Jump to content

Liverpool F.C


Recommended Posts

Πες στα... Πες τα!!! Το δεύτερο γκολ ήταν offside και το πρώτο ήταν αντιαθλητικό!!!

Τί να πώ μωρέ τί να πώ άς τους να χαρούνε λιγάκι...τους 7ους :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 127
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πες στα... Πες τα!!! Το δεύτερο γκολ ήταν offside και το πρώτο ήταν αντιαθλητικό!!!

Συμφωνώ........... τέτοια ζεμπεκιά που χόρεψε τα μπαρμπάδια σας ο Σουάρεζ, κι εγώ φάουλ θα το σφύριζα :D;)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ........... τέτοια ζεμπεκιά που χόρεψε τα μπαρμπάδια σας ο Σουάρεζ, κι εγώ φάουλ θα το σφύριζα :D;)

:blink::hysterical::hysterical: Όσα δέν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ........... τέτοια ζεμπεκιά που χόρεψε τα μπαρμπάδια σας ο Σουάρεζ, κι εγώ φάουλ θα το σφύριζα :D;)

...συν 8μηνο αποκλεισμό του παίχτη από κάθε αθλητική διοργάνωση και μηδενισμό της ομάδας!

Link to comment
Share on other sites

Πες στα... Πες τα!!! Το δεύτερο γκολ ήταν offside και το πρώτο ήταν αντιαθλητικό!!!

H πάσα είναι από παίχτη σας.............

Ήταν ματσάρα πάντως. Φάσεις απ'το παιχνίδι εδώ

http://rutube.ru/tracks/4177591.html?v=28f...mp;bmstart=1000

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τελικό αποτέλεσμα 0-1 :(:DΠίκρα ξανά ο el nino

Σε περίμενα στη γωνία...

Τελικό αποτέλεσμα 2-3 :D

Εχει δίκιο ο stormtrooper για το πρωτάθλημα των μπουζουκόβιων :D

Link to comment
Share on other sites

γι'αυτό το λόγο συχαίνομαι τις Ιταλικές ομάδες :D Είναι οι πιο ........ ομάδες 3 ευκαιρίες κάνανε από εδώ και πέρα τα λόγια περιττά :D Ήταν για 3 goal σήμερα η inter αλλά δυστυχώς έτσι είναι η .... η μπάλα.Αλλά ελπίζω τώρα που θα φύγει ο van gal να σοβαρευτεί η άμυνα που όλη την χρονιά φέτος είναι μην πω καμιά κουβέντα :D Και να πάρουμε κανένα αμυντικό γιατί με pranjic που δεν ξέρει να μαρκάρει (βέβαια δεν είναι back o άνθρωπος) και van buyten (το ξυλάγγουρο πως τα καταφέραμε και φέτος και παίζουμε με αυτόν βασικό ακόμα δεν μπορώ αν το καταλάβω).....όσο για την inter δεν έχω αν πω τπτ καταφέραμε να αναδείξουμε την πιο looser ομάδα του πλανήτη που από σπόντα έχει αυτήν την ομάδα ας μην είχε τα προβλήματα η juventus και τα οικονομικά η milan και ακόμα στο uefa θα έπαιζε :(

Όσο για το πρωτάθλημα το Γερμανικό είναι το μόνο που δεν το παίρνουν οι ίδιες και οι ίδιες ομάδες και είναι το μόνο που πρώτος μπορεί να βγει τελευταίος άρα είναι για μένα και το καλύτερο πρωτάθλημα......και θέλω να δω από εδώ και πέρα όλες τις ομάδες στα άλλα πρωταθλήματα πως θα παίζουν στο cl με την νέα νομοθεσία της uefa είναι το μόνο πρωτάθλημα που οι ομάδες δεν χρωστάνε πουθενά και αυτό με δική τους επιλογή γιατί με δανικά και πλούσιους ιδιοκτήτες που ξεπλένουν τα λεφτά τους ξέρω και εγώ να φτιάχνω ομάδα και ωραία πρωταθλήματα

Έγινε επεξεργασία - karrot
Link to comment
Share on other sites

Mod note:

Το θέμα αφορά τη Liverpool και κατά προέκταση την Αγγλία και παρακαλώ να μη ξεφεύγετε από αυτό! Το τι γίνεται στα δευτεροκλασσάτα πρωταθλήματα με τριτοκλασσάτες ομαδούλες δεν μας αφορά!

