Jump to content

Klaz Light Reef


klaz

Recommended Posts

ναι εχεις δικιο.χανει πολυ με κινητο.γενικα με φωτο και βιντεο δεν το εχω καθολου να παρει η ευχη....

σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

εχω ενα αλλο κινητο που τραβαει και καλα 720p hd. θα δοκιμασω αυριο ξανα..

Link to comment
Share on other sites

επειδη ομως την εχω πατησει ακομη και απο καλοπροεραιτο......ματι,ειμαι πιο οργανωμενος αυτη τη φορα.

matisg9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο Κώστα!Να το χαίρεσαι!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Φτου φτου...πριν πω οτιδηποτε!:-)

Πολυ ομορφο με ωραια χρωματα!

Εκπιζω να μη το ξαναβρει τιποτα στραβο κ να χαιρεσαι το στολιδι σου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κώστα.Βγάλε καμιά φωτογραφία από πάνω και από το πλάι να δούμε το στήσιμο.Από το βίντεο φαίνεται να ακουμπάνε οι πέτρες πίσω και να είναι λίγο μπουκωμένο(γιαυτό και λίγο κυανό).Τα χρώματα δείχνουν ωραία.Κάνε παρουσίαση να δούμε εξοπλισμό και βγάλε και άλλες φωτογραφίες η βίντεο. :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

νικο μου σ'ευχαριστω για ολα και δημοσια φιλε μου.ναι θα βγαλω φωτος και νεο βιντεο,ελπιζω καλυτερα απο το πρωτο.

ναι.σε 2 νησια επιτηδες ομως εχω τοποθετησει καποια βραχακια ετσι ωστε να μου σπανε λιγο την μεγαλη ροη που εχει η μια αντλια και μου εφερνε μπροστα τον αραγωνιτη.κυανο ομως δεν εχω καθολου.το ενυδρειο ειναι πεντακαθαρο(η κακη ποιοτητα του βιντεο σε καποια σημεια δειχνει την κοραλινη ως κυανο).

οταν τραβηχτηκε το βιντεο ο φωτισμος ηταν μονο απο 2χ τ5 54w(1fijι purple και 1 ατι blue plus)χωρις να ειναι αναμμενες οι μεταλλου.

θα προσπαθησω για καλυτερες φωτος....

Link to comment
Share on other sites

1fijι purple και 1 ατι blue plus Mε τέτοιες λάμπες ορισμένοι βγάζουν φωτογραφίες σε αγγελίες πώλησης κοραλλιών για να κάνουν εντύπωση.Άναψε τα όλα τα φώτα και μετά από μια ώρα σβήσε κυκλοφορητές και βγάλε φωτογραφίες να το ευχαριστηθούμε.

Link to comment
Share on other sites

ποσα ξερεις,ποσα ξερεις..........χεχε

δηλαδη να φωτογραφηθει με φουλ φωτισμο και χωρις αντλιες??

Link to comment
Share on other sites

επειδη ομως την εχω πατησει ακομη και απο καλοπροεραιτο......ματι,ειμαι πιο οργανωμενος αυτη τη φορα.

matisg9.jpg

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: συμφωνώ απόλυτα με το μάτι!!!! πολύ όμορφο το ενυδρείο σου να το χαίρεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

jet το ενυδρείο σου.Να το χαίρεσαι .

Link to comment
Share on other sites

επειδη ομως την εχω πατησει ακομη και απο καλοπροεραιτο......ματι,ειμαι πιο οργανωμενος αυτη τη φορα.

matisg9.jpg

Βαλε κιαλλο ενα ματι αδερφε! Θα το βαλω και γω στην δικη μου παρουσιαση..Φτου φτου πολυ ασχημο το ενυδρειο σου δε βλεπετε φιλε μου,ολα χαλια.. :bigemo_harabe_net-145:

(Πραγματικα υπεροχο,να το χαιρεσε!! τα παραπανω ηταν για το ματι :bigemo_harabe_net-134: )

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα σε βρισκω κλαζακο!!

Την ανεμωνη θηρίο δεν τη βλέπω πουθενα.... τι απεγινε?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα σε βρισκω κλαζακο!!

Την ανεμωνη θηρίο δεν τη βλέπω πουθενα.... τι απεγινε?

σωστα δεν την ειδες καλε μου νικ.εμεινε 2 μηνες αλλα οπου και να πηγαινε εκαιγε τα παντα στα φραγκακια.ετσι της βρηκα μεγαλο σπιτι,ανεμωνιερα ενος γνωστου εδω σαλονικα και το ζωντανο ειναι στα γουστα.πρεπει καποια στιγμη να παω απο εκει να βγαλω καμμια φωτο γιατι το παιδι που την φιλοξενει δεν εχει σχεση με ιντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ειναι κωστα πολυ ωραιο να το χαιρεσε α και μην μασας ο επιμενων νικα και μην ξεχνας παντα γινετε αυτο που θελουμε πολυ εστω και αν υπαρχουν εμποδια.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.σε τετοιες εποχες το χομπι μαα δινει τη γαληνη που τοσο πολυ μας λειπει.

Sent from my iPatata

using Tapatalk-klaz

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολυ δεν θα μπορουσα να συμφωνησω!

Να εισαι καλα κ να το χαιρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου.μοναχα να ξερατε τι εχω τραβηξει εστω και μεχρι αυτο το αποτελεσμα...αχ καταραμενη ανεργια...

Link to comment
Share on other sites

Κωστα ειναι πολυ ομορφο το ενυδρειο σου.Να το χαιρεσαι!!! Απο προσωπικη εμπειρια θα μπορουσα να καθομαι πολλεεες ωρες με εναν καφε στο χερι και να το χαζευω. Μαγεια!!! Μπραβο!!

Link to comment
Share on other sites

Την BTA γιατι την εβγαλες ρε Κωστα;

Link to comment
Share on other sites

ηδη πωληθηκε στρατο και παει σε εμπειρα χερια,σε ανεμωνιερα εκει χαμω.....χιχι σε σας.

ο λογος ειναι πως μετακινηται ελαχιστα μεν, τερμα πανω στο νησι που εχει καταλαβει εδω και κανα 6μηνο που την εχω με αποτελεσμα να μου καψει 2-3 φραγκς sps που δεν προλαβα να μετακινησω.

εχουν απολυτο δικιο οσοι υποστηριζουν οτι sps και ανεμωνες δεν πρεπει να συνηπαρχουν σε ενα τανκ.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις γινει σκληρος δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

οχι απολυτως.το 80% ειναι μικρουτσικα sps και απο 10% lps και μανιταρακια κλπ.

βαδιζω σε μονο πατια δυσκολα φιλε,αλλα με την βοηθεια των περισταλτικων ο οποιοσδηποτε μπορει να γινει ''μαγκας'' με απολυτως σταθερες τιμες.το μονο μου μειονεκτημα ειναι να ειχα περισσοτερα φραγκα για αλατια για να κανω ακομη καλυτερες και συχνοτερες αλλαγες νερου..

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα σηκωσεις καμια φωτογραφια;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...