Jump to content

Niknik Reef 550L


niknik

Recommended Posts

Μπράβο φίλε, υπέροχα όλα! Καλορίζικο το rostratus. Ελπίζω να ξεκινήσει να τρώει γιατί πραγματικά είναι πανέμορφο. Φάπες δεν του έριξε το yellow?? Πολύ χαλαρό το βλέπω!

Link to comment
Share on other sites

Κατηγορηθηκα απο μελος οτι το θεμα μου τι χρειαζετε ενα θαλασσινο ενυδρειο ειναι αντιγραφη του δικου του σε αλλη παραλια.Χαχαχαχαχα,Ε ρε κουνια που σε κουναγε.

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/UYK7RxfiCMU



ΚΛΑΙΩΩΩΩ!!!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΕ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΠΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ :)
Καλε μου ανθρωπε τι σου εκλεψε πασα μου ακριβως; το τι ειναι σκιμμερ; η το οτι τι ειναι το αλατι;
Η ο ανθρακας; εσυ απο τα εκλεψες; .....
Παιδια ξεφτυλιζομαστε και χωρις λογο ΑΝΤΕΕΕΕ ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΣΑΣ!!
ΑΝΤΕ ΠΗΓΕΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΙΣΤΕ ΤΗΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ!!!
ΝΤΡΟΠΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ !!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΑΡΑΛΊΑ Η ΠΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΛΛΣ ΟΠΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΙΣΙΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΚΤΕΘΕΙ!!
ΕΙΝΑΙ ΛΥΠΗΡΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΟ ΧΟΜΠΥ ΜΑΣ!!! ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΛΟΥΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!!


Αλλα την πληρη ευθυνη νικολα την εχεις εσυ!!! Για εμενα παντα
Γειωσε τους με τοκυο!! Ναιιιι αποοο ψηλα και αστους στα περιθωρια-παραλιες-υπογειο-σκοταδεια!!

Παιδια ηρεμια!!! Παμε δυνατα για χομπυ κ οχι για τετοιες καταστασης!!!
Και μην ενοχλητε οταν δεν σας ενοχλουν....
Σας ευχαριστω που με διαβασετε!!
Μακιαααα!!!

Έγινε επεξεργασία - niknik
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Κατηγορηθηκα απο μελος οτι το θεμα μου τι χρειαζετε ενα θαλασσινο ενυδρειο ειναι αντιγραφη του δικου του σε αλλη παραλια.Χαχαχαχαχα,Ε ρε κουνια που σε κουναγε.

Μη λες ονοματα :hehe :hehe

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κατηγορηθηκα απο μελος οτι το θεμα μου τι χρειαζετε ενα θαλασσινο ενυδρειο ειναι αντιγραφη του δικου του σε αλλη παραλια.Χαχαχαχαχα,Ε ρε κουνια που σε κουναγε.

Συμφωνώ με το Πέτρο. Σε λίγο θα πουν ότι έχουν και πνευματικά δικαιώματα στους όρους "αλάτι σκίμερ reef" και άλλα πολλά. Νικόλα γράψτους στα α@$#%!&α σου! Εμείς εδώ μας αρέσει να διαβάζουμε niknik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πειτε και κανενα ονομα να ξεφτυλιστουν δημοσιως.Αλλιως θα γινεται το ιδιο συνεχεια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σαν σχετικά νεο  μέλος  και χομπιστας εχω χασει μάλλον πολλά επεισόδια απο το παρελθόν ......     Μάλλον μικρο το κακό!

 

Τα τελευταια 3 χρονια που ασχολουμε με το φορουμ και ειχα την τύχη να γνωρίσω την μεγάλη οικογένεια το Aquazone ήρθα πιο κοντά στο χομπι!

 

Άνθρωποι με αγνές προθέσεις και αγάπη για το ενυδρειο!

 

Άνθρωποι με γνώσεις που ήθελαν να τις μεταλαμπαδευσουν στους επόμενους!

