Jump to content

700 Λιτρο Φροντοζαδικο !!!!


ΚΟΥΜΑΝ

Recommended Posts

οχι ρε φιλε..ξενερωσα τωρα..πολυ στενοχωρεθηκα τωρα..δεν πειραζει ομως σακαρε την εχεις βρει τη λυση εσυ..εμενα σημερω μπουκωθηκε η μια απο τις 3..αν τα κρατησει καμια 10αρια μερες θα προσπαθησω να της τα βγαλω παρεα με το σταυρο(αβυσσος)αν δεν το κανω δεν θα δω ποτε γεννα..χαχαχαχα δεν εισαι υπερ?

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να την απομονοσεις στο ενυδρειο σου με ενα μεγαλο τουλι για διαχοριστικο οπως εκανα εγω? φτιαξε εναν σκελετο απο ηλεκτρολογικο καναλι και τουλι περιμετρικα... αν θες να πας σε στριπιγκ πρεπει να εχεις και ταμπλερ γιατι στην 10 μερα εχουν ακομη αυγα στης κηλιες τους και αν τα αφησεις ετσι δεν θα την παλεψουν.... η αποφαση ειναι δικη σου! καλη επιτηχεια!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τα f0 που τα βρήκες και αν επιτρέπεται πόσο κόστισαν?κάπου διάβασ θα το χαλασεις α το ενυδρείο?

Link to comment
Share on other sites

τα f0 απο εξω... θα μεταφερω το ενυδρειο σε αλλη θεση και θα αλαξει τελειως...θα γινουν και καποιες αναβαθμισεις ακομη για να βρισκομαστε σε δουλεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα παραμείνει όμως φροντοζαδικο ?

Απ'έξω εννοείς στα έφερε φίλος η τα αγόρασες?

Link to comment
Share on other sites

θα παραμηνει φροντοζαδικο ναι! τα εφερε φιλος απο εξω και του τα αγωρασα εγω μετα απο 2 χρονια που τα κρατουσε... ενδιαφερεσαι για φροντοζες γιαυτο με ρωτας>?

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι αλλά όχι ακόμη διότι δεν έχω ενυδρείο που θα τα χωρέσει !

Και γενικά από. Περιεργια που μπορεί κάποιος να βρει f0 γιατί θέλω να βρω κάποια στιγμή!

Link to comment
Share on other sites

Απλα respect!!! Αν αποφασισω να φτιαξω κατι σε Αφρικη τοτε σιγουρα θα χρειαστω τα φωτα σου :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδες! οταν φτασει η ωρα και θες να φτιαξεις ενυδρειο με φροντοζες μου λες...

Link to comment
Share on other sites

θείο Σάκη και εγω θελω ένα τετοιο :bigemo_harabe_net-53:

Link to comment
Share on other sites

θα εχεις θα εχεις!!! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ασχημα νεα... μωλις εχασα την θυλικια blue mpimbwe 27cm μετα απο μαχη 3 ημερων... ο αρσενικος την στριμωξε και την χτυπησε πολυ ασχημα...δυστηχος ελειπα ολη την μερα και το βραδυ που την ειδα ηταν σε ασχημη κατασταση,,,,

Link to comment
Share on other sites

ασχημα νεα... μωλις εχασα την θυλικια blue mpimbwe 27cm μετα απο μαχη 3 ημερων... ο αρσενικος την στριμωξε και την χτυπησε πολυ ασχημα...δυστηχος ελειπα ολη την μερα και το βραδυ που την ειδα ηταν σε ασχημη κατασταση,,,,

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι ρε φιλε,

Το χω νιωσει και γω να χανω ψαρι και ειναι αστα να πανε......

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-83: τι ειπες τωρα ρε? πωωωωωωωωωωωω

ε ρε γκαντεμια ρε φίλε

:rip_1::rip_1::rip_1:

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε φίλε! 27 πόντους ψάρι να το χάσεις είναι θέμα!

Αυτά είναι τα κόλπα της Αφρικής!

Σεξ και ξύλο, το πρώτο δίνει χαρά στον χομπιστα, το δεύτερο λύπη!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την συμπαρασταση παιδες! το ψαρι μαλλον ηταν αρκετα μεγαλο γιατι τα πηρα 20+ποντους αρα δεν μπορω να ξερω ακριβως την ηλικια της... υπολογιζω με το μεγεθος της πως ηταν 6-7 χρονων...

Link to comment
Share on other sites

Κριμα βρε Σακη.Τελικα εχουν την παραξενια τους αυτα τα ψαρια.Και ο δικος μου κατα καιρους την κυνηγα ανελεητα.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν WC το ψάρι σάκη? Γιατί αν ήταν εξηγείται και εκεί ένα μέρος της όλης κατάστασης.

Γιατί αν το πάρουμε συγκριτικά, ναι μεν 6,7 χρόνια είναι φυσιολογικό αν ψοφήσει ένα ψάρι, αλλά για φροντόζες που πρώτα ψοφάμε εμείς και μετά αυτές είναι αφύσικο.

Link to comment
Share on other sites

τι σημενει wc παναγιωτη? μεγαλωμενη σε ενυδρειο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...