Jump to content

το ''κρυφο μονοπατι''


giorginakos

Recommended Posts

νομιζω πως την αξιζει την φροντιδα που του δινω και με το παραπανω και οχι μονο γι αυτο το ψαρακι αλλα για ολα...σε ευχαριστουμε παντως :D

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραια εξελησετε το ενυδρειο σου.

Μερικες ερωτησεις.

Το σωλινακη του co2 το εχεις βαλει στον κυκλοφοριτη και κανει τον διαχητηρα?

Καπακι στο ενυδρειο δεν εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Ωραια εξελησετε το ενυδρειο σου.

Μερικες ερωτησεις.

Το σωλινακη του co2 το εχεις βαλει στον κυκλοφοριτη και κανει τον διαχητηρα?

Καπακι στο ενυδρειο δεν εχεις?

ναι το ειχα βαλει σε κυκλοφοριτη αλλα μετα παρατηρησα οτι βγαινουν οι φυσαλιδες σταδιακα εως και καθολου με αποτελεσμα το νερο να εισερχεται στο σωληνακι και να μπουκωνει.σκεφτομαι για σκαλα διαχυσης στο μελλον.προς το παρων προβλημα δεν υπαρχει.καπακι ειχα αλλα μου εσπασε κατα την μεταφορα(μεγαλη ιστορια) :)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια giorginakos, είναι από τα πιο όμορφα ενυδρεία που έχω δει... Και για τον μονομάχο σου τι να πω ... :) φτου φτου σκόρδα!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια giorginakos, είναι από τα πιο όμορφα ενυδρεία που έχω δει... Και για τον μονομάχο σου τι να πω ... :) φτου φτου σκόρδα!

ευχαριστω παρα πολυ (συντομα αναμενω σε ενα καινουριο στησιμο με καινουριο ενυδρειο)

Link to comment
Share on other sites

το λαστιχο που φαινεται ειναι για να καθαρισει καλυτερα το ενυδρειο (χαλαει τις φωτο μου το ξερω :) )

Link to comment
Share on other sites

το λαστιχο που φαινεται ειναι για να καθαρισει καλυτερα το ενυδρειο (χαλαει τις φωτο μου το ξερω :) )

το ιδιο και ο αστακος που εχω βαλει...εχει κανει την βαλισνερια καλοκαιρινη και δεν ξερω τι να τον κανω :D

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο και ο αστακος που εχω βαλει...εχει κανει την βαλισνερια καλοκαιρινη και δεν ξερω τι να τον κανω :D

Ο αστακος δεν θα σου αφησει τιποτα,βγαλτου μια φωτο να δω ποιος ειναι.Φοβαμαι μην σου αρπαξει και το ψαρακι :)

Link to comment
Share on other sites

τον εχω βγαλει ειναι στις φωτο που εβαλα τωρα

Δεν φενετε καλα,αλλα αν εινα ο ο κλασσικος ,μεγαλωνει πολυ και δεν αφηνει κανενα φυτο ορθιο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω μεγαλες διαφορες.Εχεις μαθεο ποσο γινετε αυτος?Παντος να ξερεις τα φυτα σου δεν θα περασουν καλα,αλλα και ο μονομαχος που ειναι αργος καποιοα στιγμη θα στον κανει μαμ :)

Link to comment
Share on other sites

οκ τον εβαλα σε ενα 80αρι τωρα με 3 τεραστιους μονομαχους ελπιζω να μην κανει τιποτα και εκει( εχει χωρισμτα το ενυδρειο)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερεις με ποιον εμπλεξες :D Αυτος την ζημια θα σου την κανει την νυχτα,ενω ολοι κοιμουντε.Γνωμη μου ειναι να τον δωσεις,γιατι δεν καταλαβαινει τιποτα :)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη θελει ενα ενυδρειο μονο για την παρτυ του? παντα ηθελα εναν θηρευτη αλα τανκ

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι ειναι νυχτοβιος και κανει χοντρες ζημιες,ενω την ημερα δειχνει ακινδυνος,την νυχτα κυκλοφορει σε ολο το ενυδρειο.Μπορει να τον συνατησεις και στο φωτιστικο,και δεν κανω πλακα.Παρακολουθα τον οταν εχεις σβησει τα φωτα και θα δεις.

Link to comment
Share on other sites

Μην μπει σε καμιά κατσαρόλα στο τέλος τέλος ... :)

Link to comment
Share on other sites

Μην μπει σε καμιά κατσαρόλα στο τέλος τέλος ... :D

Μην γελας καθολου :) Μια μερα ειχε χαραμαδα το ενυδρειο και τον βρηκα ,απο το σαλονι στην κουζινα .20 μετρα + :D Κοντα στις κατσαρολες :D

Link to comment
Share on other sites

Μην γελας καθολου :D Μια μερα ειχε χαραμαδα το ενυδρειο και τον βρηκα ,απο το σαλονι στην κουζινα .20 μετρα + :rasp: Κοντα στις κατσαρολες :rasp:

:D:rasp::):D

Link to comment
Share on other sites

οχι ενταξει δεν τον εχω δει να κανει περιπολιες εκτος ενυδρειου προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια το στησιμο αυτο εφτασε στο τελος του.σειρα τωρα εχει ενα διαφορετικο project το αν το πετυχω και το τελιοποιησω θα χαρακτηριζεται ως ονειρικο.ευχαριστω πολυ τα παιδια που με βοηθησαν σε ολα και στη βοηθεια του στησιματος <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παραθετω καποιες φωτογραφιες απο το ενυδρειο πριν το ''ξεριζωμα'' αυτου του project

DSC00348.jpg

εδω ειναι οι εργατες.τους εβαλα για να μου φανε οσο μπορουν την αλγη

DSC00351.jpg

DSC00353.jpg

DSC00354.jpg

Έγινε επεξεργασία - giorginakos
Link to comment
Share on other sites

μην το χαλασεις.. ειναι πανεμορφο :thumbup: ...( αυτο που φαινεται στην δευτερη φωτο ειναι λαθρεπιβατης??)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...