Jump to content

ολυμπιακος-παναθηναικος


Recommended Posts

:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν ο προπονητης μου μου ελεγε περυσι το καλοκαιρι να δωδω δανεικο τον τεοντοσιτς και μετα το ευρομπασκετ που εκανε εχοντας εναν ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ στον παγκο(ιβκοβιτς) τον κραταω στον παγκο χρειζω ψυχαναλησης.ειναι δυνατον να εχω αμερικανους σαν τον πεν και τον μπεβερλι?αυτοι αλλες εποχες ουτε εξω απο το σεφ δεν θα περναγαν.αρε αγγελοπουλοι τοσα λεφτα ριχνεται ενα προπονητη για τον θρυλο θα φερετε;με τον κλαψα στον παγκο δεν περνουμε πρωταθλημα.

+++++

Πολύ σωστός...ενας προπονητής που δεν έχει επιθετικούς προσανατολισμούς, ενας προπονητής που όπως και να το κάνουμε δεν έχει μπασκετικό IQ, γενικότερα ένας προπονητής λίγος για τον Ολυμπιακό.

(Είμαι Παναθηναικός)

Link to comment
Share on other sites

+++++

Πολύ σωστός...ενας προπονητής που δεν έχει επιθετικούς προσανατολισμούς, ενας προπονητής που όπως και να το κάνουμε δεν έχει μπασκετικό IQ, γενικότερα ένας προπονητής λίγος για τον Ολυμπιακό.

(Είμαι Παναθηναικός)

Και καλά κάνεις, φαίνεσαι έξυπνο παιδί. :D

Έλα αν θες από εδώ να μας πεις δυο λόγια για σένα και να σε καλωσορίσουμε με όλες τις τιμές

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=11

:D

Link to comment
Share on other sites

Και καλά κάνεις, φαίνεσαι έξυπνο παιδί. :D

Έλα αν θες από εδώ να μας πεις δυο λόγια για σένα και να σε καλωσορίσουμε με όλες τις τιμές

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=11

:D

:)<_<:D

Σχετικά με το σημερινό παιχνίδι η προαίσθηση μου λέει οτι ο Παναθηναικος θα νικησει...

Έγινε επεξεργασία - astral-reb
Link to comment
Share on other sites

Εμένα λέει ότι έτσι όπως τα έκαναν ομάδες και οι εφημερίδες τους, το παιχνίδι δεν θα τελειώσει :D

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ...Κατά τα άλλα βγηκαν εχτες και έκαναν και προτροπες να μην πετανε αντικειμενα και να πανε στο γηπεδο αυτοι που πραγματικα θελουν....Αφου δυναμιτισαν το κλιμα με video, ανακοινωσεις για ξενους διαιτητες κτλ.....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα λέει ότι έτσι όπως τα έκαναν ομάδες και οι εφημερίδες τους, το παιχνίδι δεν θα τελειώσει <_<

Αυτό είναι ακόμα καλύτερο κι από την νίκη του ΠΑΟ :D:)

Εγώ δεν μιλάω γιατί κάθε φορά που μιλάω βγαίνει το αντίθετο... Ή μήπως να μιλήσω και να πω ότι θα το πάρει ο ΟΣΦΠ??? :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μιλάω γιατί κάθε φορά που μιλάω βγαίνει το αντίθετο...

Πραγματικά τώρα που το σκέφτομαι είσαι για ποδαρικό.........................

<_<

Εκτος και αν μπει με το αριστερο :D:D:)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά τώρα που το σκέφτομαι είσαι για ποδαρικό.........................

:D

Δεν σου έχω πει ότι είχα κάνει εγκαίνια στους Δίδυμους Πύργους? :D

Link to comment
Share on other sites

Κατσικοποδαροοοοοοοοοοοοοοος :D

Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά φίλε Δία :D

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά φίλε Δία :D

Ουυυυυστ......................φτου φτου φτου :D

Link to comment
Share on other sites

Ποια χώρα θα χρεοκοπήσει στα επόμενα χρόνια...... χμμμμμ..... ποια χώρα.................. :D

Νίκο μήπως ξέρεις;

Έγινε επεξεργασία - karydas
Link to comment
Share on other sites

Ποια χώρα θα χρεοκοπήσει στα επόμενα χρόνια...... χμμμμμ..... ποια χώρα.................. :D

Νίκο μήπως ξέρεις;

Ατύχησες.... Πιστεύω ότι η σωτηρία της Ελλάδας είναι η χρεωκοπία :)

Πάμε γερά Γιαννάκη...

(ακατάλληλο περιεχόμενο)

:D

Link to comment
Share on other sites

Ατύχησες.... Πιστεύω ότι η σωτηρία της Ελλάδας είναι η χρεωκοπία :D

Πάμε γερά Γιαννάκη...

