Jump to content

Λαρης Reef 1


Larrys

Recommended Posts

Ρε πατριδα να ρωτησω κατι?

Σου εχει βγει καλο?

Γιατι δεν εχω δει και πολλα να κυκλοφορανε ...... :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

τι τουμπανο... απαιχτο λεμε! πολυ κουραγιο-υπομονη-χρημα εχει πεσει εκει! αλλα περισσοτερο απ ολα... αγαπη! μπραβο και απο μενα Λάρη! ειμαι συγουρος πως οι φωτογραφιες αναδυκνειουν το 60% απο την ομορφια της πραγματικοτητας! και παλι μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

Ρε πατριδα να ρωτησω κατι?

Σου εχει βγει καλο?

Γιατι δεν εχω δει και πολλα να κυκλοφορανε ...... :hysterical:

:bigemo_harabe_net-77: :bigemo_harabe_net-77: :lmao: :lmao: :lmao:

τι τουμπανο... απαιχτο λεμε! πολυ κουραγιο-υπομονη-χρημα εχει πεσει εκει! αλλα περισσοτερο απ ολα... αγαπη! μπραβο και απο μενα Λάρη! ειμαι συγουρος πως οι φωτογραφιες αναδυκνειουν το 60% απο την ομορφια της πραγματικοτητας! και παλι μπραβο!

Ετσι ακριβως ειναι Σακη :)

Ευχαριστω πολυ φιλε,αντε σιγα σιγα να κανουμε και ενα στο χωρο σου....Λες??

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μιας και είχα την τιμή να δω αυτό το αριστούργημα από κοντά, νιώθω την υποχρέωση να αναφέρω ότι το συγκεκριμένο ενυδρείο αναδεικνύεται μόνο κατά το ήμισυ από τις φωτογραφίες, ζωντανά αν το δει κάποιος απλά είναι σε άλλη διάσταση. AAAA ρε larry με τα ωραία σου, να δω τι άλλο ετοιμάζεις ??? ξέρεις τι εννοώ ;) ;)

Έγινε επεξεργασία - akisazi
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αποφεύγω να βλέπω τέτοια ενυδρεία από κοντά... με πιάνει κατάθλιψη που δεν μπορώ να έχω και εγώ κάτι ανάλογο !!!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μιας και είχα την τιμή να δω αυτό το αριστούργημα από κοντά, νιώθω την υποχρέωση να αναφέρω ότι το συγκεκριμένο ενυδρείο αναδεικνύεται μόνο κατά το ήμισυ από τις φωτογραφίες, ζωντανά αν το δει κάποιος απλά είναι σε άλλη διάσταση. AAAA ρε larry με τα ωραία σου, να δω τι άλλο ετοιμάζεις ??? ξέρεις τι εννοώ ;) ;)

Eυχαριστω φιλε Ακη

Περασαν 2 μηνες απο τοτε,γιαααα ελα καμια βολτα και φερε και το......μαγικο φιλτρο!!!!

εεε κατι ετοιμαζω και εγω :bigemo_harabe_net-82:

Εγώ αποφεύγω να βλέπω τέτοια ενυδρεία από κοντά... με πιάνει κατάθλιψη που δεν μπορώ να έχω και εγώ κάτι ανάλογο !!!

Βαγγελη θα ηθελα να δω απο κοντα το δικο σου ενυδρειο γιατι τουλαχιστον απο τις φοτο που ειδα ειναι απαιχτο και πανεμορφο.Ισως καποια στιγμη οταν ανεβω πανω....να το θαυμασω απο κοντα και να σου φερω και το ζωντανο που σου υποσχεθηκα :bigemo_harabe_net-64:

Το ενυδρείιο σου είναι πραγματικά στολίδι!!!!!

Ευχαριστω πολυ φιλε μου :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

και τα καινουρια sps αρχιζουν σιγα σιγα να προσαρμοζονται πολυ καλα

Μεσα στην εβδομαδα θα τραβηξω μερικες ακομα φοτο και μερικες fts

Το αποτελεσμα παντως προσωπικα με χαρωποιει ιδιαιτερως :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που παρατηρησα εδω και ενα μηνα περιπου, ειναι οτι με την προσθηκη της δευτερης vortech σε antisynch mode τα αποτελεσματα ειναι θεαματικα...

Link to comment
Share on other sites

Ξύνεις πληγές και με το ενυδρείο και με την διπλή vortech ... θα κάνω μπλοκάρισμα το θέμα να μη το βλέπω !!!! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε larry, τώρα επιτέλους μπορώ να καμαρώνω μέρος του δικού σου reef στο δικό μου ενυδρειάκι με τις 2 καταπληκτικές αποικίες που μου χάρισες. Είσαι souper :bigemo_harabe_net-146:

Έγινε επεξεργασία - akisazi
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Ακη,χαιρομαι που σου αρεσαν :) :) :)

Ε μια που ηρθες ειπα να μη φυγεις με αδεια...χερια!

Απο την επομενη εβδομαδα,νεα κοραλια,νεες φοτο,απο ακτοπορες που βρισκονται σε βαθια....νερα!

Για να δουμε τι θα ερθει! :bigemo_harabe_net-191:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ενα απο τα πιω ομορφα και καλοστημενα ενυδρεια που υπαρχουν !!!

με της εικονες που μας παραθετης φιλε Larry μας ταξιδευεις....να εισαι παντα καλα και να το χαιρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

ενα απο τα πιω ομορφα και καλοστημενα ενυδρεια που υπαρχουν !!!

με της εικονες που μας παραθετης φιλε Larry μας ταξιδευεις....να εισαι παντα καλα και να το χαιρεσαι.

Ευχαριστω Νικο για τα καλα σου λογια :bigemo_harabe_net-64:

Το ενυδρειο παει πολυ καλα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος με το χρωμα και την υγεια ψαριων/κοραλιων

Το τελευταιο διμηνο μπορω να πω οτι εχω ηρεμησει και θαυμαζω-οποτε εχω χρονο-μια πολυ μικρη σταγονα ωκεανου στο σπιτι μου!

Εχουν δωθει αρκετα κοραλια και εχουν αγοραστει αλλα τοσα αυτο το μικρο χρονικο διαστημα και απο οτι μου ειπαν χομπιστες που τα πηρανε πανε τελεια!

Αξιοσημειωτο ειναι οτι οσοι εχουν δει το ενυδρειο απο κοντα μου ειπαν οτι δεν εχουν καμια σχεση οι φοτο με την πραγματικοτητα.Live ειναι πολυ καλυτερο!!!

Αυτο σημαινει οτι στοχος μου επιτευχθει!!!

Ενα ευχαριστω ολους που με τις αγορες τους βοηθησαν και βοηθουν εμμεσα στην πραγματοποιηση και τη συνεχηση της<τρελας μου> :bigemo_harabe_net-146:

Την Τεταρτη θα ανεβασω φοτο με νεες ποικιλιες sps κοραλιων αν και ειναι νωρις ακομα γιατι εναι <<φρεσκα>> στο ενυδρειο!

Link to comment
Share on other sites

Μια ανανεωση του ενυδρειου μου με καινουρια sps κοραλια και merika Deep water Acropora species

Τα κοραλια μπηκαν στο ενυδρειο πριν 5 περιπου μερες οποτε οπως ειναι φυσικο το χρωμα θα φανει με τον καιρο,αλλα μια ιδεα πως θα εξελιχθουν,την εχουμε ;)

IMG_2913.jpg

IMG_2914.jpg

IMG_2915.jpg

IMG_2917.jpg

IMG_2918.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...