Jump to content

Το Πρώτο Ενυδρειο Μου!!


johnnyman

Recommended Posts

Ωραια στημενο με ομορφα χρωματα. Μπραβο. Μονη ενσταση καποια τετρα που διεκρινα μεσα!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το αποτέλεσμα!

Τσέκαρε λίγο την ψαροσύνθεση σου και θα γίνει τέλειο!

Προτίμησε να κρατήσεις μόνο τα ζωοτοκα!

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια!εκεινα τα 3 τετρα που εχω τα εχω απο την αρχη κ ειναι τοσο γρηγορα που δεν μπορω να τα πιασω με τπτ.θελω να τα βγαλω εδω και πολυ καιρο αλλα δεν πιανονται.8 μηνες τα εχω.καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο... Μπράβο....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια!εκεινα τα 3 τετρα που εχω τα εχω απο την αρχη κ ειναι τοσο γρηγορα που δεν μπορω να τα πιασω με τπτ.θελω να τα βγαλω εδω και πολυ καιρο αλλα δεν πιανονται.8 μηνες τα εχω.καμια ιδεα?

Εγω παντς τους αρλεκινους τους επιανα με 2 μαυρες αποχες..οταν μου το επαν γελουσα αλλα τελικα πιανει..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κόλπο το είχα δοκιμάσει με ένα κινέζικο γλυφτη που είχα και είχε πιάσει αλλά στα τετρα δεν πιάνει με τπτ.....

Έγινε επεξεργασία - johnnyman
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κόλπο το είχα δοκιμάσει με ένα κινέζικο γλυφτη που είχα και είχε πιάσει αλλά στα τετρα δεν πιάνει με τπτ.....

+1 παθών ακόμα (ένα έχει μείνει και δε μπορώ να το πιάσω με τίποτα!!)

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιεις διοξιδειο? Πολυ ωραιο το ενυδρειο σου δοκιμασε να αλλαξεις το φοντο σε μαυρο ματ θα ειναι ακομα καλυτερο νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

δεν χρησιμοποιω διοξιδειο!μονο seachem excel βαζω ανα 2 μερες πολυ λιγο.θα δοκιμασω για μαυρο φοντο!εχω ηδη ετοιμο!! :)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δείχνει πολύ καλύτερο.Με περισσότερο βάθος :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δείχνει πολύ καλύτερο.Με περισσότερο βάθος :bigemo_harabe_net-64:

λες φιλε μου?το δευτερο φυτο απο αριστερα οι κορυφες τους ειναι κατακοκκινες αλλα δεν φενεται στην φωτο...χαλια ειναι η ψηφιακη που εχω..

Link to comment
Share on other sites

Πολυ πιο ομορφο μου φαινεται και πιο φυσικο!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου άποψη είναι ότι δείχνει καλύτερα.

Για ποιο φυτό λες; Αυτό που είναι πίσω από την egeria ή την ανούμπια δίπλα από την κρυπτοκορίνα;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου άποψη είναι ότι δείχνει καλύτερα.

Για ποιο φυτό λες; Αυτό που είναι πίσω από την egeria ή την ανούμπια δίπλα από την κρυπτοκορίνα;

δεξια απο την egeria που ειναι!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον για Rotala rotundifolia μου μοιάζει αν και δεν φαίνεται καλά.Εάν είναι αυτή τα φύλα της κοκκινίζουν εάν της φτάνει το φως.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον για Rotala rotundifolia μου μοιάζει αν και δεν φαίνεται καλά.Εάν είναι αυτή τα φύλα της κοκκινίζουν εάν της φτάνει το φως.

μαλλον αυτο ειναι φιλε μου!φοβερο φυτο! :)

Link to comment
Share on other sites

το μαυρο πισω τι υλικο ειναι? Εγω ειχα και ματ παλλιοτερα και γυαλιστερο τωρα. Το ματ μου φαινοταν πιο ωραιο..

Link to comment
Share on other sites

το μαυρο πισω τι υλικο ειναι? Εγω ειχα και ματ παλλιοτερα και γυαλιστερο τωρα. Το ματ μου φαινοταν πιο ωραιο..

το υλικο ειναι ματ χαρτονι απο βιβλιοπωλειο!καλο δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Κλάσεις καλύτερο φίλε μου! :thumbup:

ευχαριστω πολυ φιλε μου!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι το χαρτονι ειναι το καλυτερο... Κανε μια δοκιμη καπου ομως να δεις τι συμβαινει αν βραχει, ξεβαφει και μπορει να σου κανει τον τοιχα χαλια. Στο λεω επειδη την επαθα...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο αποτέλεσμα!

Link to comment
Share on other sites

μεσα στην εβδομαδα ερχεται κ η Sagittaria subulata που παρειγγειλα απο το ebay!!! :D ευχαριστω ολους για τα καλα λογια!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...