Jump to content

700 Λιτρο Φροντοζαδικο !!!!


ΚΟΥΜΑΝ

Recommended Posts

Μπράβο απίστευτο αποτέλεσμα, χαίρεσαι να το βλέπεις ! :D

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε σακαρε. Εκανες αψογη δουλεια. Φτου φτου. Ευχομαι και συντομα μικρα.αληθεια τι φωτισμο εχεις βαλει και δειχνει τοσο ωραια;

Υγ ποτε θα κατεβεις αθηνα ειπαμε;χαχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια! γιωργο απο φωτισμο 160cm led 14,4 watt λευκο ψυχρο + 1 μετρο μπλε 14,4 watt led5050.... leleupi θελω να σου στηλω αλλα το θεμα ειναι πως θα α πιασω τωρα.... θελω να ευχαριστησω το παλικαρι απο λευκαδα που μου εστηλε ολα τα λελεουπι του... ειναι σε απολυτη αρμονια με της φροντοζες και κανουν φοβερο συνδιασμο... ειναι κατι το οποιο σας χτυπαει ασχημα στο ματι??? ειπαμε ο πυργος υπερχιλησεις θα καλυφτει με μαυρο πλεξι γκλας.... κατι αλλο>?

Link to comment
Share on other sites

θελω να ευχαριστησω δημοσια τον gsklaven απο λευκαδα που μου εστηλε ολα τα λελεουπι του!!! 1000 ευχαριστω αγορινα μου! τα ψαρακια σου τα εχω στα οπα οπα!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε κουμαντσου!!

αντε εφτιαξες και εσυ ενα ενυδρείο της προκοπής :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

φοβερή δουλειά :bigemo_harabe_net-53:

Link to comment
Share on other sites

να στε καλα παιδες!!! λαρυ ειδες ποσο τα προσεχω???

Link to comment
Share on other sites

να στε καλα παιδες!!! λαρυ ειδες ποσο τα προσεχω???

Τα προσέχεις για να τα έχεις! :bigemo_harabe_net-64:

Μπράβο αγορίνα! Είσαι παράδειγμα χομπίστα!

ΥΓ: Ξέρεις ποιο είναι το επόμενο βήμα τώρα. Ένα Θαλ...... ξές εσύ. ;):D

Link to comment
Share on other sites

αν ειχα φραγκα αδερφε....ναι αυτο θα ηταν το επομενο βημα...αλλα της φροντοζες δεν της αποχοριζομαι...

Link to comment
Share on other sites

αν ειχα φραγκα αδερφε....ναι αυτο θα ηταν το επομενο βημα...αλλα της φροντοζες δεν της αποχοριζομαι...

:bigemo_harabe_net-64:

Και καλά κάνεις! Να μείνει και ένας αφρικανός αφρικανός! Γιατί οι άλλοι χαλάσαμε... :bigemo_harabe_net-127:

Link to comment
Share on other sites

να στε καλα παιδες!!! λαρυ ειδες ποσο τα προσεχω???

Ειλικρινα,δεν υπαρχει πιο καταλληλο σπιτι για αυτα τα υπεροχα πλασματα!

Ηθελαν παρα πολλα ατομα να τα παρουν αλλα τελικα πιστευω οτι πηρα την καλυτερη αποφαση!

Ξανα μπραβο φιλε,you rock the world!Respect! :bigemo_harabe_net-122::bigemo_harabe_net-122::bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-64:

Και καλά κάνεις! Να μείνει και ένας αφρικανός αφρικανός! Γιατί οι άλλοι χαλάσαμε... :bigemo_harabe_net-127:

Αληθεια εινα Πανο, :bigemo_harabe_net-127: αρχιζουν να μου λειπουν...... :bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια εινα Πανο, :bigemo_harabe_net-127: αρχιζουν να μου λειπουν...... :bigemo_harabe_net-88:

Εγώ έχω ήδη αρχίσει να βάζω δεύτερες σκέψεις για ένα βιοτοπικό τανγκανίκας. Το 100λιτρο πάντως το έχω και κάθεται πολύ καιρό. Η απόφαση δεν παίρνεται!

Link to comment
Share on other sites

αντε σας αναψα τα αιματα! αυτα ειναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Που είναι οι καλβοι Σάκη ; Αν σου είναι ευκολο ρίξε καμια φωτογραφία απο το ζευγάρι! :) :)

Link to comment
Share on other sites

οι καλβοι αδερφε ειναι χομενοι μεσα στης πετρες και βγενουν στα κλεφτα μονο για φαγητο...τους βλεπω σπανια.... ειναι σαν να μην τους εχω...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω! ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα στην παρεα! ειπα να σημαζεψω λιγο το ενυδρειο για να προλαβω τον διαγωνισμο στην ρωσια... πρωτα ηθελα να κρυψω τον πυργο υπεχιλησης με μαυρο πλεξι γκλας... δεν το σκευτικα πιο πριν οτι απλα μπορουσα να κοψω μαυρο τζαμι για την κατασκευη του αλλα δεν πειραζει τωρα διωρθοθηκε,,,, επισεις η σταθμη του νερου μου οπως θα δειτε στης πρωτες φωτο ηταν αρκετα ψηλα και φενοταν η μιση κοντρα απο επανω και εδηχνε ασχημο... και αυτο διωρθοθηκε και κατεβασα την σταθμη χρησιμοποιοντας ενα ντριμελ στο χτενακι υπερχιλησης... μερικες φωτο απο το κινιτο και μεσα στην βδομαδα περιμενω ενα φιλαρακι για επαγγελματικες φωτο!

DSC_0024_zps1b853d08.jpg

2013-09-30150407_zps114df63a.jpg

2013-09-30150311_zps81070aef.jpg

2013-09-30221927_zps5b954806.jpg

2013-09-30222303_zps8543507a.jpg

2013-09-30222238_zps9f4a308d.jpg

2013-09-30222059_zpsd1044948.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...