Jump to content

Klaz Light Reef


klaz

Recommended Posts

να παρει δεν τα παω καλα ουτε με φωτος ουτε με βιντεο.θα χρειαστω βοηθεια...δεν το εχω καθολου το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ όμορφο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπραβο σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μερικοι φιλοι,ζητησατε να δειτε βιντεο.εκτος ομως του οτι συνεχιζω να μην το εχω με το θεμα...δεν εχω ουτε φωτογραφικη ουτε καμερα.....οποτε δυστυχως ακομη ενα μικρο βιντεο με το κινητο....ΦΡΕΣΚΟ,αλλα κακη δυστυχως ποιοτητα....

παρακατω ειναι και το βιντεακι......

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

για δες κωστη..?δουλευει..?

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο Κώστα! Να το χαίρεσαι! :bowdown: :bowdown: :)

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ......δυστυχως το βιντεο ειναι κακιστης ποιοτητας...σαν βοθρος φαινεται το ενυδρειακι μου,και πραγματικα απεχει πολυ απο την πραγματικοτητα,αλλΑ...χωρις φωτογραφικη.....μαλλον μονο ρεζιλι γινομαι...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο να το χαίρεσαι Κώστα!

Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφο είναι το ενυδρείο σου ρε φίλε μην μασάς

Link to comment
Share on other sites

τελειο το ενυδρειο σου κλαζ....επειδη μου αρεσουν πολυ τα μικρα ψαρακια,παρατηρησα προς το τελος του βιντεο ενα ασπρο μικρο ψαρακι...ποιο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

γοβιος με πορτοκαλι βουλιτσες.....αλλα που να φανει στο εκτρωμα που τραβηξα.......

Link to comment
Share on other sites

...ενταξει...σβησε το βιντεακι τωρα! Προχθες ημουν απο εκει παιδια....αυτο που ειδα στο βιντεακι ειναι μια απατη! Το πραγματικο ενυδρειο ειναι ενας μικρος επιγειος παραδεισος!

Link to comment
Share on other sites

Κωστα μια χαρα ειναι το ενυδρειο σου .... βλεπω και αναπτυξη στα sps ή κανω λαθος???

εισαι ετοιμος για την δευτερη παρτιδα ????

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως υπαρχουν και μαρτυρες για το ελλεινο μου βιντεο.......

σταυρε,σου ειπα πως βλεπω τεντα και αναπτυξη.....

οσο για την δευτερη αμερικανικη βοηθεια.....οποτε σε βολευει φιλε.με ανοιχτες αγκαλες περιμενω...χεχε

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, άσε τα χαζά σου κ όταν έρθω θα φέρω την κάμερα να το κανουμε σωστά... Παιδιά αν κάναμε διαγωνισμό ανάμεσα σε διάφορα βιντεο του Κώστα πιο αδικεί περισσότερο το ενυδρείο του σίγουρα θα ήταν αυτό που ανέβασε..!!! Από κοντά ειναι υπόδειγμα reef!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ας μην λεμε για χοντραδες για υποδειγματα........τι να πει ο vrillo ,o larryκαι ο πολυχρονακης ο νικολας τοτε.....μην λεμε ιεροσυλιες....

αντε γιαννακη μου,απο σεπτεμβριο,γεροι να'μαστε και θα με βοηθησεις με κανα σωστο βιντεο,γιατι αν περιμενω να ανεβει ο αιολος να φωτογραφισει......κουνελια θα εκτρεφω μεχρι τοτε.....

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ κάποιον συντονιστή που να έχει δικαιώματα εδώ να διαγράψει τα βίντεο του κύριου Λαζάρου γιατί θα μάς πετάξει τα μυαλά βραδιάτικα!!!!

Υ.Γ. και επειδή τα εικονίδια μου δεν λειτουργούν…. Υποκλινομαι!!! Γιου αρ δε μεν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ κάποιον συντονιστή που να έχει δικαιώματα εδώ να διαγράψει τα βίντεο του κύριου Λαζάρου γιατί θα μάς πετάξει τα μυαλά βραδιάτικα!!!!

Υ.Γ. και επειδή τα εικονίδια μου δεν λειτουργούν…. Υποκλινομαι!!! Γιου αρ δε μεν!!!!

οι δικες σου υποκλισεις δεν μετρανε.εισαι Φιλος μου.και τι μπορεσες να δεις μωρε απο αυτο το κακιστο βιντεακι?ουτε τα χρωματα των ψαριων δεν φαινονται σωστα....

ο λογος που το ποσταρα ειναι για να δουνε μερικοι μακρινοι φιλοι πως πανε τα κοραλια.

Link to comment
Share on other sites

Κωστή μου ποιο Σεπτέμβριο?; οπότε θες δεν εχεις απλά να το ζητήσεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικοτητα vs Βιντεακι = Καλοκαιρακι παραλια νταλλλα ηλλλιος Χαλλλκιδικαρα με 3πατο φραπε vs βαρυχειμωνια -10 βαθμοι σκοπετο πανω στο λαγο και να φυσαει και να μην σου αναβει το γ@μμμνο το τσιγαρο!!!

αυτο τα λεει ολα!

Link to comment
Share on other sites

οι δικες σου υποκλισεις δεν μετρανε.εισαι Φιλος μου.και τι μπορεσες να δεις μωρε απο αυτο το κακιστο βιντεακι?ουτε τα χρωματα των ψαριων δεν φαινονται σωστα....

ο λογος που το ποσταρα ειναι για να δουνε μερικοι μακρινοι φιλοι πως πανε τα κοραλια.

Και το πρώτο και το δεύτερο βίντεο αν και από κινητό φαίνονται μια χαρά!

Το ενυδρείο σου είναι πανέμορφο με ωραίο στήσιμο, αρκετές κρυψώνες, και τα χρώματα του φαίνονται μια χαρά!

Μακάρι όλοι μας να είχαμε έναν τέτοιο ύφαλο και ας μας ποσταραν μόνο οι φίλοι! Χεχεχε!!!

Link to comment
Share on other sites

Κωστή μου ποιο Σεπτέμβριο?; οπότε θες δεν εχεις απλά να το ζητήσεις!!!!

απο τη στιγμη που θα κανουμε μια σωστη δουλεια,θα ηθελα και κατι να δειξουμε σωστα και οχι μονο τα βραχια...θα περιμενουμε λιγο να μεγαλωσουν τα κοραλλακια και μετα φιλμαρουμε.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο Κώστα. Να το χαίρεσαι!! Όμως νομίζω ότι πρέπει να αλλάξεις το τίτλο του θέματος......εαν αυτό που ειδα σε αυτό το κάκιστης ποιοτητας βιντεο (όπως λένε όλοι) είναι LIGHT reef, τότε το δικό μου είναι zero...... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

ασε θωμακο......λαιτ ειναι που σου λεω....σημερα σαν σωστος ελληνας νεοπτωχος πηγα να κανω διακανονισμο με τη δεη....λαιτ ειναι σου λεω.....χεχε

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...