Jump to content

700 Λιτρο Φροντοζαδικο !!!!


ΚΟΥΜΑΝ

Recommended Posts

γεια σου ρε Σακη με τα ωραια σου!!!! φιλε δεν εχω λογια!!! συνεχισε να μας εκπληζεις για να γουσταρουμε!!!!! :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Μπομπα τα μπομπακια αρχηγέ… μετράς φίλε… :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδες! το κακο ειναι πως λειπω απο το σπιτι και δεν ειμαι εδω για να τα παρατηρω.... σε 1 μηνα που λογικα θα τελειωσω την δουλεια μου στην θεσσαλονικη και θα γυρισω,τοτε θα ειναι πολυ πιο ευκολα να εχω γεννα αφου θα τα παρατηρω...

Link to comment
Share on other sites

παιδες θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στους gsklaven και andreaskika που μου χαρισαν λελεουπια για το βιοτοπικο τανκανικα που θελω να διαμορφωσω!

ποσα ευχαριστω μπορει να πει καποιος σε καποιον που μεγαλωνει τα μικρα του και μετα τα χαριζει!

αυτο ειναι υποοδειγμα ενος χομπιστα! παιδια σας ευχαριστω για το χριστουγενιατικο δωρο που μου κανετε! και να ειστε συγουροι πως θα τα μεγαλωσω οσο

πιο καλα μπορω!

Link to comment
Share on other sites

ναι τον αντρεα τον γνωρισα απο κοντα! οι πραξεις μιλανε απο μονες τους! πραγματικα συγκινουμε με τετια ατομα!

Link to comment
Share on other sites

Φτου φτού σκόρδα Σακαρε! Να τα χαίρεσαι και να τα χαιρόμαστε κατ επέκτασή όλο το φόρουμ! Τώρα αρχίζω να σε νιώθω σαν μελλοντικός μπαμπάς και εγώ!

rythor on the move via tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα παναγιωτη! τα 10 εχουν παει σε καινουριο σπιτακι! τα αλλα 15 θα φυγουν τελος του μηνος... το μομπακι μεγαλωνει! αυριο θα παω λαρισα αυθημερων και θα ανεβασω φωτο!

Link to comment
Share on other sites

καλα επειδη τα είδα live προχθες και τα μεγαλα και τα πιτσιρικια φροντοζακια , δεν εχω λόγια

λεμε μπραβο Σακη και μπραβο Σακη αλλα αν τα δειτε απο κοντα θα σας πεσουν οι μασελες :bigemo_harabe_net-74:

απιστευτο σκηνικο σας λέω . και αυτος ο αρσενικος πςςςςςς όλα τα λεφτα :bigemo_harabe_net-69:

το μομπακι τουμπανοφλογερα , προσπαθει να φτασει το εκατοστο :bigemo_harabe_net-66:

Μπραβο ρε Σακη πολυ καλη δουλεια ρε αδερφε

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω αγορινα μ! ξεχασα να παρω την ψηφιακη να ανεβασω καμια φρεσκια φωτο αλλα δεν πειραζει! next time....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

πιο φυτο μου προτηνεται για σκληρο νερο? ο λογος ειναι να ρουφαει γρηγορα τα νιτρικα μου....

Link to comment
Share on other sites

πιο φυτο μου προτηνεται για σκληρο νερο? ο λογος ειναι να ρουφαει γρηγορα τα νιτρικα μου....

Έχω κάποια στο νου μου να σου προτείνω φίλε μου αλλά το θέμα είναι ότι δε θα ταιριάζουν με το βιοτοπικό σου ενυδρείο...

Link to comment
Share on other sites

επηδη το σαμπ δινει και σε ενα 200λιτρο που το εχω διπλα, εκει θα βαλω τα φυτα,ετσι το μεγαλο θα κρατησει το βιοτοπικο... για πες!

Link to comment
Share on other sites

επηδη το σαμπ δινει και σε ενα 200λιτρο που το εχω διπλα, εκει θα βαλω τα φυτα,ετσι το μεγαλο θα κρατησει το βιοτοπικο... για πες!

Αν κατάλαβα καλά τότε έχεις κάνει πατέντα... Είσ' ωραίος!!! :thumbup: :thumbup:

Λοιπόν:

- http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=83299

- http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=83409

- http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=83948

και ειδικά αυτό http://www.tropica.com/en/plants/plantdescription.aspx?pid=096 το οποίο στο συνιστώ με κλειστά μάτια (δες σε μένα τι ζούγκλα έχει γίνει http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=80937&p=777219 και από νιτρικά καταναλώνει με τα λίτρα :D)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω! θα την παλεψουν με 20 σκληροτητα ομως???

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά ναι, χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος για το Stargrass... παρ' όλα αυτά εμένα όπως βλέπεις μου πάει εξαιρετικά καλά κι ας έχω 17 GH

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

ωραια αφου ειδα πως πουλας κιολας θα κανονισουμε να μου στηλεις!

Link to comment
Share on other sites

επηδη το σαμπ δινει και σε ενα 200λιτρο που το εχω διπλα, εκει θα βαλω τα φυτα,ετσι το μεγαλο θα κρατησει το βιοτοπικο... για πες!

Χε χε ….ξέρω τι βρομοδουλειά έχεις κάνει! :P

Γέμισε το κερατοφυλλο! Δεν υπάρχει καλύτερο σύστημα απονιτρωποιησης!

Μ’αρεσεις!

Link to comment
Share on other sites

ωραια αφου ειδα πως πουλας κιολας θα κανονισουμε να μου στηλεις!

Σήμερα έπεσε γερό κλάδεμα και τα έχω δωσμένα όλα ;) ...πάντως ειδικά το Stargrass μου μεγαλώνει αστραπιαία και έχω πολύ συχνά κλαδέματα και σε μεγάλες ποσότητες, οπότε αποφάσισε εσύ με το καλό πότε θέλεις και μιλάμε!

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

παει το μομπακι φιλε οπως και 10 μικρα mpimbwe.... μαλλον οι καλβοι που ειχα μεσα εκαναν την βρωμοδουλεια... εσυ γιωργο ειχες καμια γεννα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...