 

Άνθρωποι που ήθελαν απλά να βοηθήσουν!!!

 

Όλα αυτα συνοψίζονται στον ΝΙΚΝΙΚ!

 

Ενας άνθρωπος που όπου βρεθεί και όπου σταθεί θα βοηθήσει τον χομπιστα , ιδιαίτερα τον ΝΕΟ!

 

Ενας άνθρωπος που απέχει απο κάθε είδους διαμάχη και προσωπικών αντιπαραθεσεων!

 

Απλα ντροπή σε όποιον τον ειρωνεύεται και τον κατηγορεί για τέτοιες γελοιότητες !  

 

 

Υ.Γ.  Εχω γράψει και εγω ενα σχεδόν παρόμοιο άρθρο http://www.aquazone.gr/forums/topic/100839-%CE%BA%CF%8C%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82-%CE%B8%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%83%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%8D-%CE%B5%CE%BD%CF%85%CE%B4%CF%81%CE%B5%CE%AF%CE%BF%CF%85/   χρήσιμοποιησα λέξεις οπως Skimmer , αραγωνιτης , βράχος και αλλα τέτοια απαγορευμένα / πατενταρισμενα !!!!     Ωχ μήπως τα αντέγραψα απο εσας?????  ή μάλλον οχι το δικό μου ειναι πιο παλιό απο το δικο σας.... αρα μάλλον εσείς το κάνατε :lolu: !!

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό παιδιά προσέξτε με τις λέξεις skimmer-αραγωνίτης-αλάτι-βράχος κ.λ.π γιατί είναι κατοχυρωμένα με copyright και θα μπείτε σε μπελάδες. :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  :bigemo_harabe_net-163:  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

νικο και παιδια!!!

θα πω για τελευτεα φορα την αποψη μου πανω σε αυτα τα ομορφα επισοδια που ειναι οτι πρεπει να λεμε και κανα αστειο!!

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΗ ΛΕΕΙ Π ΚΑΘΕ ΠΕΤΡΑΝ ΝΙΚ ΝΙΚ ΓΕΙΩΣΤΕ ΤΟ ΜΕ ΚΑΙΡΟ ΤΟΚΥΟ ΑΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ!!

καντε το χομπυ μας ασχοληθητε με τα ενυδρεια σας

ελατε ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΠΥΜΕ ΑΠΟΨΗΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΜΑΣ ΣΤΗΣ ΠΑΡΕΑ ΠΛΕΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΤΥΧΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΣΤΟ AQUAZONE !!!

να μαθαινουμε και να περναμε ΚΑΛΑ!!

τωρα για τα υπολοιπα ΣΕΒΑΣΤΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΗΣ ΟΛΟΝΟΝ ΑΛΛΑ μακρια απο εμας καο το χομπυ μας!!

θελω να δω νικο φωτογραφια το ενυδρειο σου!!!!!!!! να φτιάχτουμε!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλαρακια μου για τα καλα σας λογια :wub::wub::wub:

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αστα τα ευχαριστω αντε να βαλουμε καμια ακροπορα μεσα γιατι καιρος περασε!!

και θελω να σε παρω ματι!!

Έγινε επεξεργασία - petran halen
Link to comment
Share on other sites

Νικόλα το παρακλάδεψες 

Το  ξερω Σπυρο ,για αυτο ετοιμασου για ψυριστικη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το  ξερω Σπυρο ,για αυτο ετοιμασου για ψυριστικη.

στην διαθεση σου

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω να ρωτατε πως κινειτε το ενυδρειο....

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν θα σας πως απλα θα δειξωΔημοσιευμένη  εικόνα

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά θα κάνεις φίλε γιατί είμαστε και "ματάκηδες". Μια χαρά όλα. Άντε να φουντώνει σιγά σιγά!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δώσε και άλλες φωτογραφίες Νικόλα....

Ελπιζω να σας αρεσουν.Δημοσιευμένη  εικόνα

Δημοσιευμένη  εικόνα

3+χρονια μαζι.

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...