Jump to content

Niknik Reef 550L


niknik

Recommended Posts

Σημερα μπηκε ενα file fish ,μπας και πιασει δουλεια και να ειναι και κυριος,για να δουμε τι θα δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες να πιάσει δουλειά Νίκο όσον αφορά τι?

Στις απταζιες φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Στις απταζιες φιλε.

Έχεις τέτοιους διαόλους? Σίγουρα θα πιάσει δουλειά το ψαράκι όμως όταν τελειώσει μαζί τους μην πιάσει δουλειά και με τα κοράλλια φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις τέτοιους διαόλους? Σίγουρα θα πιάσει δουλειά το ψαράκι όμως όταν τελειώσει μαζί τους μην πιάσει δουλειά και με τα κοράλλια φίλε.

Και εγω το φοβαμαι για αυτο ειπα φιλε να φανει κυριος.Δεν εχω επιλογες πολλες εξαλου.....βλεπωντας και κανοντας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε τίποτα άλλο ;;;

Καμία μελιγκρα , μουχριτσα , περονόσπορο ;;;

Τι να πω πλέον !!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μπηκε ενα file fish ,μπας και πιασει δουλεια και να ειναι και κυριος,για να δουμε τι θα δουμε.

Φίλε μόλις τελειώσει τη δουλειά στο ενυδρείο σου για φέρτον μια βόλτα από εδώ γιατί ξεφεύγει και εδώ η κατάσταση...

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά με τις απτέσιες ; σαν εποχική γρίπη εμφανίζονται.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε και γινονται μετα χ10

Και φαντάσου λένε ότι ειναι και το πιο αποτελεσματικό !

Link to comment
Share on other sites

Και φαντάσου λένε ότι ειναι και το πιο αποτελεσματικό !

Ειναι αφου την σκοτωνει το θεμα ειναι οτι διαλυετε σε xsmall κομματια μαζι με τα σποροα που πεταει για αμυνα και για διαιωνισει του ειδους και ετσι γινονται πολλες.

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα θα ειναι να μην πειραζετε η μια ας πουμε οταν τη δουμε.Υπαρχουν αναφορες σε ενυδρεια που ειχαν 2 ας πουμε για παρα πολυ καιρο δεν τις πειραξαν και δεν γινανε ποτε πολλες.Ομως οι γαριδες και τα ψαρια που θα τις φανε χωρις αυτα μετα δεν μενεις διοτι θα ξαναγεμισεις.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μόλις τελειώσει τη δουλειά στο ενυδρείο σου για φέρτον μια βόλτα από εδώ γιατί ξεφεύγει και εδώ η κατάσταση...

Κατσε να πιασει δουλεια πρωτα και βλεπουμε φιλε.....συμπεριφορα κ.λ.π

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην χαλατε την σειρα προτεραιοτητας να συντονιστουμε.μετα θελω και εγω!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατσε να πιασει δουλεια πρωτα και βλεπουμε φιλε.....συμπεριφορα κ.λ.π

Εννοείται Νικόλα. Μακάρι το ψαράκι να κάνει δουλειά και να είναι κύριος με τα κοράλια. Μετά το παντρεύτηκες! Δεν το δίνεις πουθενά! Και μου λες από που το πήρες για να πάρω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην χαλατε την σειρα προτεραιοτητας να συντονιστουμε.μετα θελω και εγω!!!!!!!!

Χαχαχα, βλεπω οι απταζιες κανουν παρτη δυστηχως

Link to comment
Share on other sites

νικο απο τοτε που εχασα την σελμον στο ενυδρειο δεν εχουν εμφανιστη ακομα ,αλλα στο σαμπ παντα ειχα απτατσιες.τωρα εχουν αρχιση να ανεβενουν προς τα πανω και ειναι στην υπερχυληση ,και δεν ειναι δυο τρεις αλλα δεκαδες και ειναι μεγαλες ,πρεπει κατι να γινη για να σωθουμε!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

νικο απο τοτε που εχασα την σελμον στο ενυδρειο δεν εχουν εμφανιστη ακομα ,αλλα στο σαμπ παντα ειχα απτατσιες.τωρα εχουν αρχιση να ανεβενουν προς τα πανω και ειναι στην υπερχυληση ,και δεν ειναι δυο τρεις αλλα δεκαδες και ειναι μεγαλες ,πρεπει κατι να γινη για να σωθουμε!!!!!!!!!!!!!

Κατσε φιλε σα να μου φαινετε οτι επιασε δουλεια.....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλω video να το δω να τρώει τα τέρατα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατσε φιλε σα να μου φαινετε οτι επιασε δουλεια.....

Άντε μπράβο για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

On 27/10/2016 at 10:35 ΜΜ, το μέλος PanaGreco έγραψε:

Θέλω video να το δω να τρώει τα τέρατα !!!!

 

:cigar:

Το file fish βγηκε γιατι μου εγαγε ολους τους ζωανθους................:cigar::cigar:

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος niknik έγραψε:

 

:cigar:

Το file fish βγηκε γιατι μου εγαγε ολους τους ζωανθους................:cigar::cigar:

Πλακα κανεις...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...