ΥΓ1: Η τύχη της Bayern είναι μεγάλη... Αποφεύγει την Man United!!!

ΥΓ2: Προτείνω μεταγραφή Χαριστέα και Γκέκα μπας και εκτοξεύσει την ποιότητά της στο διπλάσιο η Bayern!!!

:(:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μας, αποκλειστήκαμε από κάποια Μπράγκα..... έξω και η Σίτυ....

η χαρά της United με λίγα λόγια... :(

Link to comment
Share on other sites

η χαρά της United με λίγα λόγια... :(

Δεν σε καταλαβαίνω...

-8062606250249820.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σε μια από τις χειρότερες χρονιές δεν έχουμε κανένα θέμα μετά τις μισητές Chelsea και United, να πεταλώσουμε και την φαντασμένη City...

http://www.sportdog.gr/article/23713/pere-...ste-siti-binteo

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Σε μια από τις χειρότερες χρονιές δεν έχουμε κανένα θέμα μετά τις μισητές Chelsea και United, να πεταλώσουμε και την φαντασμένη City...

http://www.sportdog.gr/article/23713/pere-...ste-siti-binteo

:D

:thumbup::P:ninja:

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλός παίχτης και μικρός σε ηλικία είναι αυτός ο καραφλός που τον αγοράσαμε από την charlton....Πως τον λένε ξεχνάω το όνομα του :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Άλλοι πανηγυρίζουν νίκη έναντι της φτου-City-φτου κι άλλοι προχωράνε στα μεγάλα σαλόνια.... Δεν πειράζει... Καλή καρδιά :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Άλλοι πανηγυρίζουν νίκη έναντι της φτου-City-φτου κι άλλοι προχωράνε στα μεγάλα σαλόνια.... Δεν πειράζει... Καλή καρδιά :thumbup:

για άλλη μια φορά είχε το κοκαλάκι της νυχτερίδας ο τσίχλας άλλος έχανε τις ευκαιρίες και άλλος τα έβαζε.....τι να πω έτσι είναι η μπάλα μάλιστα την έχω πατήσει και εγώ από τον τσίχλα :P αλλά και στον προηγούμενο γύρω.Τουλ. πείρα την ικανοποίηση σε αυτό το γύρο για την Ιταλική :ninja::D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πόσα πρωταθλήματα είπαμε πως έχετε? :) 18? Μόνο? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...

art-lfc-cardiff-ccf.jpg

Πως ταξιδεύει μια ομάδα εκατομυρρίων από το Liverpool στο Λονδίνο????? Με τρένο......................... μαζί με τον κόσμο!

Έγινε επεξεργασία - ΚΩΣΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το αστέρι (τύχη) μαζί σου, κερδίζεις.

Στο θρόνο της η Λίβερπουλ!

http://www.protothema.gr/sports/article/?aid=179627

Link to comment
Share on other sites

Eίχε αρκετή τύχη η Λίβερπουλ χθες και δεν λέω μόνο για τα 3 πέναλτι που έχασε η Cardiff. Η φάση στο 88 μπορούσε κάλιστα να κρίνει και τον τίτλο. Από την άλλη στάθηκε και εκείνη άτυχη σε πολλά σημεία πχ το δοκάρι στην αρχή ή ένα δυο κεφαλιές που βγήκαν πάνω στην γραμμή..

Η Liverpool είναι τεράστια ομάδα και παρότι είναι σε κάμψη εδώ και 5-6 χρόνια, όλoι στο νησί την σέβονται. Στα μεγάλα παιχνίδια μιλάει η φανέλα και το έκανε και φέτος αρκετές φορές πχ με chelsea, manchester city στο carling cup ή με την united στο FA Cup. Πάντως επειδή η νοοτροπία τους εκεί είναι πολύ διαφορετική, δεν υπάρχουν κύπελλα, κυπελλάκια κλπ Γι'αυτο μαζεύτηκαν 90,000 κόσμος για να δούν μια γιορτή.

:)

Έγινε επεξεργασία - ΚΩΣΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...