(ακατάλληλο περιεχόμενο)

:D

Για αλλη χωρα λεει ρε Μητσοτακηηηηηηηηηη :)<_<

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ολα ωραια....αλλα να λετε για τον Γιαννακη τετοια πραγματα ειναι κριμα...πειτε οτι γερασε...πειτε οτι 'τα εχει παρει' κ δεν ενδιαφερετε πειτε 1.000.000 πραγματα -αλλα οχι οτι δεν εχει κ μπασκετικο ΙQ που στα νιατα του χαζευε ολοι η ευρωπη....μην τρελαθουμε κιολας. Τα ισωπεδωσαμε ολα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ολα ωραια....αλλα να λετε για τον Γιαννακη τετοια πραγματα ειναι κριμα...πειτε οτι γερασε...πειτε οτι 'τα εχει παρει' κ δεν ενδιαφερετε πειτε 1.000.000 πραγματα -αλλα οχι οτι δεν εχει κ μπασκετικο ΙQ που στα νιατα του χαζευε ολοι η ευρωπη....μην τρελαθουμε κιολας. Τα ισωπεδωσαμε ολα.

Σαν παικτης ομως οχι σαν προπονητης.

Υπαρχει διαφορα.

Αλλο στρατιωτης,αλλο στρατηγος!!

Link to comment
Share on other sites

Δεκτο κ απολυτα σεβαστο...αν κ πιστευω οτι δεν υπαρχει ανθρωπος που στο μαγειρεμα να ειναι χαζος αλλα στην μασα ο εξυπνοτερος.....

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα καθαρά μπασκετικά και χωρίς να θέλω να υποτιμήσω έναν απο τους σημαντικότερους αθλητές του ελληνικού μπάσκετ.

Ωστόσο ο Π. Γιαννάκης ήταν πάντα η ζωντανή απόδειξη της υπερπροσπάθειας και του παίχτη που με το κεφάλι κάτω και σκληρή δουλειά εγινε ενας απο τους κορυφαιους. Και για να μην θεωρηθώ οτι λέω οτι να ναι, ο θείος μου είναι πολυ καλος φιλος με τον Γιαννάκη...και μάλιστα πανω σ αυτο που είπα να σας αναφέρω οτι κάποτε στον Ιωνικό Νικαιας είχε πεισμώσει τοσο πολυ με καποιους που τον αμβισβητουσαν και είχε παρει ενα μπαλακι τεννις για να μαθει τριπλα...

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι το μπασκετ ειναι αθλημα που ενιοτε επιβραβευσε τους αθλητικους και αυτους που ελιωσαν στην προπονηση και ενιοτε επιβράβευσε αυτους που απλα το είχαν ...αυτούς που είχαν και εχουν φυσικο ταλέντο (γκαλης, petrovic, danilovic, jasikevicious, παπαλουκάς μερικά παραδείγματα).

Κανοντας μια ανασκοπηση τα ονόματα που έμειναν ομως στην ιστορια ανήκουν στη δευτερη κατηγορία.

Επίσης πιστευω οτι η προπονητική είναι μια λειτουργία που απαιτεί παραπάνω πονηράδα, παραπάνω εξυπναδα και ευστροφία απο τους απλούς μηχανισμούς του να είσαι παίχτης..Και ο Γιαννάκης νομίζω οτι δεν τα κατέχει αυτά.

Πάντα κάθε κριτική δεκτή....και ξανααναφέρω ότι σε καμία περίπτωση δεν προσπαθώ να μειώσω έναν από τους μεγαλύτερους αθλητές του ελληνικού μπάσκετ...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα λέει ότι έτσι όπως τα έκαναν ομάδες και οι εφημερίδες τους, το παιχνίδι δεν θα τελειώσει :)

Κάτσε να ξεκινήσει πρώτα... :D

Μακάρι να τελειώσει σήμερα το όλο θέμα, γιατί αν υπάρξει και 5ο παιχνίδι... απλά δεν μπορώ να φανταστώ τι θα κάνουν οι κάφροι στο ΟΑΚΑ! Συν το ότι θα το απολαύσω περισσότερο μετά απ'όλα αυτά :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα λέει ότι έτσι όπως τα έκαναν ομάδες και οι εφημερίδες τους, το παιχνίδι δεν θα τελειώσει :D

Βλέπει μακρυά ο karydas..... να τους χαίρονται οι ομάδες τους, τα ΜΜΕ που κάνουν την δουλειά των αφεντικών τους και εμείς που χαιρόμαστε όταν τα κάνουμε αλλά φωνάζουμε όταν μας τα κάνουν :D

Ρε δεν το γυρνάμε στο γυναικείο πόλο......;

Link to comment
Share on other sites

Ρε δεν το γυρνάμε στο γυναικείο πόλο......;

Δυσκολεύομαι να δω κάτω από το νερό... Καλύτερα beach volley που είναι και της εποχής :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...