ooh2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...