Jump to content

το ''κρυφο μονοπατι''


giorginakos

Recommended Posts

Τα λεφτα δεν ειναι riccia αλλα αυτη η riccia ειναι ολα τα λεφτα !! :wub::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα λεφτα δεν ειναι riccia αλλα αυτη η riccia ειναι ολα τα λεφτα !! :wub::wootwoot:

μωρε καλα ολα ταλεφτα ειναι η riccia αλλα σκεφτομαι εκει που ειναι η riccia να βαλω glossostigma η pogostemon helferi... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μωρε καλα ολα ταλεφτα ειναι η riccia αλλα σκεφτομαι εκει που ειναι η riccia να βαλω glossostigma η pogostemon helferi... :wootwoot:

O,τι θες παντως και ετσι ειναι πολυ ωραιο :wub:

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να το πω και με συγουρια διοτι ειχα ενα κοτσανακι απο cabomba απο τον αυγουστο και το εχω αλλαξει 4 φορες το σημειο και ακομα ιδιο παραμενει...γι τα αλλα θα το ελεγα πιο ευκολα

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να το πω και με συγουρια διοτι ειχα ενα κοτσανακι απο cabomba απο τον αυγουστο και το εχω αλλαξει 4 φορες το σημειο και ακομα ιδιο παραμενει...γι τα αλλα θα το ελεγα πιο ευκολα

γενικα τι φυτα εχεις μεσα ?

Link to comment
Share on other sites

μονο οταν βγαινει απο το νερο η οταν βρισκεται ανοιχτη η επιφανεια και πεφτει μπολικος φωτισμος πανω της :wub:

Έγινε επεξεργασία - giorginakos
Link to comment
Share on other sites

μωρε καλα ολα ταλεφτα ειναι η riccia αλλα σκεφτομαι εκει που ειναι η riccia να βαλω glossostigma η pogostemon helferi... :wub:

Εκανες τιποτα με το glossostigma ?

Link to comment
Share on other sites

το εβαλα αρχικα σε ενα 20λ που το αδειασα απο τα περιττα φυτα και το εβαλα εκει μαζι με την φτερη να μεγαλωσουν και μετα θα τα βαλω στο αλλο :wub:

Link to comment
Share on other sites

Εκανες τιποτα με το glossostigma ?

Ωραια γιατι σκεφτομαι κι εγω κατι παρομοιο...οποτε εισαι ετοιμος ανεβασε φωτο... :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μου αρεσει πιο πολυ απο πριν ειναι πιο φυσικο το αποτελεσμα σε σχεση με το aquasquape :)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα εισαι φιλε μου.

Και ο μονομαχος τρελα..

Μπραβο..

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο! :lol:

Η riccia τι έπαθε?? :)

η riccia βγηκε εκανε το τελευταιο της κολπο που δε ντο ηξερα και δεν ξερω ακομη αν αυτο το φυτο μπορει να κατσει καπου χωρις να βγαινει στην επιφανεια

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...